mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 03:50:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno
Strani: 1 ... 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno  (Prebrano 289149 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1110 : petek, 12.10.2012 : 07:12:01 »

Tooooo, iskrene čestitke! Številke so, sploh ko pogledaš rast čez vsa leta oz. akcije res fascinantne ... Shocked Cheesy veselje bravo
Tašča je v sredo pripeljala kup teeeežkih strokovnih revij, tistih najbolj "hvaležnih", iz svetlečega papirja ... Cool Cheesy (Očitno je imela malo slabo vest, ker mi je prejšnji teden zadnji moment zadržala dva kupa prav tako teeežkih revij, ki sem jih pripravila za odvoz, češ, jaz bi to brala ... pa so bile v omari pri njej doma nekaj let. Tongue
Nadaljujemo Wink!
Logiran
nusko
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 245


WWW
« Odgovor #1111 : petek, 12.10.2012 : 11:34:48 »

Hehe, iz svetlečega papirja  Wink Hvala tašči  Smiley Zdej pa nas čaka še dobrih 7 mesecev (magic number!) do junijskih fascinantnih številk  Cheesy Ampak je res zanimivo videt, kako se akcija vedno bolj sidra ...  super
Logiran
nusko
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 245


WWW
« Odgovor #1112 : nedelja, 21.10.2012 : 10:49:29 »

V DZZŽ LJ smo s svojo zvesto skrbnico podob Ano Gregorič pripravili oglas, ki ga je oktobra, v duhu svetovnega dneva živali, predvajala RTV SLovenija. Več ...

Naj oglas potuje naprej  Smiley
Logiran
nusko
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 245


WWW
« Odgovor #1113 : sreda, 24.10.2012 : 08:07:35 »

Skrb za živali že od nekdaj stane - ne glede na včerajšnje/današnje/jutrišnje podražitve. O tem in o skrbi za živali na splošno smo oktobra razpravljali z zaskrbljeno bralko revije Ona - KLIK.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1114 : sreda, 24.10.2012 : 08:11:05 »

 Afro
Logiran
nusko
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 245


WWW
« Odgovor #1115 : ponedeljek, 05.11.2012 : 11:15:12 »

Trije prostovoljci društva Mačjelovka so se odzvali povabilu prijateljev s Kosova, da prostovoljno pomagajo pri projektu CNVR (catch - neuter - vaccinate - release), v okviru katerega se je v nekaj mesecih opravilo okoli 300 sterilizacij in kastracij prostoživečih psov in mačk. Na Kosovu so naleteli na neprijazne razmere, ki so zelo težke za ljudi in ki živali potiskajo na rob preživetja. Prostovoljci so veliko dobrega že naredili, še več pa še bodo - ob pomoči vseh nas, ki lahko doniramo hrano&opremo za tamkajšnje mačke in pse.

Več info tudi na Mačjelovkinem telefonu (040 212 797) vsak dan med 17. in 20. uro.
Logiran
jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #1116 : ponedeljek, 05.11.2012 : 12:21:21 »

Cool

V PeTin program se vsak prijavi sam, prejme majčko in veselo koristi prednosti organizirane vadbe. Program je stekel ta teden, tako da se mu je dobro priključiti čim prej, da ga res polno izkoristite. Nabiranje dodatnih sredstev je pika na i, če vam uspe.

Če bi se za kaj takega odločilo več tekačev, ki so ljubitelji živali in ki bi se radi tudi malce podružili, povezali, se lahko javijo na info@dzzz.si. Pobudnica priključitve PeTini akciji Nataša bo poskusila vse zainteresirane skoordinirati tako, da se dogovorijo za vsaj en skupinski trening. Ni pa nujno, da se jeseni vsi udeležijo istega maratona, to je čisto po želji.

Predstavljam si, da se bo na ljubljanskem maratonu, na primer, zbralo kar nekaj tekačev s PeTino majčko. Po želji si lahko nadenejo tudi kapo/značko ipd. poljubnega društva, zavetišča, zakaj pa ne  Wink


Na tole sicer odgovarjam pozno (ker sem tudi šele ravnokar prebrala), maraton je že mimo. Tudi, če bi bila včlanjena v ta program, na njem ne bi nastopila v tej majici (ne le zaradi vremena, pač pa tudi, ker je za 42 km vendarle bolj udobna majica iz umetnih materialov, ki ima po možnosti še kakšen žep za gel).
Hotela pa sem v bistvu reči to, da bi mi ideja bila všeč, če bi potekala na lokalni ravni oziroma bi vključevala konkretna društva ali konkretna zavetišča. Tako da je vredno razmisleka! (Na globalni ravni pa me zadeva ne zanima.)
Logiran
nusko
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 245


WWW
« Odgovor #1117 : torek, 06.11.2012 : 12:10:09 »

Na tole sicer odgovarjam pozno (ker sem tudi šele ravnokar prebrala), maraton je že mimo. Tudi, če bi bila včlanjena v ta program, na njem ne bi nastopila v tej majici (ne le zaradi vremena, pač pa tudi, ker je za 42 km vendarle bolj udobna majica iz umetnih materialov, ki ima po možnosti še kakšen žep za gel).
Hotela pa sem v bistvu reči to, da bi mi ideja bila všeč, če bi potekala na lokalni ravni oziroma bi vključevala konkretna društva ali konkretna zavetišča. Tako da je vredno razmisleka! (Na globalni ravni pa me zadeva ne zanima.)

Vzeto na znanje Smiley
Logiran
nusko
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 245


WWW
« Odgovor #1118 : četrtek, 08.11.2012 : 11:39:43 »

Pomagajmo Mačjelovki pri podpori prostovoljcev, ki skrbijo za sterilizacijo/kastracijo in oskrbo živali na Kosovem in veliko vlagajo v delo z ljudmi. Hvala Jani za objavo, take projekte z veseljem podpremo.
Logiran
nusko
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 245


WWW
« Odgovor #1119 : torek, 20.11.2012 : 09:45:53 »

Razgibano popoldne na OŠ Bled, kjer učenci ustvarjajo v dobrodelne namene  Wink
Logiran
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #1120 : torek, 20.11.2012 : 11:34:15 »

  Super!   Cheesy bravo 
Logiran
nusko
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 245


WWW
« Odgovor #1121 : sreda, 21.11.2012 : 08:58:20 »

Res so vpreženi 100/h, s srcem pri stvari  Kiss TU je poročilce s še več fotografijami.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1122 : sreda, 21.11.2012 : 09:01:35 »

 bravo Afro
Logiran
Selene
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 114


« Odgovor #1123 : sreda, 21.11.2012 : 23:01:10 »


Hotela pa sem v bistvu reči to, da bi mi ideja bila všeč, če bi potekala na lokalni ravni oziroma bi vključevala konkretna društva ali konkretna zavetišča. Tako da je vredno razmisleka! (Na globalni ravni pa me zadeva ne zanima.)

Se strinjam, da bi bila zadeva na lokalni ravni seveda bolj zanimiva, samo zaenkrat nimamo nikogar, ki bi imel čas se ukvarjati z organizacijo nečesa podobnega. Se seveda vedno priporočamo za pomoč pri organizaciji nečesa podobnega;)
Logiran
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #1124 : četrtek, 22.11.2012 : 05:39:46 »

Društva / zavetišča so razvila trgovine. Hiter začetek je prav gotovo vključitev  novega prodajnega artikla - tehnična majica z ustreznimi simboli. Če bi to zanimalo kakšnega prostovoljca, bo pa kupil. Saj moramo že zdaj. 
Logiran
Strani: 1 ... 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines