mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 15:15:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Pes v družini in gospodinjstvu  |  Tema: Parket, laminat in pes
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Parket, laminat in pes  (Prebrano 55925 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #120 : ponedeljek, 20.07.2009 : 07:00:03 »

PikaPoka, danes imaš v Financah nekaj malega o PVC in ostalih talnih oblogah (nisem pa šla prav v detajle brat).
Veselo izbiranje ti želim Tongue Tongue
Je hecno, kako se veseliš nove hiše/stanovanja in boš lahko opremil vse po svojem okusu, pa za pse, pa za otroke, pa malo še zase Grin
Potem pa včasih zadeva preraste lahko kar v stres, ko se zaveš, da boš zadevo, ki jo boš izbral, gledal naslednjih nekaj desetletij Roll Eyes (sploh ker nič ni poceni in še zamenjava ponavadi prinaša en kup packarije in novih stroškov) Shocked
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #121 : ponedeljek, 20.07.2009 : 11:04:52 »

Obstajajo kar fejst talne obloge v imitaciji lesa in so tudi trpežne. Sicer pa, na dolgo pot se po mojem krempeljci poznajo bolj ali manj povsod - jaz imam parket zastonj oplemeniten z raznoraznimi grafiti  Grin in sem to že vzela v zakup, pa stanovanje brez preprog tudi!
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #122 : ponedeljek, 20.07.2009 : 16:48:34 »

Ne vem, kam naj dam to vprašanje, pa postavim kar sem  sram
Kako odstraniš smrad po pasji driski iz sobe? Drisko sem spucala s tal, vrat od omar, radiatorja, stene.... Ampak vonja pa ne uspem odstranit. Tepih je šel v smeti, kletka je zunaj, ležišče je v kanti, tako da ne vem več, kaj naj še naredim. Vse sem zbrisala z vodo s čistilom (ajaks varjanta, tisti za razredčit v vodi), dala sem dišavnik v sobo, prižgala ventilator. Zdi se mi, da se je driska od celega dne, ko se je pajcala na parketu, kar vanj vžrla  Sad Lips Sealed
Ima kdo kak trik? (zadnje dni je definitivno nekaj v zraku  Sad )
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #123 : ponedeljek, 20.07.2009 : 16:51:42 »

Evo mene, sem ravno spucala drisko iz kletke  Lips Sealed

Sem že dobro zverzirana v tem. Jaz kletko na koncu prešpricam s spitadermom, vse fajn prebrišem, zračim ko blesava in zraven še ful spreja za hišo porabim.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #124 : ponedeljek, 20.07.2009 : 17:00:23 »

Ja, kjetko spucat je bila cela štala, tisti pleh je en jajc za spucat. In ugotavljam, da sem preveč ekološka, ker nimam doma nobenega "poštenega" čistila, takega hudega, ki bi vse razžrlo oz. fajn razkužilo. Same rožice so me.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #125 : ponedeljek, 20.07.2009 : 17:20:50 »

Poskusi s kisom.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #126 : ponedeljek, 20.07.2009 : 18:03:09 »

Jaz zdaj ko imam mladiče doma, tudi ko kakce poberem, kar z Urine off-om še očistim. Pa se mi zdi, da kar pomaga.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #127 : ponedeljek, 20.07.2009 : 18:14:11 »

Šla še tretjič čez s čistilom, ventilator je ob odprtih vratih v atrij prižgan že 2 uri. Upam, da se je nekako razkadilo.
Grem zdaj čez še z Urine off, parket je itak šel u maloro  Shocked
Si bom šla res nabavit eno razkužilo, bo definitivno še kdaj prav prišlo.  Tongue
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #128 : ponedeljek, 20.07.2009 : 18:40:55 »

Pazi samo, da ne bo na bazi amoniaka  Tongue
Jaz kar z alkoholnim kisom drgnem in se mi še najbolj obnese.
Logiran
banAncy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 122


WWW
« Odgovor #129 : petek, 16.01.2015 : 11:42:13 »

Zivjo ima kdo izkusnje z talno oblogo vinil. Izbiram med laminatom in vinilom in me zanima, koliko se kaj poznajo sledi krempljev?
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #130 : petek, 16.01.2015 : 11:52:31 »

Za laminat, vsaj ta, ki ga imamo pri nas, lahko rečem, da se ne pozna NIČ. Se pa drsi Undecided. In nekateri laminati so precej glasni (ko pes hodi, ko da ima kopita Roll Eyes), to bi mene recimo motilo.
Logiran
Walden
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #131 : petek, 16.01.2015 : 13:36:35 »

Laminat je zakon.   plesalec
Krasno se pomije, dlake ne lezejo v špranje, po 15 letih otrok in 3 letih pasjega tacanja je še vedno tip-top.
Imamo pa res kvalitetno opcijo, položeno tako kot je treba, tako da se tudi sliši ne. Po mojem se za laminat splača v začetku plačati malo več na m2, ker se vsak dodaten evro definitivni obrestuje.
Logiran
Roro
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #132 : torek, 12.05.2015 : 15:01:43 »

Ker sem skrajno naivna in neumna, sem svoje stanovanje oddala nekomu, ki je v njem redil pse. Izraz redil je uporabljen namerno, ker vzrejo si predstavljam drugače. Vsaj tako no, da so zagotovljeni neki znosni higienski pogoji za pse in za ljudi. V tem primeru ni bilo tako, vsaj z mojega vidika ne. Pa imam sama 4 pse in imam pasjim sostanovalcem prilagojene standarde čistoče. Smo pa ljudje različni.... (bljak) Moja največja težava pa je tale...ker se jim je kljub temu, da je več kot pol stanovanja v ploščicah očitno zdelo strašno fensi, če kužki tako veliki kot majhni pač lulajo in kakajo po parketu in po enem mesecu še vedno nisem uspela odstranit čudovitega vonja po pasjih kakcih in lulanci. Ali morda kdo ve za kakšno čudežno tekočino, ki odstrani ta krasen vonj?  Urine off in še nekaj podobnega smo sprobali pa še vedno smrdi.  Sad Obstaja še kaj? Razmišljam sicer, da bi dala parket kar pobrusit samo ti novodobni parketi se lahko menda pobrusijo 1x. Naš je star 4 leta pa bi mogoče še malo počakali.... skratka če ima kdo kakšno idejo bom zeeelooo hvaležna. Mogoče sedaj malo bolj razumem zakaj težko najameš stanovanje če imaš psa.... zaradi takih .... jezen
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #133 : sreda, 13.05.2015 : 08:42:13 »

Ajoj  Sad
Nisem sicer nikoli poskusla za lulanje, ker ni bilo potrebe, ampak na splošno pasji vonj krasno pobira kis.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #134 : sreda, 13.05.2015 : 10:14:20 »

Mogoče soda bikarbona? Posut na debelo, pustit dan-dva in posesat.
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Pes v družini in gospodinjstvu  |  Tema: Parket, laminat in pes
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines