mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 12.06.2024 : 08:24:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: za Horjul in otroke s posebnimi potrebami - čvek
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: za Horjul in otroke s posebnimi potrebami - čvek  (Prebrano 43976 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #30 : nedelja, 02.09.2007 : 23:12:35 »

Zasula vas bom z vprašanji, ker res ne vem kaj je ok in kaj ne.
Lego Duplo kocke (zapakiran komplet Mojster Miha, ponesreči smo kupili 2 enaka za božička sram)?
Družabne igre (imajo precej majhne figurice)?
Otroške knjige?
Penasti puzzli s črkami in oblikami živali?
Pobarvanke (nerabljene seveda)?
Modeli za figurice iz mavca?
Razne rožice iz flica (nekje naj bi bile sram) kupljenih z nevemvečkakšnim namenom in nikoli uporabljene?
Najbrž bom še spraševala, to je samo tisto kar imam v mislih...
lp
T.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.327


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #31 : ponedeljek, 03.09.2007 : 00:44:43 »

Za odgovore na tale Teckina vprasanja bo treba pocakati Niko2, jaz pa vas zelim zdajle seznaniti z brzinskimi spremembami, ki so bile nujno potrebne, ce hocemo tole v nadaljevanju obdrzati vsaj za silo pregledno, saj imam obcutek, da bomo vse do 25. septembra se vedno nasli kaksne uporabne predmete, ki jih bomo zeleli prikljuciti zraven in tako bi lahko res nastala nepregledna mnozica tem, v katerih bi se vsi tezko znasli.

Pa grem po vrsti:
* zdruzila sem barvice prijateljev Nike2 v "risalni komplet", kjer je zdaj notri vse njeno za risanje in zdruzila izklicne cene v eno,
* zato sem izbrisala sporocila od ka ty e, ki je v te licitacije ze licitirala, za kar se ji opravicujem in jo prosim, da licitira ponovno,
* dodala sem enega pliskota, ki na redni licitaciji ni bil uspesen, k dalmatincu,
* karte od prijateljev Nike2 sem zdruzila v "igralne karte" (Nika2, dala sem nizjo skupno izklicno ceno, kot bi bila s sestevanjem - javi, ce je ok),
* dopisala sem eno novo "pravilo" Grin, ki se glasi:

Citat
Predmete, ki jih želite donirati na dobrodelno licitacijo, skombinirajte v "paket":
* lahko po vsebini (recimo risalni komplet z večimi različnimi predmeti za risanje), ali komplet različnih kart, ali komplet več majic, ali ...
* vaš "oseben" komplet (vanj daste vse, kar nameravate vi donirati - v tem primeru se lahko vodi licitacijska tema pod vašim imenom (primer: kot pri novoletnih darilnih licitacijah)
* večje in vrednejše predmete posamezno.

Se pravi, da lahko naredimo nekaksen "osebni paket", ga zlozimo nekako skupaj, fotknemo, napisemo seznam in postavimo izklicno ceno za vse skupaj, predmete zapakiramo v "paketek" in pocakamo na predajo.
Licitacijska tema za tako "zbirko" predmetov se lahko imenuje po nicku donatorja (kot smo imeli med praznicnimi darilnimi licitacijami, lahko pa tudi po "glavni vsebini" paketka.

Lahko zdruzimo istovrstne predmete v en paket, pa potem druge predmete v drug paket ... Stevilo doniranih predmetov na posameznega uporabnika ni omejeno, prav tako ne stevilo licitacijskih tem, gre predvsem za to, da se nadejamo bogatemu stevilu predmetov in zelimo olajsati izbiro in odlocitev (predvsem pa pregled) tudi licitatorjem.

Nic, zaceli smo, vcerajsnje porodne krce smo prestali, zdaj pa grem objaviti se pliskote od al1 in miske ter mavricne pliske od LunceKiancke Cheesy Wink
Logiran

Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #32 : ponedeljek, 03.09.2007 : 08:35:40 »



* karte od prijateljev Nike2 sem zdruzila v "igralne karte" (Nika2, dala sem nizjo skupno izklicno ceno, kot bi bila s sestevanjem - javi, ce je ok),



Ja, seveda je ok.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #33 : ponedeljek, 03.09.2007 : 08:39:55 »

Sanny & Tecki pa odgovorim takoj, ko bo mozno. Prijateljico, ki dela v Centru bom poklicala popoldan (vem, da je tudi v Centru danes 1. solski dan in je dopoldan gotovo zaposlena).

Hvala za razumevanje. Hvala za razumevanje tudi tistim, ki ste ze zaceli licitirat, pa so bili vasi ponujeni zneski zbrisani, ker smo zdruzili predmete. Zal nismo mogli predvideti nepreglednosti teme vnaprej. Upam, da boste kljub temu licitirali naprej.
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #34 : ponedeljek, 03.09.2007 : 10:02:24 »

Supe ideja je, sem sla takoj brskat Smiley

Se en "umetnisk"i paketek nameravam v kratkem pripraviti, pa prosim Niko2, ce popoldne vprasa se, ce pridejo v postev tudi vecje lesene perlice (ok. 1 cm premera) za izdelavo ogrlic zapestnic in podobnega.
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #35 : ponedeljek, 03.09.2007 : 10:39:06 »

Moj paket bo v kratkem pripravljen, zanima me, glede na to, da se zbira bolj športne stvari ali lahko priložim jakno/plašček dolžine do kolen, podložen z muco?

 K šolskim stvarem lahko priložim tudi kakšno ravnilo vendar ne vem, če je najbolj primerno?
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #36 : ponedeljek, 03.09.2007 : 10:54:41 »

Vsa vprasanja sem zapisala. Popoldan bom z njimi 'mucila defektologinjo s Centra  Grin Grin
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #37 : ponedeljek, 03.09.2007 : 11:36:36 »

Nika2: Lahko ji še poveš, da bo še več takšnih mučenj Wink Cheesy Grin
Jana: Kaj pa v primeru, če ne gre vse na eno fotko?
lp
T.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.327


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #38 : ponedeljek, 03.09.2007 : 11:41:45 »

Tecka, ni problema, lahko na vec fotk Wink Smiley
Bolj velja to za pakete, kjer je veliko drobnih predmetov, pa da nimamo slike vsakega posebej Smiley.
Lahko tudi jaz tukaj kaj zdruzim na eno sliko za objavo, ni problema (na primer, tako kot karte in plisaste igracke).
Logiran

Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #39 : ponedeljek, 03.09.2007 : 19:11:38 »

Vsa vprasanja sem zapisala. Popoldan bom z njimi 'mucila defektologinjo s Centra Grin Grin

Se vedno je nisem uspela dobiti na telefon. Se opravicujem. Upam, da uredim se danes.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #40 : ponedeljek, 03.09.2007 : 19:53:40 »

Sem jo dobila na telefon.

Tiste predmete, ki so primerni, bom oznacila z 'DA', neprimerne pa z 'NE'.
Tu je seznam:

Kotalke: NE (Sanny, zal mi je, defektologonja pravi, da so ze poskusali uporabljati rolerje, a ni in ni slo. Tako, da so sklenili, da sta kotalkanje in rolanje prenevarna za otroke, ker imajo prevec prizadeto motoriko. Pravijo, da je za ta dva sporta treba imeti se posebej dobro ravnotezje, ti otroci pa ga nimajo:( Sanny, uapm, da bos kljub temu nasla primernega uporabnika za kotalke. In hvala za dobro namero.)

Male druzabne igrice z majhnimi figurami: POGOJNO = Za majhne otroke so prenevarne, ker bi lahko figurice dali v usta. Ce pa so igre takke, da so primerne tudi za mladostnike (niso preotrocje), jih lahko posljes na licitacijo - igrali jih bodo malo starejsi z malo boljso motoriko)

Sablone in ravnila: DA

Pobarvanke: DA

Penasti puzzli s crkami in oblikami zivali: DA

Rozice iz filca: DA (Sicer si ne predstavljamo cisto, kako izgledajo, mislimo pa, da niso nevarne in bi jih otroci lahko porabili za kaksno krasenje/ izdelovanje dekoracij ipd.)

Lesene perlice za izdelavo ogrlic/ zapestnic: DA

jakna-plascek podlozen(a) z mucko: DA
(GLEDE OBLACIL MI JE DEFEKTOLOGINJA PRAVKAR ZAUPALA, DA NISO TAKO OMEJENI NA SPORTNA OBLACILA TER DA BI PRISLA PRAV TUDI DRUGA.)


lp zaenkrat in bodite tako pridni pri zbiranju se naprej.

Veronika
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #41 : torek, 04.09.2007 : 10:04:11 »

Zasula vas bom z vprašanji, ker res ne vem kaj je ok in kaj ne.
Lego Duplo kocke (zapakiran komplet Mojster Miha, ponesreči smo kupili 2 enaka za božička sram)?
Družabne igre (imajo precej majhne figurice)?
Otroške knjige?
Penasti puzzli s črkami in oblikami živali?
Pobarvanke (nerabljene seveda)?
Modeli za figurice iz mavca?
Razne rožice iz flica (nekje naj bi bile sram) kupljenih z nevemvečkakšnim namenom in nikoli uporabljene?
Najbrž bom še spraševala, to je samo tisto kar imam v mislih...
lp
T.


Pozabila sem komentirati se:

Otroske knjige: DA

Modeli za figurice iz mavca: DA

LEGO Duplo: DA (Za tole sem sicer vceraj pozabila vprasati, a se spomnim, da je ravnateljica rekla, da so manj zahtevne LEGO ok).


LP

vesela (ker ste tako pridni pri zbiranju) Veronika  Wink D;

 
Logiran
srčica rubi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #42 : torek, 04.09.2007 : 12:41:23 »

Joj.. škoda da ni bila tale akcija že nekaj mescev nazaj, ko sem doma praznila omare in oddajala še uporabne stvari.. se mi je zdelo, da bi bilo bolje pomladansko čiščenje prestaviti na jesen Sad

Bom pa šla še enkrat malo prebrskat, gotov se še kaj najde.. mogoč kaka topla oblačila za mrzle dni, ki kmalu pridejo, ko vidim, da se zbirajo tudi ta Smiley
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #43 : četrtek, 06.09.2007 : 23:45:52 »

No še nekaj vprašanjc preden se spravim "kupčkat" in slikat...
-Smuči otroške in ene moje (sicer starejše, ampak zelo malo rabljene)?
-Kopalke (sem ugotovila, da ni šans, da bom še kdaj tako suha sram)?
-Starejši (2x oblečen) smučarski pajac?
Bom sigurno še kaj našla,...
lp
T.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #44 : petek, 07.09.2007 : 15:13:23 »

No še nekaj vprašanjc preden se spravim "kupčkat" in slikat...
-Smuči otroške in ene moje (sicer starejše, ampak zelo malo rabljene)?
-Kopalke (sem ugotovila, da ni šans, da bom še kdaj tako suha sram)?
-Starejši (2x oblečen) smučarski pajac?
Bom sigurno še kaj našla,...
lp
T.

Sem ravnokar preverila: vse zgoraj navedeno bi prislo prav:) Smiley
Hvala!!! Smiley Smiley
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: za Horjul in otroke s posebnimi potrebami - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines