mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 18:09:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Foto natečaji  |  foto "pasje poletje"  |  Tema: foto natečaj "pasje poletje" - čvek
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: foto natečaj "pasje poletje" - čvek  (Prebrano 13621 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #60 : nedelja, 16.09.2007 : 12:03:55 »

Me je pa presenetilo, da je precej glasov dobila tudi fotka sammy05, za katero sem v bistvu oklevala, ali jo naj pošljem ali ne. Zanimivo.  Smiley Ni mi točno jasno, kako je nastala, saj je Sammy drvel z vso hitrostjo proti meni in je vse špricalo, jaz sem pa premaknila fotoaparat, ko sem se mu umikala, tako da je ozadje ful zabrisano. Zanimivo, da se gobec dokaj jasno vidi, očitno je bil na njem dovolj dober fokus. V glavnem grozna fotka. Grin

Meni je bila pa tako vsec, da je dobila moj glas. Cheesy Cist gobec in ostalo zamegljeno ... res super. Zanimiva fotka, no.

Cestitke vsem, pa tudi hvala vsem za glasove. Wink

Lp, Ursa
Logiran
chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #61 : nedelja, 16.09.2007 : 22:09:54 »

bravo vsem fotografom in njihovim štirinožcem...res ste se izkazali...super fotografije in nagrade  Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #62 : ponedeljek, 17.09.2007 : 09:41:04 »

Glasovala sem za adhiambo03,  arti02 in sammy02. Čudovite fotke tudi od ostalih  Smiley
Logiran
iztokZ
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #63 : ponedeljek, 17.09.2007 : 14:56:09 »

Hvala za glasove in čestitke tudi ostalim! Cheesy Me je pa presenetilo, da je precej glasov dobila tudi fotka sammy05, za katero sem v bistvu oklevala, ali jo naj pošljem ali ne. Zanimivo.  Smiley Ni mi točno jasno, kako je nastala, saj je Sammy drvel z vso hitrostjo proti meni in je vse špricalo, jaz sem pa premaknila fotoaparat, ko sem se mu umikala, tako da je ozadje ful zabrisano. Zanimivo, da se gobec dokaj jasno vidi, očitno je bil na njem dovolj dober fokus. V glavnem grozna fotka. Grin
Imela si daljši čas, v katerem si tudi premaknila fotoaparat, na koncu pa se je še vklopila bliskavica- zato sta na fotki dokaj čist "gobček" in palica . Ta tehnika je dokaj uporabna pri slabši svetlobi, potrebno pa je paziti na močnejši vir svetlobe-npr. kakšna luč, ki ti potem pusti "prežgano" sled.

Zahvaljujem se za glasove.  Kiss
Moje fotke so bile narejene s kompaktno kamero Leica Digilux2 (5Mb). Fotka, ki je izbrana v finalni del, je bila narejena okrog sedme ure zjutraj na otoku Iž, ko sem zaradi izredno mirnega morja vzel aparat v kajak in slikal obalo.  V nekem trenutku je priplavala Fina in mi "dala časa" za tri hitre posnetke. Potem je  razburkala mirno vodo in odplavala nazaj proti obali. Tako mirno morje je bilo v celem dopustu samo to jutro!  Smiley
Logiran
sallys
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 422


« Odgovor #64 : ponedeljek, 17.09.2007 : 23:48:55 »

Tudi od nas..letijo čestitke do vas!!! Smiley  Bravo, vsi nadebudni klikači!

Hvala tudi za glasove naši sličici...Čeprav bi namesto leteče Sally morala biti smejoča Sally. Ja, tako ta naša punca uživa ob skokih v vodo. Borut je užival malo manj, ker je bil s fotoaparatom do vratu v vodi in je moral pazit da ni oba utopil! Cheesy
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #65 : torek, 18.09.2007 : 12:29:27 »

Meni je bila pa tako vsec, da je dobila moj glas. Cheesy Cist gobec in ostalo zamegljeno ... res super. Zanimiva fotka, no.
No fajn. Smiley

Iztok, hvala za razlago. Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Foto natečaji  |  foto "pasje poletje"  |  Tema: foto natečaj "pasje poletje" - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines