mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 13:41:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Posamezne sestavine v prehrani  |  Tema: goveje meso
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: goveje meso  (Prebrano 20223 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #30 : ponedeljek, 18.04.2005 : 21:03:05 »

Mene pa zanima, če že lahko dam Jadi - moji 3 mesečni shih-tzujki za glodat govejo kost? Ali še je to prehitro? sram Huh

LP Anja

Mislim da je to še prezgodaj., sploh za tako male pse. Predlagam ti, da ji kupiš tiste umetne palčke za žvečit-moj maltežan jih ima zelo rad. Pa še za zobe pomagajo. Wink


lp
Logiran
oks
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 673


« Odgovor #31 : sreda, 20.04.2005 : 08:00:47 »

Ali kdo daje psu goveja rebra ali vrat? Kako se to pripravi? Samo skuha, da meso iz kosti? Cheesy
Logiran
Babalu
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.214


« Odgovor #32 : sreda, 20.04.2005 : 12:48:57 »

Hmm,goveja rebra so recimo dobra specena v pecici ali pa seveda v "golazu".Za golaz kar pusti kosti.Najprej poprazis malo korencka,zelene,kolerabe...dodas se malo cesna(je dober v boju proti bolham!) in malo pora.Pol vrzes not rebrca,dolijes malo vode in pustis da se kuha...po eni uri ali vec bo prisel ven lep golaz in meso bo kar odstopilo od kosti.Zdaj jih lepo poberes ven,pa dober tek.
Pa kaksna polenta zraven in moj pesjan kar znori:)
Logiran
rastalove
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #33 : sobota, 08.03.2008 : 14:48:39 »

HeY!

Ko smo že ravno pri govejem mesu, eno vprašanje. Je mleto goveje meso dobro za mladička ali raje nabavim cel kos mesa? Razmišljam, da bi naredila polpetke, ki bi jih na rahlo popekla v voku (brez kakršnih koli drugih dodatkov). Surovega mesa mu še ne bi dajala (star je 7 tednov).

Bi kdo vedel?

Hvala, rasta
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #34 : nedelja, 09.03.2008 : 18:52:05 »

Lahko das mleto, samo naj bo sveze. Nobenih polpetkov ti ni treba delat, lahko das sveze ali pa skuhas, brez zacimb seveda.
Logiran
rastalove
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #35 : nedelja, 09.03.2008 : 19:49:04 »

Hey!

Ravno sva povečerjala porcijo popečenega mletega mesa in mali je kar ploskal  Grin Ga je bil užitek gledat! Naslednjo porcijo bom poskusla skuhat. Ker pa že precej let ne jem mesa, bi vprašala za navodila za kuhanje. Dam v malo vode in kuham pribl. kolk časa? Hvala, se ne spoznam  Wink

Pa dober tek   Cheesy
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #36 : torek, 20.05.2008 : 21:22:58 »

Mi je bilo že čudno, da "rastalove" tako navdušeno kuha meso Grin

Kuhaš dokler ni sive barve in je mehko, ne čigumijasto. Moji jedo govedino že od treh tednov dalje, skuham in zmiksam.

Aja, lahko mu skuhaš en korenček in narežeš zraven, če mu je fuj pa pretlači in zmešaj z mesom.
Logiran
rastalove
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #37 : sreda, 21.05.2008 : 17:58:25 »

Tosh ma zelo rad govedno, zelenjavo, makarone, polento, riž.. Zdej sem že prava mojstrica v kuhanju ;-)
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #38 : sreda, 21.05.2008 : 18:13:54 »

Mike in Megy tudi zelo rada imata govedino. Jima včasih skuhamo pa vedno dodamo kuhan korenček.
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Posamezne sestavine v prehrani  |  Tema: goveje meso
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines