mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:34:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Jack
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack  (Prebrano 11355 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #15 : četrtek, 23.08.2007 : 11:23:30 »

Pa ena fejst družina ga je odpeljala.  Cheesy
Logiran
arabrab
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #16 : četrtek, 23.08.2007 : 21:18:56 »

torej,samo na brzino- prvi dan za nami, mali Ben je zlaaaaaat, ena taka dobrovoljna poskakujoča žogica, joka nobenega, samo dirke z medvedkom, lupčkanje naših (malo presenečenih ) mačk, mečkanje po naročju in spančkanje.... naša pasja deklica se še malce zadržano drži ob strani, ampak ni nobene panike...imam naročje na srečo dovolj veliko za oba.  Cheesy ja, pa že se mu vidi, da je nadpovprečno inteligenten, tako da tudi po tem res sodi natančno v našo familijo....ja itak, a ne  Grin Grin Grin Grin
smetka, hvala, hvala, hvala....  Kiss mwa  Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : četrtek, 23.08.2007 : 22:42:55 »

Hvala tebi in tvojim, ker ste ga posvojili.
Logiran

arabrab
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #18 : petek, 24.08.2007 : 17:10:03 »

pri nas že vemo, zakaj je cajtng papir v enem škafu.... hm, hm, VSI vemo, da nebo pomote.... en mali cmokec že cel dan lula not , sicer se pol dobi kolešček hrenovke, ampak pustimo malenkosti....  Wink Wink
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #19 : petek, 24.08.2007 : 18:37:39 »

Mali cmokec je v Horjulštajnu dajal vtis, da so te male malemkosti bistvo življenja  Tongue
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #20 : petek, 24.08.2007 : 19:39:48 »

Srečno!!
Logiran
arabrab
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #21 : četrtek, 30.08.2007 : 08:37:18 »

hojla,
smetka, nič mi nisi povedala, da je naš mali turbo-ekološki model. turbo- ker je očitno na duracel baterije, ko misliš, da so že prazne ma fore še za ene 34 dirkalnih krogov Smiley. ekološki pa, ker po celem parku pobira plastenke, papirčke, piksne...in mi jih nosi, jaz pa jih pridno mečem v smeti. se mi zdi, da so parki v naši okolici občutno lepši oz čistejši, odkar po njih divja naša mala zgaga Smiley se moram pozanimat, če mi pripada kakšen "zeleni tolar" ali kaj podobnega pri jankoviču  Grin Grin
ja, pa še to moram povedati, da zadnje čase sploh ne gledamo več televizije. zvečer, ko naši mački pridejo malo k sebi po popoldanskem počitku, imamo akcijske komedije v živo. mi je žal, da nimam kamere... kaj počne ben z mačkoni in kaj oni z njim... si niti v sanjah nisem predstavljala, da se bodo tako odlično ujeli....je pa res, da so tudi vsi naši mačkoni zeloooo ljubeznivi, popolnoma neagresivni- in malo odpuljeni Grin Grin Grin.... noro, res noro
topel pozdrav! Kiss
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #22 : sobota, 15.09.2007 : 21:53:48 »

Arabrab, imate mogoče kakšno novo fotko Bena? Me zanima v kakšnega lepotca raste.
Logiran
arabrab
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #23 : sreda, 19.09.2007 : 16:09:12 »

ja, v nedeljo smo bili na kravjem balu, ben je brez kakšne utrujenosti predirkal vso pot okoli bohinjskega jezera (ampak spal je pa potem kot top Smiley), tudi slikce so, samo moram ujeti mojo hči doma- jaz jih ne znam pripopat sem gor  Sad
lp do takrat
Logiran
arabrab
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #24 : sreda, 19.09.2007 : 21:53:33 »

Evo čisto ''frišne'' slikce  Smiley








Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #25 : sreda, 19.09.2007 : 22:08:15 »

Čudovite fotke. Smiley
Logiran
arabrab
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #26 : sreda, 19.09.2007 : 22:14:17 »

Dog_Lover, pojdi pogledat se fotke mačkonov na temi Cesar išče dom... Cheesy Wink Wink Wink
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Jack
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines