mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 03:42:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Tema: Izpit B-Bh
Strani: 1 2 3 [4] 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Izpit B-Bh  (Prebrano 26860 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
LULIKA
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #45 : sreda, 11.04.2007 : 22:30:45 »

glej taki pogovori ob taki uri! Nobenega dnarja nimam, ker semnavadna ljubiteljica ni delala 100% ker je tam bil tisti agresivni pes, ki je kar renčal. je pa delala 90%
nočem nobenih zamer

Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #46 : sreda, 11.04.2007 : 22:50:02 »

kake zamere? A se družiš s temi ljudmi? A ne veš da jih večina ko bo naslednji pes pri tebi, ne bo več v "akciji"?
"Življenjska doba" enega trenerja pri enem društvu je okoli 4 leta. Naveze politične so pa še krajše.
Kaj to pomeni? KO se boš če nekega sodnika pritožil/a je velika vejetnost, da naslednje leto ne bo sodil on. Nekaj zaradi pritožb, nekaj zaradi razdrtih zavezništev.
VC kinologiji zveze trajajo par let.
Zakaj bi se komu zamerila. Zile sodniki so se po celi sloveniji zamerili. Pa vaši trenerji tudi. To so vse kratkotrajna zavezništva. So pa ZNOTRAJ "STROKE".

Kaka stroka? Stroko delajo tile polpismeni kmetavzarji.

TOREJ LULIKA: JAZ vem kdo so tile fantje. Vsake pol leta imajo nove metode, nove ljudi, kontinuiteta pa je zgolj tam, kjer so imeli tile trenerjo dovolj močne želodce da so vstrajali in vstrajajo. O njihovi kvaliteti bi pa lahkoo govoril. Zato pavim, da jih je v sloveniji morda pet res dobrih. Ostali delajo na kontinuiteti: NOvi mladiči, nove stranke.
Sam kupcem svojih mladičv povem vse o vseh. In svoja mnenja. Kam dajo šolat sebe, je pa njihova stvar. Na koncu (lahko rečem po par leglih) so vsi moji mladiči dobili svoje inštruktorje in delajo izpite. Morda imam srečo, da pri meni kupijo psa pametni. Vsaj pametnejši od njihovih trenerjev. KEr imam psico iz moje vzreje tudi celo v KD Ljubljana. In dela ok, hehe. MOrda pa po teh postih, ne bo več tako ok, haha

V Vsakem Primeru pa Priporočam tole akcijo: LEPO NAPIŠITE IMENA; PRIIMKE IN SVOJE IZKUŠNJE. NAj malo začnejo razmišljat. Ker ima pri vsdej tej debati veze tudi sledeče: POL TRENERJEV puca svoje sranje skozi trening tujih psov. Pol njih nima svojega podstrešja poštimanega.

IN NE MI OKOL ZAMER. KO nekdo mojega psa škartira, je to zamera z moje strani, ne z njegove
in bolje da neha dealt, ker ga bom preganjal do konca življenja.

Če pa LULIKA živiš od njih, al pa se na kake tipčke kuriš, pol ne jamraj. Ker med mano n mojim psom je pakt: MIDVA. Će me fukne zidar al pa drnovšek, je pa BREZ ZAMER"! Ampak ne garantiram pa ne BESa. In ta bes bo naredil Zidarja al pa drnovčka, v en DŽUS. JUice.

Po domač...ne se tle ven vlečt z nekimi zgodbicami. Obnašate se ko da vam ta folk daje kruh na mizo. Pošljite jih v rit kamor pašejo.
Logiran
popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #47 : sreda, 11.04.2007 : 23:04:18 »

Ali pa se resijo zadeve na licu mesta, kot se to dela dandanes v slovenski kinologiji oz. tekmovalnem svetu....ce ti dela sodnik krivico se zbunis, ce ni rezultata, pa na gobec. Tako se zgleda resujejo spori med tekmovalci - instruktorji in sodniki. hehe Wink

Verjetno jih tukaj kr nekaj ve, kaj vse se dogaja za kulisami, koliko je nepravilnosti, nevoscljivosti, pristranskosti, in kako se stvari resujejo. Zato je ravno Altervitin nasvet na mestu. Ce je  sodnik dejansko sodil pristransko in so se pojavile nepravilnosti se napise kje, kdaj, kdo in kaj je bilo. Konec koncev se je o preprodajalcih tudi govorilo z imeni in priimki, in se tocno ve kdo je kdo...
Lulika: odlocitev je na tebi. Sama naredi kar se ti zdi prav. Napisi tukaj celo zgodbo z imeni in opozori tako bodoce tecajnike in klube, sklici sestanek na klubu, naslovi pritozbo na KZS,... ampak ce mislis, da se ti je godila krivica ukrepaj in stoj za svojim. Ce malo povzamem kaj je hotel Altervita povedat (vsaj jaz sem nekaj takega razbral iz njegovega pisanja); najlazje je biti p****.
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #48 : sreda, 11.04.2007 : 23:38:57 »

ja točno tako. Najlažje je napisat da je bil nek sodnik pristranski. Ker tisti "uvedeni" itaq vemo da je res in se strinjamo, Raja pa dobi svoj dokaz pokvarjenosti rodovnikov in KZSja...

Letos sem imel v med drugim v solasti leglo bokserjev, ki na koncu sploh niso bili niso registrirani pri FCI. "škart". Starši najbolj pregledani psi v srednji evropi in tudi  ALL-Europe-WORLD- posebno leglo. Da bi jih dal ocenit našim ali katerikojim FCI sodnikom, bi bilo skoraj preveč. Za njih. Je celo zgodbica o "skrivanju mladiča pod reklc(da bi ga "ukradli", haha)", s strani neke strokovnjakinje in presednice bokserkluba za pasmo vmes. Mladiči psemski, so brez rodovnikov (beri registracije KZS, ker rodovnik je znan za več generacij kot jih ima KZS v bazi!!!!!!!- , ker niso dosegli MOJIH kriterijev. Vsi oddani. Pol v "evropo".
Tale <KZS ali FCI vam pa dajejo rodovnike glede na všečnost, izpite glede na povezave, itd...in vi to žrete BREZ ZAMER?!?!?! ALA VAM VERA.
Kar se mene tiče, guruje samo še na nož čakam. ne pa na "brez zamer". In vam vsem "nezamernim" povem, da ste vi tisti ki delate škodo kinologiji in svojim lastnim psom. KER NE GOVORITE O URADNIH IMENIH. Vsi se spravljate na tistega zamaščenega celjskega cigota matošo, ne pomislite pa na vse predsednike, vodje rodovne kjige, "avtorje pasjih knjig", top trenerje, itd, ki so natančno enaki primitivci samo pod drugo zastavco korakajo.

Vse nas je lohk sram.

LP
ALEŠ
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #49 : sreda, 11.04.2007 : 23:53:09 »

aja...da podkrepi, bom omenil da sem IPO moji šampijonski psici, KUPIL v liberalnih kinoloških deželah. Ker sem "pošten" vem, da sem ji kak zjeban ligament prišparal in seveda "šampijonsko" leglo.

IN seveda bom pridodal, da bom izpit kupil vedno. Ampak ZGOLJ PSOM, ki ga bi itaq dobili zard kvalitete. Ostaja pa dejstvo, da se da vse kupit. Vprašanje je zgolj: A maš denar, al maš denar in VEST da kupiš samo tistim ki zaslužijo.

Potem pa seveda pazi na svoj gobec in politiko kubov, ki zte zato ker imaš dobrega psa in poštenje, poskušajo diskreditrat.

Zato pravim: imena povejte. Ponavljajte jih kot mantro. Naj ljudje dojamejo, da je tole vse en teleshop.
Logiran
ena
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 106


« Odgovor #50 : četrtek, 12.04.2007 : 06:38:15 »

A lahko potem ti napišeš katere svatuješ, če že morda ne moreš napisat kateri so zanič?
Hvala in LP
Logiran
Noli
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 587


« Odgovor #51 : četrtek, 12.04.2007 : 11:01:59 »

še ena luštkana: Moja psica se sedaj šola v KD ljubljana. Ne vem imen. Vem pa zgodbo. Psici od rojstva "klikamo" z "CK". KLIK z usti. Hitro učinkovito in brez uporabe rok.
Psičini lastnici zabišajo da mora imet tisti kliker za dva evra, ker "CK" ni ok.
In ob tem treningu mladih nadobudnih, en kreten ki tam tudi hkrati trenira, lepo za uhe dvigne svojega nemškega ovčarja in ga tako nese s poligona, ker ni delal ok tisti dan. A za to pa nimajo kaeke dva evra vredne aparature, da bi se z njo šli....

KD LJUBLJANA: Tolk da ne bo čist brez imen.

Glede na to da je tu omenjeno moje  društvo, kjer tudi aktivno sodeljujem bi lepo prosila če se navede natančnješe podatke  Huh. Za boljšo predstavo kaj se je v resnici dogajalo/zgodilo. Bere se zelo dvoumno  Undecided. S tem pa se okarakterizira delo v tečajih, čeprav je morda vodnik sam na lastno idejo tako grobo posegel v psa, kljub nestrinjanju inštruktorja  Huh.
Hvala  Wink.

LP Noli
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #52 : četrtek, 12.04.2007 : 12:33:17 »

hehe altervita, ga pa pihneš! Pa moram rečt, da se kar strinjam  Cheesy Predvsem o načinu delovanja in zasluškarstvu  Grin
Logiran
nusap
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #53 : četrtek, 12.04.2007 : 13:46:45 »

Še dobro da imamo takšne dobre poznavalce celotne "pasje" scene v slo in tujini.... Aleša.... hmm...kdo so še potem ostali štirje? Hočem imena!!! Cry

lp Wink
Logiran
Igor-
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #54 : ponedeljek, 16.04.2007 : 07:25:12 »

In potem vse tiho je bilo  Grin Grin
Logiran
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #55 : petek, 11.05.2007 : 23:29:01 »

A se ne, da še enkrat opravljat izpita, ko ga enkrat že popraviš? da bi ga izboljšal?
Logiran
Noli
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 587


« Odgovor #56 : ponedeljek, 14.05.2007 : 06:52:52 »

Res ne  Wink. Lahko pa se udeležiš nadaljevanja šolanja v društvu in po dogovoru z inštruktorjem hodiš na tekmovanja po programu B-Bh   Cheesy (tekmuje se samo v poslušnosti  Wink). Na ta način pa lahko dosežeš boljše rezultate, ki se tudi vpišejo v knjižico.

LP Noli
Logiran
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #57 : torek, 15.05.2007 : 19:43:23 »

RO?
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #58 : sreda, 16.05.2007 : 07:54:44 »

RO ni B-Bh Wink
Logiran
Noli
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 587


« Odgovor #59 : sreda, 16.05.2007 : 12:41:18 »

Ja res je RO ni B-Bh.
Vsekakor ne moreš nič izgubiti, če se posvetuješ z inštruktorjem pri katerem si delala BBh tečaj (domnevam da si izpit opravila), pa se skupaj odločita kaj in kako  Wink. Kar pogumno, ponavadi smo inštruktorji veseli, če se tečajniki navdušijo za nadaljevanje šolanja, ne glede na to za katero disciplino se odločijo  Cheesy.

LP Noli
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Tema: Izpit B-Bh
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines