mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 23:46:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Mišičast pes
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mišičast pes  (Prebrano 7067 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #15 : petek, 07.05.2004 : 20:30:12 »

hvala za nasvete in ja mislim ostati čisto naravno nobenih umetnih tablet, inkcij to mi še na misel ne pride. ja šport se mi zdi da še najbolj pomaga samo tale hills morem še preiskusiti.
Logiran
mefisto
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 507


« Odgovor #16 : sobota, 08.05.2004 : 08:28:21 »

Citat
samo tale hills morem še preiskusiti

eno mini opozorilce: pes lahko izgubi kak kg, vsaj na tehtnici, vizualno pa izgleda lepši ( vsaj meni!), ker imam res občutek, da postanejo  mišice bolj vidne.
Sama sicer ta Hill's dodajam kot mini vmesni obrok, drugače pa je pes predvsem na mesni hrani, nekaj kuhano, največ surovo, reciva na kratko temu kombinacija barf+domače kuhane hrane.
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #17 : sobota, 08.05.2004 : 11:01:12 »

glede surove hrane sem sama malo skeptična raje bi ji dajala kuhano. prejle je dobila makarone (pasje) pa umes eno žličko konzerve eukanuba puppy medium breed. no mogoče ji bom popoldne dala malo poletne pravijo da je ful dobra za psa. drugače pa sta mami pa oči dans šla v mb po hills ker tukaj v ms se te hrane sploh ne da dobiti. pa sej jaz ne bi dajala samo hills ampak tko kot si sama povedala kot vmesni obrok. zdele pa moja mala gize posušeno prašičje uho joj kakšno veselje je to k ga lahko gize. zdej k grize to da vsaj malo mir Cheesy Roll Eyes
kaj pa ti praviš glede banan moja jih ma ful rada in pravijo da jih je priporočljivo dajati.
papa, anč
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #18 : sobota, 08.05.2004 : 15:26:24 »

Komot lahko dajes kuhano meso. Brez panike.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #19 : ponedeljek, 10.05.2004 : 07:06:02 »

tole hrano hill's se tolko težko dobi zato ji jaz dajem pro pac puppy performance ( mislm da se tako napiše ) no ta ima 30% beljakovin ali so beljakovine tiste ki uravnavajo mišice?
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #20 : ponedeljek, 10.05.2004 : 20:27:47 »

Hill's performance so ukinili! Jaz dajem moji psički to hrano že 3 leta in pol, in jo ima full rada. Sedaj smo pa žalostni ker se je ne da nikjer dobiti. Sem vprašala veterinarja in po drugih specializiranih trgovinah in so rekli da so ga ukinili. Tako da sem dala celo Lj skozi in sem dobila v BTCju zadnjo in edino vrečo preformenca pa še ta je bila 15kg. Moja pa poje v enem mesecu pribljižno 3kg hrane. Tako da imam zalogo za nekaj časa
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #21 : ponedeljek, 10.05.2004 : 20:37:29 »

biby sej mogoče so pa dali kakšno podobno. probaj s hrano pro pac puppy performance ker je dovoj močna tudi za tvojo till poglej če jo bo imela rada saj jo prodajajo po 1 kg. moja lola jo obožuje dans sem ji pa kupila tudi royal canin madium puppy pa je kr ok hrana. no sej biby enkrat pridem v lj. pa boš vidla mojo lolico k je zdej že prava mišica sej tut malo agility trenirava pa tudi zato.
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #22 : ponedeljek, 10.05.2004 : 20:42:34 »

Jaz bom dala Tilly potem eukanubo performance, ker ko sem ji dala testerček ji kar ugaja, vendar še vedno ni njena najljubša- Hill's!!! Samo sem ugotovila da ji full odgovarja samo performance. Veš da rabi energetsko hrano oz. hrano za aktivne pse.

Mateja
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #23 : ponedeljek, 10.05.2004 : 20:45:52 »

dobro potem pa ji dajaj eukanubo lahko pa vsaj probaš pro pac ker to je neka nova hrana pa imajo vsi gful dobre izkušnje z njo. če ne pa bom jaz tilly malo te pro pac prinesla ko se vidimo.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Mišičast pes
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines