mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 08:14:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno  (Prebrano 289331 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #90 : torek, 16.09.2008 : 18:48:43 »

se dela na tem...google blokira stran le na mozzili (ce uporabljas brskalnik explorer, ne bi smelo blokirati).

Zadevo lahko razresis tako, da na dnu obvestila klines na "ignore this warning" in te spusti na stran

ali

gres na vrhu strani na tools/orodja - security/varnost in kliknes (da se kljukica izbirse) tam kej pise "tell if the site i'm visiting is a suspected attack site".

Lp, Maja
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #91 : sreda, 17.09.2008 : 12:46:18 »

Ne vem, jaz sem staknila nek virus, ko sem skušala odpret to stran, ene 14 dni nazaj. Samo v info.
lp tanja
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #92 : sreda, 17.09.2008 : 12:53:30 »

Ne vem, jaz sem staknila nek virus, ko sem skušala odpret to stran, ene 14 dni nazaj. Samo v info.

Enako, in to dvakrat. Ne upam si več odpirati te strani z domačega računalnika. A imate tam kakšnega sposobnega mladega computer-manijaka, ki bi pogledal, zakaj nas vse obvešča, da "stran lahko škoduje"? - Namreč, mogoče vam kakšen "ljubitelj živali" nagaja in je kaj podtaknil zanalašč? Undecided
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #93 : sreda, 17.09.2008 : 21:11:15 »

Ok, stvar je taka: pri trenutnem ponudniku (ne vem, ce lahko napisem ime) smo imeli velike tezave (o sposobnosti tehnicne podpore ne bi...), kjer so nam zagotavljali, da vse dela in da oni ne vidijo nobenega problema. O tem, da stran ni bila dosegljiva, da nam meili niso delali, da sistem opozarja na vdor virusov, pac niso nic vedeli in so zatrjevali, da je z naso (cigavo ze?) internetno povezavo nekaj narobe (ne njihovim serverjem...). Da o kakem backup-u niti ne govorimo.

Zatorej smo si izbrali drugo podporo, ki se trudi z vzpostavljanjem normalnega delovanja strani in seveda njeno selitvijo na drugi server. Ce vas stran opozori na mozen vdor virusa je ne odpirajte (torej odsvetujem obhod firewall-a). Ko bo vse postimano in bp, bomo javili tukaj. Torej - zadeva se resuje, za vsa nedelovanja,opozorila, napake, napade, vdore ipd. vemo. Glede virusa bom rekla pa tako - jst delam na 4 razlicnih racunalnikih (in lokacijah) z razlicno nastavljeno stopnjo varnosti konstantno na drustveni spletni strani in nisem dobila nobenega virusa s tega naslova.

Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #94 : nedelja, 21.09.2008 : 14:26:18 »

Ker nam stran še vedno ne dela tako kot bi morala, jst pa sem še vedno pod vtisom obupanega glasu moje kolegice, bom članek objavila tudi tukaj:

-----------------------------------------------------------------------
Že dolgo nismo pisali ničesar o dežurnem telefonu. Torej telefonu Društva za zaščito živali Ljubljana, ki je odprt vse dni v letu vsaj dve uri na dan in na katerega se v času uradnih ur, objavljenih na odzivniku, javljajo prostovoljke.

K pisanju me je vzpodbudil obupan klic moje kolegice, ki se trenutno oglaša na društven telefon. Že nekaj dni se namreč ukvarja z gospo iz Kranja, ki je prepričana, da se nam niti za tako grozen primer, za katerega misli (ali drugače rečeno – za katerega se ji zdi), da se dogaja, ne da dvignit iz naših popolnoma preveč plačanih riti. Sama seveda niti pod razno ne bo naredila ničesar več, kot klicarila nas nekajkrat na dan in spravljala moje kolegice v obup..

Mogoče ste že sami opazili nasprotja poudarjenih besed. Za vsak slučaj bom razložila še opisno:

1.   Gospa iz Kranja je prepričana, da smo za težavo, ki jo je opazila ona (oziroma, opazila ni ničesar, predvideva pa, da bi se lahko kaj zgodilo), dolžni poskrbeti mi. Ni pripravljena klicati na svojo občino, saj smo vendar za to mi tukaj. Kajne? Pri tem se gospa ni niti pozanimala, katero društvo deluje na njenem območju (namreč, nimamo zastonj imena Društvo za zaščito živali Ljubljana in ne Kranj). O razumevanju pristojnosti po slovenski zakonodaji pa niti začela ne bom.

2.   Na telefon se javljajo prostovoljke. Torej ne nekdo, ki je v službi od 7ih do 15ih, pač pa nekdo, ki poleg svojih vsakdanjih obveznosti – torej vsaj 8-urne redne službe, šolanja ob službi, družini in vsem ostalem nameni čas tudi zapuščenim, nikogaršnjim živalim. In da vas ni sram, da take ljudi zmerjate z nesposobneži in lenuhi!

Poudarila bi rada še nekaj, znotraj in izven okvirov dotičnega primera – odzivni čas 24h/dan imajo v RS Sloveniji nekatere službe kot so policija (113) , reševalci in gasilci (112), za ljudi urgenca in za živali zavetišča za nujne primere (recimo poškodovan pes sredi ceste). In to je to. Mi – torej Društvo za zaščito živali Ljubljana se vam nismo dolžni javljati ob 10ih zvečer, niti vas klicati nazaj. Če pa ravno že – je to naša dobra volja.  In res me zanima, kdo – razen zgoraj naštetih po dolžnosti – vam je na razpolago čisto vsak božji dan v letu, vključno s 1. januarjem, 25. decembrom in 1. januarjem?

Ljudje postajajo iz dneva v dan bolj nekulturni in pomembni predvsem in samo sebi. Na vsak (ampak resno –na vsak) način želijo in vztrajajo pri svojem cilju, ki ga bodo dosegli, pa če je treba skakati čez kupe trupel. Nismo pomembni mi – soljudje, niso pomembne živali, pomembna je zadovoljitev tiste trenutne želje, ki se je v človeku vzbudila iz tisoč in enega razloga. Ni nobenega spoštovanja in razumevanja.

Draga gospa iz Kranja – zakaj za težavo, za katero mislite, da obstaja (ker tako ali tako ne veste, če se sploh kaj dogaja oziroma niti ne veste, kje dotične živali so), ne poskrbite sami? Zakaj bi moral kdo drug? In s kakšno pravico zahtevate od koga drugega, da naredi nekaj namesto vas? Prosim gospa, razmislite…
---------------------------------------------------------------------

Originalni članek najdete tukaj: http://www.dzzz.si/modules/novice/article.php?storyid=368
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #95 : nedelja, 21.09.2008 : 15:08:44 »

Pridna, ti kar še naprej objavljaj članke tudi tukaj. Jaz vedno rada preberem, kaj se dogaja, ostali pa najbrž prav tako. Stran dzzz vam bo pa tudi prej ali slej delovala tako, kot je treba.

Glede "gospe" iz Kranja (navednice so zanalašč) - pa sama veš, da takim ni pomoči. Tvoja kolegica ob dežurnem telefonu  naj se nikar ne pusti spraviti ob živce. Saj vem, da so to samo besede, ampak drugega nasveta nimam.
Ta svet je res poln norcev...  Undecided
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #96 : petek, 26.09.2008 : 07:48:03 »

Z veseljem vam sporočamo, da smo pričeli z drugo akcijo zbiranja papirja “Pomagajmo naravi in osrečimo živali”! Prvo akcijo smo zaključili na dan Svetovnega varstva okolja, 5. junija, zbrali pa smo kar 5060kg starega papirja! Glede na uspešen zaključek prve akcije in velik odziv ljudi, smo se odločili, da akcijo ponovimo in jo tokrat zaključimo na SVETOVNI DAN VARSTVA ŽIVALI - 4. oktober!

Tokrat nam je priskočil na pomoč CENTER INTERSPAR VIČ, kjer nas boste lahko v soboto, 4. 10.2008, obiskali na naši stojnici med 9. in 14. uro. Za star papir pa bo na voljo zabojnik, katerega nam bo ponovno priskrbel PAPIR SERVIS d.d.. Ta bo zbrano količino papirja tudi odkupil po običajni ceni in ga odpeljal v reciklažo. Naš cilj je ponovno zbrati vsaj tono papirja, ki bi po finančni vrednosti omogočila sterilizacijo oz. kastracijo ene mačke.

Vsak kg starega papirja je torej več kot dobrodošel!

Ker se v društvu zavedamo, da ena sama akcija pomeni le kapljico v morju, bomo akcijo ponovili naslednje leto, ponovno na dan Svetovnega varstva okolja. Do takrat pa vas vabimo, da spremljate našo spletno stran in seveda, da se nam pridružite 4. oktobra pred Instersparovim centrom na Viču!

Originalna novica: http://www.dzzz.si/modules/novice/article.php?storyid=369
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #97 : četrtek, 02.10.2008 : 22:41:01 »

No, a kaj zbirate papir?  Smiley

Lp, Maja
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #98 : četrtek, 02.10.2008 : 23:31:03 »

Itak. Smiley
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #99 : petek, 03.10.2008 : 20:43:10 »

Mi se bomo tudi oglasili jutri z našo papirnato kramo (še dobro, da se mi ne da papirja vsak dan sproti nosit v kontejner - sem vedla, da bo to za neki dobro Grin).
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #100 : petek, 03.10.2008 : 21:03:09 »

Maja, še dobro, da si napisala, če kaj papir zbiramo, sem prvo obvestilo čisto spregledala! ... Jutri dežuram, bom vmes ven skočila in pripeljala škatlo papirja. Cheesy
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #101 : petek, 03.10.2008 : 21:06:59 »



Kulski plakat  Cool
(vir: www.dzzz.si)
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #102 : sreda, 03.12.2008 : 19:20:14 »

Trenutno se izdeluje nova spletna stran drustva, vsem pa sporocamo,
da danes in jutri drustveni maili, v kar spada tudi info@dzzz.si ne bodo delovali!

Hvala za razumevanje Smiley

Lp, Maja
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #103 : četrtek, 04.12.2008 : 12:10:55 »

Garga, a se ti ne zdi, da si mičkeno pretiravala z velikostjo in barvami?  Smiley  Tongue

Drugače pa je www.dzzz.si stran v izdelavi in je namesto prave strani postavljena začasna  Cheesy z osnovnimi informacijami o društvu.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #104 : petek, 05.12.2008 : 02:07:39 »

A je v planu spet kakšna akcija zbiranja papirja? Jaz ga imam že en velik kup, ki ga nimam kam dat.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines