mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 18:51:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Vsem,ki imamo nekoga radi in vsem,ki smo bili nekoč ljubljeni od koga kosmatega
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Vsem,ki imamo nekoga radi in vsem,ki smo bili nekoč ljubljeni od koga kosmatega  (Prebrano 1565 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Mano
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« : petek, 06.07.2007 : 17:35:11 »

 Morda se bo komu zdelo smešno, a odločila sem se, da napišem to misel sem, ker je ena boljših, kar sem jih slišala zadnje čase, čeprav izhaja iz holivudskega filma. Čeprav pišem v bolj žalostno temo, si želim, da vsi, ko to preberemo se nasmehnemo zraven. Vsaj na mene je tako delovalo. Morda lahko ta tema opogumi še koga, da napiše svoja dognanja, kako preboleti ali kake misli se oklepati, ko izgubiš del srca. No, zdaj pa še misel, vsak si jo naj priredi po svoje, jaz jo bom napisala v originalu Smiley

 ....Odšla je v nebesa in nebesa so v tvojem srčku. V srčke najdražjih odidemo vsi. Tako jo čisto vedno nosiš s sabo. Tu notri. "

Lp vsem
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #1 : petek, 20.07.2007 : 17:58:20 »

Misel, ki si jo napisala je zelo lepa in še kako resnična. Ravno prepričanje v to misel  meni nekoliko olajša izgubo meni ljube osebe ali živali. Pravzaprav zelo olajša.
L.P.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Vsem,ki imamo nekoga radi in vsem,ki smo bili nekoč ljubljeni od koga kosmatega
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines