mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 07:17:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: King Charles Španjel in Cavalier King Charles Španjel - čvek
Strani: 1 ... 300 301 302 303 304 [305]   Dol
Natisni
Avtor Tema: King Charles Španjel in Cavalier King Charles Španjel - čvek  (Prebrano 527939 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
ranegade
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #4560 : ponedeljek, 30.10.2017 : 17:32:00 »

Ker v drugi temi (nakup psa) nisem dobil nobenega odgovora bom prilepil najino spročilo tukaj med lastniku cavalirčkov v upanju, da dobiva hitrejši odgovor. hvala.

Pozdravljeni,

sva nova na tem forumu. S punco sva se odločila, da si kupiva psa cavalier king charles španjel, ki je po daljši raziskavi najbolj primeren za naju. To je najin prvi skupni pes. Ki bo seveda v stanovanju.
Ker podpirava slovensko sva se odločila za slovenske vreditelje. Z nakupom ne bova hitela in bova počakala nova lega do drugega leta pred tem pa bi rada izvedfela čim več o tej pasmi in o vzrediteljih, da bi se potem lažje odločila.

Mi lahko zaupate svoje izkušnje z našimi vreditelji te pasme?
Prosim ne se razburjate, če bova v bodoče postavila kakšno vprašanje, ki bo vam, kateri ste že lastniki psov zdelo smešno Wink

Lep pozdrav
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #4561 : četrtek, 02.11.2017 : 19:46:02 »

Kavalirji so krasna pasma, sama imam dva, vendar vama jo v primeru da v bodočnosti načrtujeta tudi naraščaj odsvetujem, ker so to zelo nežni psi. Sicer pa super izbira. Bodita pazljiva predvsem da so starši zdravi, da imajo narejene teste (kardiološki pregled, siringomielija). Verjetno so nekateri vzreditelji objavljeni tudi tu na forumu, drugače se za bodoča legla lahko obrneta na KZS, pa srečno. Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #4562 : četrtek, 02.11.2017 : 19:56:51 »

Moja Daisy je že povsem odrasla in postala je prava lepotička, sedaj je stara 20 mesecev. Tu objavljam še nekaj njenih slik.  Kiss Kiss Kiss ljubezen ljubezen







Logiran
Strani: 1 ... 300 301 302 303 304 [305]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: King Charles Španjel in Cavalier King Charles Španjel - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines