mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 15.06.2024 : 19:01:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 127   Dol
Natisni
Avtor Tema: tibetanski španjel  (Prebrano 232640 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #630 : petek, 11.11.2005 : 09:35:24 »

jaz sem že za!  Grin pa bomo lepo stopicljale po parku  Cool !
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #631 : petek, 11.11.2005 : 17:41:25 »

 Grin Ja, ko bi le bila malo bližje MB jaz...amapak si v vajino dobro to ne želim...potem bi vaju skozi morila, hehe Grin
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #632 : petek, 11.11.2005 : 18:21:30 »

Nebi bilo čisto nič narobe... Wink
Varja srečno pot vam želim...
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #633 : petek, 11.11.2005 : 18:31:59 »

Hehe, ja bi bilo...po dolgem časovnem obdobju bi me vidve zaradi naveličanosti verjetno prebutale in odvrgle v jašek... Grin

Drugače pa gre Tosy dobro, ampak je zelo...ma ne vem...fulll se poskuša dokazat pred Turkom in ga za hec gricka in lovi in mu ne da mira...hoče končno pokazat kdo je glavni... Cool Grin
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #634 : petek, 11.11.2005 : 18:41:28 »

Standardno za tibetančke - moja se tud rotija ne boji...
Sem ji v Đakovu na razstavi kupila eno blazino, pa jo je skoz pazla in še spuščena je bila.
Naenkrat pride mimo en stafič, pa hoče samo povohat, ko se je mala razdrla nanj - no še kaj bi ona naredila, če je nebi vstran povlekla.
No kar je njeno je njeno - komaj dobi pa da bi delila??? -ni šans  Grin
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #635 : petek, 11.11.2005 : 18:55:16 »

 Grin Grin Grin Kriza....Tosy je pa malo bolj mila  Smiley in se ne krega rada....ona bi se rajši skozi špilala....v Trbovljah je videla od daleč enega hrta in je naredila tisti njen "Wof, Wooof, Auuuuu---Wuuuuf!!" ampak potem je videla, da je vse OK in je raje nazaj zasmrčala.... Roll Eyes Tale "zdrla" je pa zelo šponsko....bomo videli, kdaj se bo Tosy naslednič na koga zdrla, hihi.... Grin
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #636 : ponedeljek, 14.11.2005 : 00:25:06 »

Da malo poživim tole temo prilagam nekaj slikic kako spimo in uživamo  Wink

http://www.tibetan-spaniel.net/galery/8/25v.jpg
http://www.tibetan-spaniel.net/galery/8/27v.jpg
http://www.tibetan-spaniel.net/galery/8/29v.jpg
http://www.tibetan-spaniel.net/galery/8/30v.jpg
http://www.tibetan-spaniel.net/galery/8/33v.jpg


Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #637 : ponedeljek, 14.11.2005 : 20:28:51 »

Joj, kakšna lubika... Kiss Kiss Kiss Smiley Drugače pa Nely....vse čestitke ob 1000 - i obletnici sporočil... Wink
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #638 : ponedeljek, 14.11.2005 : 20:38:00 »


Tako ležišče bi pa jaz za Žana rabila! Je namreč pravi zmrzljivček. Nely kje si nabavila to dekico?

Lp, Mojca
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #639 : ponedeljek, 14.11.2005 : 21:05:18 »

Tole ravno ni komplet ležišče.
Kvadratasto ležišče sem kupila na razstavi, za moje pojme zelo ugodno (60 kun) - pridejo tudi v Zagreb - tak da lahko ležišče kupiš tudi tam! Dekica pa je stara 2 leti, sem jo pa tudi kupila za ene 2000 sit v eni trgovini, ki sploh ni za pse - so pa meli nekaj za njih.
Sem pa dekice tudi v ZOO Moser vidla v Avstriji  - pa grem malce pred božičem pogledat in če najdem ti jo lahko kupim, pa v LJ prinesem.

Sem pa pred časom videla v Baumaxu prav takšno termo mehko ležišče (oval), prav fino - samo jaz več ne smem takšnih zadev nosit domov, ker jih imamo že v vsakem kotičku.

PS: Tosy na številko pa sploh nisem bila pozorna  Wink
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #640 : torek, 15.11.2005 : 14:53:03 »

No sej u bistvu bi rabila samo tako kosmato dekico.. pa še to ne vem če bom nabavila. Geri je namreč alergična na bolhe in v takih zadevah se kar hitro namnožijo če maš 4 pse in 3 mačke ki hodijo ven in noter iz hiše... tako da bo verjetno to kar počakalo.
A vaši tibetančki imajo kakšne alergije ali težave s kožo? Pa zobki- a se kdaj zgodi da jih je treba pulit (mlečne mislim).

Lp, Mojca
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #641 : torek, 15.11.2005 : 14:59:24 »

No, pa ko že Mojca sprašuje, bom pa še jaz  Wink. Zanima me kako se Tibbiji kaj obnesejo v snegu? Mi smo namreč imeli pred leti eno dolgodlako kužiko (podobno Lhasa Apsotu), pa smo jo vedno morali popolnoma postriči, ker so se ji v roku 20min naredile kepe na nogah in po trebuščku. Ista zadeva se je dogajala sestričinemu Tibetanskemu Terijerju. Zelo neprijetno  Sad. Se TŠ-jem dogaja isto?

lp
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #642 : torek, 15.11.2005 : 15:07:16 »

HEHE Gery - mi pa pohvalno še nikol bolhic meli - kaj šele probleme z njimi.
Sem pa 1x prav debelo pogledala ko je na dvorišču ena skočila na njo, pa takoj dol - frontline učinkuje!  Cheesy

Drugače pa z zobki se zna zgodit.
Nely dva nista hotela odpast - sem dala pulit ja - ni pa pravilo, da bi se to dogajalo - tako so vsaj meni rekli.

Drugače pa z dlako pozimi je tako- nikoli je nebi prikrajšala za vragolije na snegu ali v vodi.
Čeprav niso ravno znani oboževalci vode - moja definitivno je - njej se kr seka.

TT ali LA mata daljšo dlako kot TŠ, pa je zato verjetno večji problem.
Saj tudi Nely se kakšna kepica naredi, ampak jo je lahko z prsti zdrobiti in norenje po snegu se nadaljuje. Mi že komaj čakamo sneg.... Wink

Jaz mam bolj probleme v začetnih dneh ko neprestano sneži, pa so potem celi kupi snega in še ni nič potk narejeni - potem so težave kako hodit...
Saj se na parih slikcah dobro vidi, da ji samo glava ven kuka  Grin
http://www.tibetan-spaniel.net/slo/g3.html
Logiran
Spelc_B
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #643 : sreda, 16.11.2005 : 10:57:05 »

Pozdravljeni vsi ljubitelji vaših tibetančkov!
Jaz sem pa še vedno ena tistih, ki si svojega lastnega kužka želi že celo življenje, pa ga še vedno nima ob sebi. Ampak če bo vse po sreči, upam da bom drugo leto že imela enega tibetanskega španjela, ki bo vedno ob meni in mi bo zaposlil vsako minutko dneva. Tega se že ful veselim in močno upam, da mi bo drugo leto namenjeno!
Ker pa ste tukaj že vsi ponosni lastniki teh prisrčnih kužkov (btw za katere me je navdušila prijateljica), bi vas prosila za kakšne nasvete glede teh kužkov, njihovih posebnosti, na kaj moram biti pozorna in pač karkoli vam pride na misel, da bi svetovali nekomu, ki bo prvič v svoj svet pripeljal malega prijatelja. Aha pa zanima me, kako je kaj z njihovo dlako po stanovanju ter morebitnimi bolhicami? Ker trenutno mamici samo to po glavi hodi, da ne bomo imeli le kužka, ampak še marsikatero živalco v postelji  Smiley

Se že veselim prvih debat z vami...

Lp, Špela
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #644 : sreda, 16.11.2005 : 11:07:00 »

Ali imaš že izbranega vzreditelja?
Logiran
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 127   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines