mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 05:27:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Copatek
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Copatek  (Prebrano 16515 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #30 : petek, 24.08.2007 : 20:50:39 »

Srečno Copatek!
Logiran
Ajdita
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 52


WWW
« Odgovor #31 : petek, 24.08.2007 : 23:02:08 »

Ah sej js ga ne bi dala v zavetisce nazaj, da bi mel pasjo druzbo, mamo sosede k majo tud kuzka, ampak zato, da bi ga mogoce dal lastnikom s se kaksnim kuzkom. pa z vrtom... Ampak to bi blo res v skrajnem primeru, ker ti ta kuza res zleze pod kozo... Noro luskan je namrec...
Logiran
jojoja
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 51


« Odgovor #32 : sobota, 25.08.2007 : 09:37:28 »

Ajdita, po moje pa bo Copatek manj nesrečen (če sploh bo nesrečen zato), če bo živel v stanovanju, kot če si ga bodo ljudje kar naprej podajali med sabo...
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #33 : sobota, 25.08.2007 : 12:23:24 »

Ah sej js ga ne bi dala v zavetisce nazaj, da bi mel pasjo druzbo, mamo sosede k majo tud kuzka, ampak zato, da bi ga mogoce dal lastnikom s se kaksnim kuzkom. pa z vrtom... Ampak to bi blo res v skrajnem primeru, ker ti ta kuza res zleze pod kozo... Noro luskan je namrec...
Hm, pri nas so vsi radi zunaj..imamo vrt..pa ta psom nič ne pomaga. Zakaj? Ker nimamo ograje, in so okrog hiše pač privezani. Ni skakljanja po vrtu, ker jih tih tak odnese k sosedovemu psu, ima vednokakšno fajn kost na zalogi. Imajo pa zato vsak dan možnost zdivjati se v naravi. Če bi živeli v stanovanju, bi bilo enako.

Kar se pasje družbe tiče pa tudi ne vidim problema, zdaj se je pač preselil k novim ljudem brez psa, jasno se ne bo navadil čez noč, navadil pa se bo. Vedeti moraš da živi s TABO, da si ga posvojila TI in ne en drug pes, navaditi se mora TEBE (ti si šef) in biti srečen s tabo, ne pa zato ker ima še enega psa poleg. Saj ni edini pes ki je prej živel s kupom psov, zdaj pa "samo" z ljudmi.
Logiran
Ajdita
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 52


WWW
« Odgovor #34 : sobota, 25.08.2007 : 20:34:33 »

No on je itak tak cuker, da mu ni para. Pa skos je za mano. Se ne stranisce ne morem brez njega. Fant mi sploh ne sme lupcka dat, ker je totalno ljubosumen... Pa noben drug ne sme z njim ven, ker pac ne gre brez mene nikamor. Pa je zelo rad Wink Joj k bi ga laho vidl, kok je luskan... Zdele sem mu vecerjo dala pa lahko pisem, drgac skos po men pleza... Smiley Nisem pa navajena, da je precej miren. Vsi naši prejsnji psi so bli mali divjaki... Ta je pa tok nezen... Kr mal cuden obcutek...
Logiran
Ajdita
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 52


WWW
« Odgovor #35 : četrtek, 30.08.2007 : 14:04:50 »

No takole: cepljen, zivahen, prikupen... Veterinarka se je cist zaljubila vanjga, tko da razmislja da bi prsla v horjul Wink Ves lepo pozdravlja - hov Wink lp,a
Logiran
tjas
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #36 : petek, 31.08.2007 : 06:59:19 »

Ajdita, kakšne slikce bodo? Roll Eyes Wink
Logiran
Ajdita
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 52


WWW
« Odgovor #37 : četrtek, 06.09.2007 : 17:07:41 »

sej bi jih dala gor, sam ne vem kako naj to izvedem... Bom na myspace dala pa bom link poslala...Aja pa zdej mu je ime Šap (oči je reku, da se ne more za njim dret copatek al pa capi, tko da je zdej Šapi)... lp,a
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #38 : četrtek, 06.09.2007 : 18:31:33 »

Hehe, potem pa imava tvoj oči in jaz zelo različne izkušnje Grin Wink Fotke pa lahko naložiš na kak spletni album (npr. moj-album) in daš potem link do fotk oz. specifične fotke na forum.

Lp, Maja
Logiran
Ajdita
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 52


WWW
« Odgovor #39 : petek, 28.09.2007 : 23:33:59 »

Če koga zanima, Šap (= Copatek) se izvrstno počuti in je ravno na vrhuncu z energijo (čeprav je ura 23.30 in si zelo zelim spanja) Vse vas prav prisrčno pozdravlja (tako glasno, da se bojim, da bo zbudil sosede Wink) in sporoča, da bi mu prav prišel še kakšen "štumf" (moji so namreč že preluknjani...)  Grin hov hov, pa lahko noč  Kiss Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #40 : sobota, 29.09.2007 : 00:14:16 »

 Tongue
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #41 : sobota, 29.09.2007 : 09:02:05 »

Maš pa srečo, pri nas so  štumfi po vrtu, preluknjani pa copati in čevlji, haha  Cheesy
Logiran
Ajdita
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 52


WWW
« Odgovor #42 : sobota, 29.09.2007 : 13:24:33 »

Oh vsak dan kaj ušpiči... Danes hoče na vsak način brisat prah z mano... Pa pospravljat sobo... Polona, zelo dobro je naučen pospravljanja (če odštejemo, da ne razume, da se pospravlja v omaro in ne iz nje Wink) Dolgčas nam skratka ni  Cheesy Pa nekaj kg sem ze izgubila na njegov račun, ker se redno sprehajava po Gradu, tudi 2x dnevno in več, sicer zvečer ne spim, ker mi da jasno vedeti, da ima preveč energije...Greva zdej na Grad  Grin... Lp, pa kr pisite, ce hocete vedeti se kaj več, zgodbic mi ne zmanjka  Kiss Cheesy
Logiran
al1
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 169


« Odgovor #43 : nedelja, 30.09.2007 : 11:23:17 »

Maš pa srečo, pri nas so štumfi po vrtu, preluknjani pa copati in čevlji, haha Cheesy
Bolje štumfi na vrtu kot modrci na dvorišču ... sram
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #44 : nedelja, 30.09.2007 : 14:59:30 »

Bolje štumfi na vrtu kot modrci na dvorišču ... sram

Jejhata   Cheesy
Logiran

Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Copatek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines