mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 23:48:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Nega zob, oči in ušes  |  Tema: Umivanje zob
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 12   Dol
Natisni
Avtor Tema: Umivanje zob  (Prebrano 81021 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #30 : petek, 09.09.2005 : 09:31:53 »

Velj aenako kakor z avsako drugo vajo. Imeti moraš učni cilj, upoštevati moraš prvila: en kriterij na enkrat, postopnost, pravočasno zviševanje kriteria in kasneje nagrajevanje po neprdvidljivi variabli.
Logiran
rapgirl
rad pišem
****
Sporočil: 264


« Odgovor #31 : četrtek, 20.10.2005 : 20:36:12 »

MI imamo takšne tablice za čiščenje zob in zares pomagajo. V vrečki se mi zdi da je 15 tablic, in pa niso drage!
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #32 : petek, 21.10.2005 : 12:40:53 »

Kdaj je najbolje začeti pri kužku s ščetkanjem zob?
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #33 : petek, 21.10.2005 : 12:48:47 »

leni, čimprej, čeprav je bil pri nas problem ko je Geri menjavala zobke pa ni bla navdušena nad šarjenjem po gobčku takrat... pa smo mogli prestaviti na kasnejše obdobje.

Lp, Mojca
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #34 : petek, 21.10.2005 : 13:09:44 »

Po gobčku ji že zdej šarm sicer ne gre ravno najbolje ampak počasi se daleč pride. Najbolše da kupim eno zobno krtačko da ne bo pol čudn gledala Shocked ko bova pa resno začeli s tem. Zdaj ma pa še male zobke tko da sploh nimava kaj veliko za ščetkat in upam pa da se bo navadila na to da kasneje ne bo problemov.
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #35 : petek, 21.10.2005 : 15:21:16 »

Naša Kana pa ne mara zobne ščetke, začne kar lajat na njo, pa ni šans, da je na miru. Zato dobi tiste kostke za zobke čistit, ki sicer zginejo v minuti, ampak bolš kot nič.
LP
Logiran
nemškadoga
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 539


« Odgovor #36 : nedelja, 30.10.2005 : 19:30:35 »

mi uporabljamo tele kite pa friskies denta piškotke in goveje kosti enkrat na mesec, kar tudi priporočajo veterinarji za čiščenje prevesja. Aja pa enkrat na tri mesece jih vzamem malo v roke še z zobno ščetko in mlačno vodo s soljo. to je v glavnem vse. itak pa jedo vsak dan suhe brikete.
Zobe imajo vsi lepe in močne tako da se mi zdi, da to zadostuje.
lp, baw!
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #37 : nedelja, 30.10.2005 : 20:04:23 »

evo, mi smo pa danes prvič sčetkali zobe. zobna pasta mu je bila všeč! očitno ima dober okus Tongue. do zadnjih zob je bilo težko priti, no pa bo naslednjič boljše.
drugače me pa zanima, katere sčetke se v praksi bolje obnesejo - tiste za na prst ali v stilu človeških?
Logiran
Sassy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 515


« Odgovor #38 : ponedeljek, 31.10.2005 : 10:48:31 »

Je vseeno, uporabljaj tisto s katero lazje scetkas. Samo naj ne bo pretrda, da ne poskodujes dlesni. Jaz uporabljam tisto za dojencke do 24m., ker je majhna in zelo mehka, ti pa lahko vzames kaksno vecjo za odrasle, medium ali soft. Do zdaj sem mislila da je pri psu zobe potrebno scetkati levo-desno, kot sem nekje zasledila, sem pa ravno prejsnji teden izvedela, da je za psa ravno tako najboljse scetkanje od dlesni proti zobu (tako kot pri ljudeh) vendar je tak nacin pri psu tezko izvajati in ce ne gre, scetkamo pac levo-desno. Boljse to kot nic.

pozdravcek,

Ursa
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #39 : ponedeljek, 31.10.2005 : 11:40:31 »

Hvala za pojasnilo! Me pa še nekaj zanima. Kako mu naj poščetkam notranjo stran zob? Ker jih kar tišči skupaj ... A mu naj držim gobec narazen ali kako?
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #40 : ponedeljek, 31.10.2005 : 12:32:46 »

Nekje sem slišala da notranje strani zob ni treba čistit samo ne vem če to drži a ve mogoče kdo drug Huh?
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #41 : ponedeljek, 31.10.2005 : 13:07:32 »

Tak ... drugo ščetkanje je za nama. Mogoče se bo slišalo smešno, toda mislim, da je pri nama najbolj učinkovito ščetkanje leže (on leži jaz pa čepim nad njim Grin). A je s tem kaj narobe? (razen, da čudno izgleda)
Logiran
Sassy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 515


« Odgovor #42 : ponedeljek, 31.10.2005 : 14:48:11 »

Ja na notranji strani se kamen manj nalaga, tako da, ce ne gre, notranjost izpusti. Ali pa probaj malo naprej nazaj, kar tako, kot ce bi sebi po griznih ploskvah scetkala, pa bos delno ocistila tudi notranje,ker so bolj spicasti (nasi so bolj ploscati)

lp,

Ursa
Logiran
nemškadoga
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 539


« Odgovor #43 : petek, 04.11.2005 : 19:54:21 »

Tak ... drugo ščetkanje je za nama. Mogoče se bo slišalo smešno, toda mislim, da je pri nama najbolj učinkovito ščetkanje leže (on leži jaz pa čepim nad njim Grin). A je s tem kaj narobe? (razen, da čudno izgleda)
čestitam za uspešno opravljeno operacijo, kjer je pacijent še vedno med živimi....
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #44 : petek, 04.11.2005 : 19:57:08 »

čestitam za uspešno opravljeno operacijo, kjer je pacijent še vedno med živimi....

Huh prosim?
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 12   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Nega zob, oči in ušes  |  Tema: Umivanje zob
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines