mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 23:10:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: za Horjul in otroke s posebnimi potrebami - čvek
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: za Horjul in otroke s posebnimi potrebami - čvek  (Prebrano 43533 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : nedelja, 02.09.2007 : 01:03:36 »

Tale tema je namenjena vsem vasim vprasanjem in debatam, povezanim s temi posebnimi licitacijami. Nika2 vam bo poskusala odgovarjati na vse v zvezi s predmeti, kaksni so primerni in kaksni ne ..., jaz pa bom tukaj za dileme glede logistike, mailov, objav, seznamov in podobnega.

Predlagam, da si najprej pogledate, komu so namenjeni predmeti, kam gre denar od licitacij Wink, kako smo si stvar zamislili, kaj boste imeli od tega donatorji predmetov in denarja, kaksna pravila Cheesy smo postavili ...

Upam, da bomo s temi donacijami zbrali skupaj toliko, da bomo razveselili varovance v Vipavi in Horjulu.

Prijetno iskanje predmetov in uspesen boj za "botrstvo" Wink.

Logiran

Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #1 : nedelja, 02.09.2007 : 07:25:47 »

Tole je ena res super fajn ideja. Bravo!
Vprašanje...., prebrala sem, da zbirate tudi oblačila do 32 let?? Ravno praznim svojo garderobo, z njo ni nič narobe, ene stvari so bile samo enkrat na meni, ampak smo se malo poredili, pa ne gre več gor  Angry
A to dam lahko tudi na licitacijo?
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2 : nedelja, 02.09.2007 : 07:26:38 »

Grem takoj v akcijo in pogledam, ce imam kaj primernega. Me boste opozorili, prosim, ce kaksna igraca ne bo primerna? lp
Logiran

Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #3 : nedelja, 02.09.2007 : 07:49:51 »

Tole je ena res super fajn ideja. Bravo!
Vprašanje...., prebrala sem, da zbirate tudi oblačila do 32 let?? Ravno praznim svojo garderobo, z njo ni nič narobe, ene stvari so bile samo enkrat na meni, ampak smo se malo poredili, pa ne gre več gor Angry
A to dam lahko tudi na licitacijo?

Zivjo,
veseli me, da ste se takoj odzvali na licitacijo:) Smiley

Res je, v Centru v Vipavi potrebujejo tudi oblacila za gojence, ki niso ravno otroci (kot sem omenila, so stari do 32 let).
Ce se le da, izbirajte za te licitacije oblacila, ki so udobna oz. sportna (npr. trenirke oz. podobne stvari). Veliko gojencev za gibanje namrec uporablja vozicke. V njih torej prezivijo vse dneve, zato si lahko predstavljate, kako mucno bi jim bilo v neudobnih oblacilih, pa ceprav so le-ta po zadnji modi...
In se en prakticni vidik: tudi zdravstvenemu osebju je gotovo lazje preoblaciti ipd. osebe v udobnih oblacilih, kot so npr. trenirke...

Prav tako so sportno-udobna oblacila najbolj uporabna, ker jih gojenci lahko uporabljajo pri sportnih dejavnostih.

Ce so bila oblacila ze kaj rabljena, ni problema - le da so lepo ohranjena in cista Smiley

Upam, da sem z odgovorom kaj pomagala.

Drugace mi pa kar postavite podvprasanja, hehe:)

LP
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #4 : nedelja, 02.09.2007 : 08:22:34 »

Eno "tehnično" vprašanje. Imam kar nekaj polo majčk in ostalih majčk s kratkimi rokavi, ki so praktično nenošene. Ali dam vsako majčko posebej na licitacijo ali pa vse skupaj oziroma npr. tri polo majčke skupaj in tri navadne majčke skupaj? Kako bi bilo bolj primerno?

Nika, vam kakšen kolesarski dres tudi pride prav (hlače z naramnicami + zgornji del)?

LP
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #5 : nedelja, 02.09.2007 : 08:32:19 »


Nika, vam kakšen kolesarski dres tudi pride prav (hlače z naramnicami + zgornji del)?

LP

Gotovo bo prislo prav:) Poglej na tale link - na eni izmed slikic otroci tudi kolesarijo oz. imajo kolesarsko tekmovanje. (Slisala sem, da so tudi zelo zagreti Smiley )
http://www.center-jpv.si/SOS.htm

Na tisto vprasanje o majckah pa bo verjetno Jana znala bolje odgovoriti. Z moje strani sta obe varianti ok.

Hvala in LP

Veronika
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #6 : nedelja, 02.09.2007 : 08:40:18 »

HI,hi, ravno zaradi te slikice mi je kolesarski dres prišel na misel. Sicer bo počasi že konec sezone, bo pa za drugo leto prav prišel (je kratek za poletne dni, ni zimski).

LP
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #7 : nedelja, 02.09.2007 : 08:46:01 »

HI,hi, ravno zaradi te slikice mi je kolesarski dres prišel na misel. Sicer bo počasi že konec sezone, bo pa za drugo leto prav prišel (je kratek za poletne dni, ni zimski).

LP

Hehe, ni problema, ga bodo pa pospravili do naslednjega leta. Super bi bilo, da bi zbrali tudi taksna oblacila in ostale sportne rekvizite, saj so te stvari drage in si jih kaksen otrok npr. ne bi mogel privosciti...
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #8 : nedelja, 02.09.2007 : 09:39:34 »

Tale akcija je pa res super, že študiram kaj v naši bajti je takega kar bi prišlo prav in upam, da mi že danes uspe poslikat uporabne stvari. Sem se  ravno danes  namenila imeti čistko po omarah - kot naročeno  Smiley
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #9 : nedelja, 02.09.2007 : 09:41:29 »

Tale akcija je pa res super, že študiram kaj v naši bajti je takega kar bi prišlo prav in upam, da mi že danes uspe poslikat uporabne stvari. Sem se ravno danes namenila imeti čistko po omarah - kot naročeno Smiley

Hvala!!! Smiley Smiley)
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #10 : nedelja, 02.09.2007 : 09:43:14 »

Dobro jutro Smiley
Še nic ne vidim, imam pa ze kafetek pred sabo in ugotavljam, da vam je akcija vsec Cheesy. Superca.

Se mi je pa proti jutru, ko ni slo vec Tongue, porodila ideja o zdruzevanju istovrstnih predmetov enega donatorja, sicer bomo imeli tule nepregledno vrsto tem, pa bo tezko potem imeti pregled, kje ze imamo botre in kje se ne.

Zato se pridruzujem vprasanju oz. ideji MaxyTT.
Kaj mislite?

Nika2, tudi kart se ni ravno iz tega razloga na netu, kar jih je toliko Grin Cheesy Smiley
Logiran

Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #11 : nedelja, 02.09.2007 : 10:20:24 »

Dobro jutro Smiley
Še nic ne vidim, imam pa ze kafetek pred sabo in ugotavljam, da vam je akcija vsec Cheesy. Superca.

Se mi je pa proti jutru, ko ni slo vec Tongue, porodila ideja o zdruzevanju istovrstnih predmetov enega donatorja, sicer bomo imeli tule nepregledno vrsto tem, pa bo tezko potem imeti pregled, kje ze imamo botre in kje se ne.

Zato se pridruzujem vprasanju oz. ideji MaxyTT.
Kaj mislite?

Nika2, tudi kart se ni ravno iz tega razloga na netu, kar jih je toliko Grin Cheesy Smiley


Bravo, tole o zdruzevanju predmetov je odlicna ideja Smiley
Jaz sem za to, saj bo drugace seznam res nepregleden (tudi jaz nisem vedela, kaj naj s tistimi kartami, zato sem jih za vsak slucaj poslikala posebej...)

Kategorija za vse predmete, ki sem jih do sedaj poslala je lahko Prijatelji Nike2 ali kaj podobnega (ne bom delala razlik med sodelavci in drugimi prijatelji, saj so vendarle vsi moji prijatelji...) 

LP
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #12 : nedelja, 02.09.2007 : 10:23:47 »

Ok, super, Nika2, bom dala malo kasneje karte kar na skupno licitacijo in zdruzila izklicno ceno.
Thenks.

Imam obcutek, da bo sicer nastala tukaj nekaj strani tem velika rubrika, pa bi res bilo to precen nepregledno. Ce bomo ugotovili, da bo se vedno cesa prevec, bomo zdruzili posamezne donacije enega donatorja predmetov ali kaj podobnega.
Ker je tole spet nova zadeva, se ze v naprej opravicujem za kaksne "vmesne" posege in spremembe.
Logiran

Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« Odgovor #13 : nedelja, 02.09.2007 : 11:00:49 »

Nika2, kaj pa kotalke, bi prišle prav Huh?
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #14 : nedelja, 02.09.2007 : 12:02:24 »

Če jaz prav razumem, zberem na en kupček oblačila, na en kupček igrače, itd. poslikam, določim izklicno ceno za cel kupček npr. igrač  in pošljem?

Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: za Horjul in otroke s posebnimi potrebami - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines