mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 11:48:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: King Charles Španjel in Cavalier King Charles Španjel - čvek
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 305   Dol
Natisni
Avtor Tema: King Charles Španjel in Cavalier King Charles Španjel - čvek  (Prebrano 527842 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
flora
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 69


« Odgovor #15 : torek, 24.08.2004 : 09:35:05 »

Ojla! Jaz imam doma psičko kavalierja. Kaj te zanima v zvezi s to pasmo? Si želiš imeti kavalierja? Če bo šlo vse po načrtih, jo bomo dali parit ob naslednji gonitvi. Če si kje blizu Trbovelj, pridi tja v nedeljo, bom tudi jaz tam pa se lahko kaj več pomenimo.

Pozdravček, F.
Logiran
flora
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 69


« Odgovor #16 : torek, 24.08.2004 : 12:40:13 »

Živjo Nuša!
Tudi jaz sem lastnica kavalierja-22 mesecev stare tribarvne samičke. Tudi jaz sem jo dobila iz Češke, vendar ne od istih vzrediteljev kot Grega. V Portorožu sem tudi videla bratca od Gregovega kavalirčka-tako srčkan je bil, da bi ga najraje kar s sabo vzela. Kot ti je že Grega napisal imajo ti kužki zelo radi družbo.Če greva z mojo na obisk k mojemu fantu je kot blažena. Že več križišč prej ve kam bova šle,da bo lahko norela z njihovim nemškim ovčarjem. Drugače se zelo rada crkjla, vendar le ko si sama to zaželi.Je razmeroma trmast pes iun izredno zamerljiv.Vzgija mora temeljiti na motivaciji, brez nikakršne prisile, ker drugače iz vse trme naredi ravno nasprotno ali pa se usede in te gleda, češ "ma kaj ti manjka kašno kolce v glavi?" To bi blo na hitrco. Če pa te še kaj izrecnega zanima kar vprašaj.

Pa pa, Janja

Logiran
flora
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 69


« Odgovor #17 : torek, 28.09.2004 : 10:21:33 »

Kot vidim pa le ni takšnega groznega zanimanja za Kavalirčke. Sad
Logiran
flora
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 69


« Odgovor #18 : torek, 28.09.2004 : 10:24:32 »

Očitno, Grega ta ne zanima.
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #19 : torek, 28.09.2004 : 12:58:54 »

Kot vidim pa le ni takšnega groznega zanimanja za Kavalirčke. Sad
Povpraševanje je bilo po kingu in ne kavalirju Wink
King charles in kavalir king charles nista eno in isto

LP
Teja
Logiran
flora
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 69


« Odgovor #20 : četrtek, 30.09.2004 : 08:57:00 »

Teja,

Mislim, da sem čisto pravilno prebrala, da je Nuša spraševala po kavalirju. Pa še enkrat preberi.

LP
Janja
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #21 : četrtek, 30.09.2004 : 13:03:29 »

Teja,

Mislim, da sem čisto pravilno prebrala, da je Nuša spraševala po kavalirju. Pa še enkrat preberi.

LP
Janja
Res je Tongue - me je  zmotilo to, ker je tema o kingih in je bilo na začetku povpraševanju po kingu Wink
Logiran
nusa
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 24


« Odgovor #22 : četrtek, 30.09.2004 : 16:31:01 »

evo me, pa brez hude krvi. vse nasvete sem prebrala, hvala. samo s prijavo sem imela težave, zato se nisem nič javila. sploh sem pa že polno zasedena z novo kavalirko Cheesy! zaenkrat nama gre dobro.

Teja, si mogoče ti tista, ki ima doma kavalirko in je že pred časom iskala partnerja za njo?

L.P.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #23 : četrtek, 30.09.2004 : 19:08:13 »

A bi se dalo pogledat o cem je tema in izbrat tako, ki je prava?
O kavalirjih je posebna tema.
Logiran

nusa
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 24


« Odgovor #24 : petek, 01.10.2004 : 13:28:31 »

no, no jana! ko sem prvič iskala informacije o kavalirjih na tem forumu, je nekdo že na prvo pismo v kategoriji KAVALIRJI odgovoril z linkom na to stran...  :-*sploh pa mislim, da ni takšna katastrofa, če smo zmetali vse kinge pod isti naslov, ali pač!? Wink

l.p.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #25 : petek, 01.10.2004 : 15:22:38 »

Zadovoljni? Smiley
Logiran

flora
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 69


« Odgovor #26 : sobota, 02.10.2004 : 12:39:19 »

Smo! Hvala Jana Smiley
Logiran
flora
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 69


« Odgovor #27 : sobota, 02.10.2004 : 12:47:13 »

Nusa, saj ni bilo hude krvi. Kajne, Teja? Wink
Nusa, te smem vprasat, kje si dobila psicko, glede na to, da ja pri nas teh kuzkov bolj malo? In kaksne barve je?

Teja, cew si ti tista, ki je iskala "fanta" za svojo psicko, si ga dobila? Kje pa? Tudi sama bi namrec rada dala parit svojo.

LP
Janja
Logiran
nusa
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 24


« Odgovor #28 : torek, 05.10.2004 : 15:07:06 »

Moja Popi je sedaj stara že dobrih devet tednov in je barve blenheim. Iskat sem jo pa šla na Slovaško, kjer je populacija te pasme mnogo številčnejša, zato je tudi izbira "boljša" in vsekakor cenovno ugodnejša. Tam so najkvalitetnejša legla največ 250E, pri nas in bližina 700E in več. Ima pa ogromno vzrediteljev svoje internetne strani, na katerih si lahko ogledaš tudi morebitne ženine za svojo psičko.
Sem pa ravno danes prebrala v kinologu, da nekdo pričakuje kavalirčke... Ime staršev mi je bilo nekam znano, mislim, da je eden iz Češke.

O tem kako se Popi razvija (njen karakter) bom pa še kasneje težila, ko bo malo zrastla.

l.p. polona
Logiran
flora
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 69


« Odgovor #29 : petek, 15.10.2004 : 08:17:06 »

Tudi sama sem svojo Floro dobila na tistih koncih in sicer na Češkem, kar pa so mi odsvetovali. No, kako gre kaj mali popi? Je kaj trmice v njej? Wink Pri nas namreč moramo vedno dobit tisto kar si želimo, drgač se kar grdo držimo. Grin Grin

Lupcke mali Popi,
J in F
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 305   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: King Charles Španjel in Cavalier King Charles Španjel - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines