mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 02:45:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: Mreža/pregrada za avto
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mreža/pregrada za avto  (Prebrano 30383 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #90 : ponedeljek, 30.07.2007 : 10:49:21 »

Npr. pri nekaterih karavanih imaš že serijsko s kovinsko mrežo ločen prtljažnik od kabine. Tako sem mislila. Da je neka prepreka za zadnjimi sedeži, da pes nikakor ne more v kabino.
Logiran
ajka11831
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 206


« Odgovor #91 : ponedeljek, 30.07.2007 : 21:13:35 »

Tanjusha drugače imaš v trgovinah za male živali nastavljive pregrade prav za karavane stane cca 50€ ,pregrada se da montirat in demontirat manj kot v minuti brez kakšnega orodaj.

l.p.
Logiran
Tanjusha
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #92 : sreda, 01.08.2007 : 11:36:09 »

na zalost nimam karavana, ampak navadnega golfa in pa polota. v svojem polotu imam teleskopsko mrezo, ki mi vsake toliko zacne parati zivce, ker popusti in potem ropota in skripa... za golfa pa trenutno se razmisljamo, kaj bi bilo najbolje. hvala za pomoc  Wink
Logiran
ajka11831
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 206


« Odgovor #93 : sreda, 01.08.2007 : 12:48:49 »

Potem je pa res boje da daš mrežo,jaz imam golfa II pa imam mrežo in moram povedati da sem zelo zadovoljen.

l.p.
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #94 : sreda, 01.08.2007 : 22:51:24 »

lejca če ne poznaš katerega so plicaji kaznovali ga zdaj poznaš, enkrat sredi decembra so me ustavili, Ajko sem imel na zadnjem sedežu pa je padlo takrat še 10 000, sit Angry pa me ni spustil dokler nisem poklical prijatelja ki ma avto zamrežan. Ni mi bilo žal plačati kazni, ko samo malo pomisliš s kašno silo prileti pes naprej pri trku z 50km/h. Zdej imam oba avta zščitena in svetujem vsakemu ki ima bilo kakšenega psa da to takoj uredi ni tako drago, drago pa pride potem ko je prepozno (pa to ne mislim na kazen)

Ups...nisem vedela, da se v to kdo vtakne. Ko je mene ustavil je pregledal dokumente, za psa pa ni nič gledal, če je pripet. Mene je kar groza, ko vidim v avtomobilu pse, ki skačejo po sedežih, malo na zadnjo polico itd. take bi bilo potrebno ustaviti.

l.p. Wink Wink
Logiran
ajka11831
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 206


« Odgovor #95 : četrtek, 02.08.2007 : 21:02:27 »

sej to ne spada sem ampak na brzino imam sodelavca ki je muho lovil v avtu in izgubil oblast nad vozilom in zapeljal v jarek. Posledica je ženo ima ne pokretno zardi ene muhe, zdej si pa pretstavljaj kako je pri psih jaz (pa imam mrežo) gledam kar naprej v vzratno ogledalo kaj mrcina dela pa za sekundo že pozabiš na promet, kako pa lahko tsti ljudje vozijo ki jim pes skače naprej pa nazaj. Zato pa pravim kazen kar po eni strani  mora bit, če ne dugega pol mal razmišla (kakor jaz)

l.p.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: Mreža/pregrada za avto
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines