mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 02:54:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ljubi... ne ljubi... ljubi... ne ljubi...
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ljubi... ne ljubi... ljubi... ne ljubi...  (Prebrano 13535 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : ponedeljek, 30.07.2007 : 20:13:42 »

http://www.moj-album.com/slike/1601452/g9d7Uhq_fApHT3X2.jpg
Logiran

Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #16 : torek, 31.07.2007 : 02:59:05 »

Torej, če hočete posvojiti žival - dajte jo posvojit, ker si jo želite, ker imate zmožnosti za njo poskrbeti...nikar zato, da jo rešite evtanazije in jo potem vlačite čez 10 začasnih domov. Živalim v Horjulu je fajn, če že hočete, da to napišem - trpijo prav zagotovo ne...a ni to dober razlog za posvojit žival? Ne? Kaj pa mogoče razlog, da vam zna Smetka o živali vse obrazložiti, kaj lahko pričakujete, kaj ne, ker pač mačko/psa najbolje pozna oz. opravi svojo nalogo? Tudi to ni dovolj dober razlog? Kaj pa morebiti, da so živali zdrave, kompletno veterinarsko poštimane? Aha, tudi do tukaj vas še nisem prepričala....Kaj pa če rečem, da živalim grozi evtanazija? Je to res dober razlog? Ne me hecat.

A tole slučajno leti name???
potem si lahko doma odprem kar živalski vrt, če bi tako razmišljala- da bi rešila vse pred evtanazijo Roll Eyes
muc mi je pač padel v oko...
sem pa iskreno povedala kakšne so moje ''razmere'' za žival.
imam 2 psa, ki sta z mano kolikor in kjer se le da (tudi mobitel gresta plačat z mano   Grin)
in en pesjan od teh dveh je najdenček- rešenček Smiley
potem je tu še muc, spet zavrženček in še 2 želvi, ki pa sta prav tako bili očitno zavrženi (izpuščeni??)in nato pripeljani k nam Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

najdenčke- ali jih sama obdržim (to je seveda manj pogosto), pri tem pa vem, da bom zmogla 100%, za tegale Rocca pač nisem bila 100% in sem raje ''komplicirala'' Tongue
najpogosteje pa jim najdem PRIMEREN dom ali pa jih, če to ni možno odpeljem v zavetišče...

v tegale mačkona sem se zagledala, ampak še enkrat povem;
napisala sem tako kot je... nič olepšav... imam pač pestro...
če je to letelo name, potem se iskreno opravičujem, ker me je presunil POŠKODOVAN muc z možnostjo normalnega življenja.
evtanazija ne spremeni nič...
jaz bi- zelo grdo rečeno ( sram ) na Smetkinem mestu dala reveža ob takšni poplavi muc na evt. Sad
sem kruta ali kako.... Huh

aja, pa da ne pozabim... v kolikor BI se odločila za mačkončka, bi zanj poskrbela 110% ( Smiley ), zaradi tega pa tudi sem toliko ''komplicirala''... slutim pa, da nisem primerna, zato mu lahko le želim vse dobro, najboljše in morda nakažem kaj zanj...
to je očitno vse kar je v moji moči zanj.

lepo ga počohaj, Smetka...

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : torek, 31.07.2007 : 06:10:52 »

Teja, zagotovo ni letelo nate. Tudi ne na forumovce, bi rekla... bere pa ta forum mnogo tistih, ki so gosti. Pravzaprav se ne bom vtikala... kljub temu, da sem prepričana, da ni bilo namenjeno tebi.
Se opravičujem, ker te nisem uspela nazaj poklicat, kar ne pomeni, da nisi prava zanj, če boš tako presodila. Muc je bil včeraj oskrbljen, kolikor je pač lahko bil.... zdaj je treba poleg vsega ostalega poskrbeti še za to, da bo čimprej cepljen, ker razsaja nekaj, pa ga ne moremo, ker ima še drisko itd. itd. Čez noč je ostal suh, kar se lulanja tiče, kar je odlično in upam, da ni slučajno.
Evtanazija.... ja, samo potem, ko bom naredila, kar lahko, pa vseeno ne bo šlo. Iz kakršnegakoli razloga že.
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #18 : torek, 31.07.2007 : 07:39:30 »

 Smiley huh, jst sem te pa razumela, da je že na poti na evtanazijo. Sem slabo prebrala sram. Upam, da mu znese in da pristane v prijetnem domu.

Smetka, veliko moči zate in zanjga!

lp polonak
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #19 : torek, 31.07.2007 : 11:11:11 »

Teja, zagotovo ni letelo nate. Tudi ne na forumovce, bi rekla... bere pa ta forum mnogo tistih, ki so gosti. Pravzaprav se ne bom vtikala... kljub temu, da sem prepričana, da ni bilo namenjeno tebi.

Hvala Smet Smiley Oprosti Teja (in morebiti tudi vsem ostalim), ni letelo nate Wink Sem razmišljala naglas. Na splošno. Pač o celotni situaciji (ne le o temu mucu), ki mogoče še ni ravno jasna vsem.

Lp, Maja
Logiran
Lissa
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #20 : torek, 31.07.2007 : 13:18:22 »

Oh tale muco se mi je pa tako zasmilil revček a sem presrečna da bo lahko svoje življenje preživel na zemlji med dobrimi ljudmi.Jaz ga žal ne morem posvojiti (pa bi ga z veseljem!) ker mi doma ne dovolijo ker enga mačorčka že imam.
 Torej dragi Rocco želim ti čudovit dom veliko razvajanja ... želim ti čimprej en udoben kavč v novem domu
Logiran
Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #21 : torek, 31.07.2007 : 14:04:38 »

Nakazan prispevek preko podjetja.
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #22 : torek, 31.07.2007 : 21:18:06 »

ne vem, odkar sem videla mucka sem čisto paf...
Tudi jaz. Kašen srček, sem slaba na oranžne muce Smiley Vem da to nikomur ne pomaga ampak če bi posvajala muco bi se odločila zanj ali kakega podobnega mačkona, ok, mogoče dodaten strošek z nogicami..pa kaj, saj lahko dobiš "celo" mačko ki se lahko poškoduje, pa boš tudi od nekje moral privleči tist denar za poštimat zadevo.

Če se kdo odloči za posvojitev in bo potreben kak poseg, tudi sama primaknem kakšen evro.

Ti mali pa marš u nov dom Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #23 : sreda, 01.08.2007 : 07:43:39 »

Danes ne gre z mano, pač pa z Jano v Topolšico. Več bo tako znanega najbrž jutri.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #24 : sreda, 01.08.2007 : 17:00:38 »

Danes se je Jana zal sama vrnila domov.

Dve uri z njim je bilo dovolj morda tudi za vecno, pa vendar ... zlom hrbtenice na takem mestu, ki je "od glave" poleg zadnjih tack odrezal tudi odvajanje ...

Ljubi se zal ze preganja z drugimi mackoni nad mavricnim mostom.
Zdaj s svojim mrmrajocim mlinckom razveseljuje macje prijatelje tam cez ...
 Cry Cry Cry
Logiran

Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #25 : sreda, 01.08.2007 : 17:03:30 »

Eh...

Mišek mali.  Cry
Logiran
matejči
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 124


« Odgovor #26 : sreda, 01.08.2007 : 17:25:47 »

 Cry Cry
Logiran
Lissa
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #27 : sreda, 01.08.2007 : 18:31:45 »

 Cry Revež KKaj? kako? od kdaj ima (je imel) zlomljeno? Nesreča ? Danes? Jok  Cry  Cry  Pa tak čudovit mucek Zakaj se je moralo to zgoiti njemu revček
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #28 : sreda, 01.08.2007 : 18:53:10 »

Cry Revež KKaj? kako? od kdaj ima (je imel) zlomljeno? Nesreča ? Danes? Jok Cry Cry Pa tak čudovit mucek Zakaj se je moralo to zgoiti njemu revček

Če/ko boš prebrala temo od začetka, boš dobila odgovore na vsa vprašanja.

Lp
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #29 : sreda, 01.08.2007 : 18:53:34 »

Kakšna nesreča? Huh Huh Huh Današnji pregled v Topolščici (veterinarska klinika), je pokazal ZAKAJ zadnje tace ne "delajo" + pokazal je tudi, da zaradi zloma ne dela odvajanje, vsa živa bitja pa moramo izločati. Dajte brat no.

Muc Ljubi, tebi pa veliko vsega želim tam čez.

LP, Maja
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ljubi... ne ljubi... ljubi... ne ljubi...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines