mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 20:07:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: Saluki - čvek
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Saluki - čvek  (Prebrano 41941 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
otta
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 29


« Odgovor #90 : nedelja, 07.05.2006 : 21:03:19 »

 Takole pa se je na specialki v Lago di Garda predstavil Najib:
http://emperor.moj-album.com/album/3110116/?os=3114635
http://emperor.moj-album.com/album/3110116/?os=3114624
http://emperor.moj-album.com/album/3110116/?os=3114617
http://emperor.moj-album.com/album/3110116/?os=3114607

LP, Špela
Logiran
vivian
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


WWW
« Odgovor #91 : ponedeljek, 08.05.2006 : 22:18:23 »

pozdravljeni vsi Smiley)
Spela oprosti ker se nisem uspela javit vendar sem bila zelo zasedena.
Naj naj lepsa ti hvala za preleppe slikice Smiley))Upam da se kmalu spet srecamo na kaksni tako prijetni in lepo organizirani rastavi.Cestitke tebi in  tvojemu  sladkemu malcku Smiley)za odlicno oceno.Cestitke tudi Zoranovim lepotcem.

Gorazd maila na zalost nisem dobila,sem se pa ta vikend srecala v Izoli z Delilom in smo se zmenili da se slisimo za dirkanje
Upam, da nam cimprej uspe .
lepe pozdrave vsem  V&N
Logiran
dabur
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #92 : četrtek, 18.05.2006 : 13:11:41 »

Pozdrav vsem,

po dolgem času se javljamo še iz Novega mesta. Tu namreč prebiva še en Salukec, bratec od Kire. Ime mu je Dabur. Če se boste strinjali, se vam bomo tudi mi pridružili pri dirkanju. Daburja tu pri nas nima dostojnega sotekača. Šola?? Smiley Smiley Že polna dva meseca se trudiva. Vse dojame zelo hitro, njegova poslušnost je pa odvisna od mnogo dejavnikov. Prepričana pa sem, da nimajo čista ušesa nič pri tem. Tu na Dolenjskem zbujava pozornost, kjerkoli se pojaviva, saj tako suhih psov tukaj ni. Prav z veseljem sem pogledala nekaj slikic vaših salukijev in ugotovila, da je z najino postavo vse OK.  Grin Grin Veste, v šoli so bernski planšarji in zlati prinašalci. V primerjavi z Daburjem so pravi debeluhi...

LP Mateja
Logiran
gorazd
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 46


« Odgovor #93 : torek, 23.05.2006 : 08:19:21 »

Živijo Dabur

Ja, še en tipičen salukec. Tudi tukaj v Ljubljani mi dajejo nasvete, kako naj ubogega kužka hranim, ko je čisto shiran  sram . Če ste kdaj na tem koncu se vsekakor oglasite, da malo podirkajo skupaj. Mi se kar ne moremo zbrati v večjem številu, saj med tednom ni časa, za vikend pa običajno vsak po svoje. Nekaj novih slik si lahko pogledaš na http://saluki-kira.moj-album.com/

lp
Gorazd in Kira
Logiran
vivian
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


WWW
« Odgovor #94 : sreda, 24.05.2006 : 16:28:15 »

Pozdravljen Dabur...in vsi ostali
lepo da sta se oglasila,in dobrodosla v forumu suhcev.Komentarji na racun vitke linije pa so itak vsakdanjost.Najbolj pa sem se nasmejala zadnjic, ko so me ustavili ljubljanski klosarji in mi ponudili malo hrane za Najiba Smiley Kako zelo prijazno od njih saj se sami nimajo dovolj Undecided imajo pa srce in bi boscku pomagali ,da se vsaj malo zredi.Lepo sem jim razlozila, da je pac to taka pasma in da tak pac mora bit.No in Najib ima sedaj prijatelje ......in ce se gdaj izgubi na Ljubljanskih ulicah mu hranice nebo manjkalo.
Gorazd super slikice...... :)upam, da nam naslednjic dirkanje uspe v vecjem stevilu.
Je pa res da stanujejo nasi salukci in mi po celi Ljubljanai in je zelo tesko uskladit srecanja,sploh ob vikendih.
Dabur ce  gdaj zaidete v Ljubljano pa se le javite, sigurno bo vsaj en salukec takrat v Ljubljani in  razpolozen za dirjanje.
Imam pa veselo novico Najib je dobil 23.5.2006 nove bratce in sestrice Smiley))))
LP V&N

Najib ima novo stran **
Logiran
dabur
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #95 : petek, 26.05.2006 : 08:48:25 »

Živjo ljubitelji suhcev,

uspelo mi je naložiti nekaj slikic od Daburja.... Lahko si jih pogledate na naslovu. http://dabur.moj-album.com/

Včeraj so nama na tečaju svetovali, da naj z izpitom A še kar malo počakava.... Pri vaji odpoklica je namreč ugotovil, da je vsak trenutek brez nadzora priložnost, da pokaže svojo energijo in demonstrira, kako lahko pes hitro teče... Jaz pa samo nemočno opazujem....

Pozdrav iz NM, M&D

Logiran
gorazd
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 46


« Odgovor #96 : petek, 26.05.2006 : 13:33:24 »

Živijo Dabur

Fine slikice. Res se ne da skriti da sta s Kiro v sorodu.

lp
Gorazd & Kira
Logiran
vivian
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


WWW
« Odgovor #97 : sobota, 03.06.2006 : 10:30:04 »

Lep pozdrav vsem

Dabur lepe slikice Smiley upam da se gdaj srecamo.

Je morda gdo od salukcev bil na rastavi v Hrusici?
Midva sva tokrat spricala Roll Eyes

Za vse zaljubljence v salukce pa tale info...........
V Sredo 7.6.2006 na NATIONAL GEOGRAPHIC
ob 08.00  LOVSKI PSI ARABIJE
ponovitve se ob 13.00 in 19.00 istega dne
Veliko uzitkov ob gledanju Wink
V&N
Logiran
Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #98 : četrtek, 29.06.2006 : 10:18:48 »

Pozdravljeni,
je za to pasmo v Sloveniji potrebno imeti kakšen izpit za lepotni šampionat?

Hvala
Logiran
spacewalk
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 240


« Odgovor #99 : četrtek, 29.06.2006 : 12:56:27 »

Delovni izpit ni pogoj za šampionat.

Kot vem, pa lahko delaš delovni izpit, pri katerem se upošteva uvrstitev na uradnem coursingu.
Več ti bo povedala L., ki je prva v Sloveniji naredila delovni izpit z njeno psičko Bistro.
Logiran
vivian
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


WWW
« Odgovor #100 : torek, 01.08.2006 : 13:01:03 »

Lep pozdrav vsem
V Angliji je bila 30 Julija ukadena psicka pasme Saluki z imeno  Abu Baqrs Ghasal Ghaaliya for Anasazi.
Lastniki naprosajo vse ,ki imajo kakrsne koli kontakte z Anglijo ,ziroma poznajo linke,forume,knjige gostov...... da na teh, to zalstno novico tudi objavijo.
Cim vec ljudi to izve,vecja moznost obstaja, da jo najdejo.
kontakt in podrobnosti na   http://mostaqell.just.nu
lp V&N
Logiran
gorazd
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 46


« Odgovor #101 : petek, 15.09.2006 : 09:05:44 »

Pozdravljeni vsi
Ali kdo kaj bolj pozna zadevo, kdaj je boljše prit v Maribor na razstavo, v soboto ali nedeljo? Rad bi videl coursing toda tudi pse od blizu in ker oba dni ne morem...

Drugače pa si moja Kira že celo poletje zdravi vnetje sklepov na zadnjih nogah. Bogica je hudo šepala. Pa erlihijo je staknila od klopov na golovcu, tako da je še na kuri antibiotikov. Samo, je nič ne ustavi, da ne bi dirkala Wink .
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #102 : petek, 15.09.2006 : 09:11:07 »

Ce zelis videti coursing, potem moras priti v nedeljo. vendar pa tekma ne bo na istem prostoru kot CACIB razstava, temvec v Slivnici, ki je cca. 10 km izven Maribora.
Vec o urniku coursinga lahko preberes TUKAJ
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
vivian
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


WWW
« Odgovor #103 : nedelja, 01.10.2006 : 17:21:00 »

Po dolgem casu vsem en lep pozdrav.................
No poletje je mimo in vrocina tista *pasja* tudi .Tako ,da nasi ljubcki spet dirkajo po mili volji in nas ni strah za kaksen vrocinski udar.
Zacela se je tudi sezona razstav in naj izvzamem samo eno od njih,iskljucno zato ker sva se je z Najibom udelezila Wink))))
Specialna razstava za Hrte v okviru CACIB Maribor in Coursing v Slivnici v organizaciji Slo kluba za Hrte
Vse cestitke  klubu zares odlicno !!!,poleg tega pa se neizmirno uzivanje na coursingu:))))))
Upam da se zelo kmalu spet srecamo.
Do takrat pa si bo Najib nabiral izkusnje z ze zelo izurjenemi Grayi........... spoznali smo namrec precoduvite posvojene hrte.....Viktorja in Nikito,vse pohvale organizatorjem posvojitev in novim ljubecim lastnikom.Smiley)))
Zares precudovita bitjeca Smiley)))
Lp;    V&N

Logiran
gorazd
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 46


« Odgovor #104 : torek, 03.10.2006 : 11:50:27 »

No, no Vivian. Kar pohvali se z nazivi v Mariboru in Bosni, pa pripopaj kakšno sliko s coursinga, ko jih imaš take profesionalne na svoji strani, da še tisti, ki niso bili v nedeljo v Slivnici vidijo, kako fino je bilo. Škoda, da je Kira ostala doma, ker bi jo preveč vleklo da bi še ona dirkala.

lp
Gorazd in Kira
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: Saluki - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines