mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 28.05.2024 : 22:38:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Današnji sodni dan ...
Strani: 1 ... 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 ... 76   Dol
Natisni
Avtor Tema: Današnji sodni dan ...  (Prebrano 231004 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #885 : nedelja, 24.02.2013 : 20:18:44 »

Pri nas je pa čez dan nekaj deževalo, za 1/4 Gorkija je še snega, a v vsakem primeru rabiš gumijaste škornje, ker je en tak bljak moker, da kar šprica. Bljak! trmoglavka
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #886 : nedelja, 24.02.2013 : 21:07:16 »

Takle mamo v Poljanski dolini ...  Angry Angry Angry







Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #887 : ponedeljek, 25.03.2013 : 15:26:32 »

Kdaj lahko z vso upravičenostjo trdimo, da je snega za eno sezono čisto zares dovolj?
Ko se polarec zjutraj ob pogledu na sneg vsede med vrata in mu tudi na misel ne pride, da bi stopil ven.  Lips Sealed
Logiran
Queenie
midi
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #888 : ponedeljek, 25.03.2013 : 15:46:10 »

 Kiss S&M Smiley!
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #889 : ponedeljek, 25.03.2013 : 16:08:09 »


ravnokar prišla iz gorenjskega konca.

ceste OBUP. na gorenjskem vsaj posute. AC od voklega naprej proti LJ KATASTROFA. obvoznica tud. a se bojo spet zgovarjal, da jih je sneg presenetu.  Angry

drugač pa ... DOST GA MAM, za ene 3 leta  Angry Angry Angry

moje babe tud pomislijo ne na kakšno scanje zunaj. sem prej probala, če bi pa mogoče le katera se izvolila it ... japajade  Grin Grin
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #890 : ponedeljek, 25.03.2013 : 16:11:01 »

Meni je pa čisto razumljivo, da če sneži, ceste pač ne morejo biti takšne kot če ni padavin.

Večji problem so tisti, ki gredo na cesto z letnimi gumami ali pa vozijo 30km/h.
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #891 : ponedeljek, 25.03.2013 : 16:47:03 »


lej uraa men je to čist kristalno jasno (sem preveč na cesti, da mi ne bi bilo). da pa na cesti (kot vzdrževalec) ne narediš NIČ je pa za zjokat. pa kristalno mi je jasno, da se pri 5cm ne pluži. se pa posipa, sploh če veš, da je napoved sneženja skoraj 48urna in da je stopinj toliko, kot jih pač je.

hotela sem samo povedat, da so na gorenjskem (AC) ceste očiščene, na ljubljanskem (AC in obvoznica) pa ne in da ljudje pazite na cestah.

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #892 : ponedeljek, 25.03.2013 : 17:06:38 »

Kdaj lahko z vso upravičenostjo trdimo, da je snega za eno sezono čisto zares dovolj?
Ko se polarec zjutraj ob pogledu na sneg vsede med vrata in mu tudi na misel ne pride, da bi stopil ven.  Lips Sealed

   Tudi jaz se pridružujem temule polarcu in uradno izjavljam, da imam zime, snega in mraza za letos dost. trmoglavka 
Pri nas na vasi je tako kot pr' norcih.  Spluženo nič, pločnik neskidan, sneg pa še kar naprej pada kot iz škatle s kosmiči.

Kar se tiče mojih sostanovalk s pogonom na 4 noge, je pa takole: ena (seniorka Sherry) me gleda z mučeniško faco in si misli, "a ti to resno, da moram v tole stopit?"  - ampak gre, opravi svoje in hitro teče nazaj. Pridna starčica. bravo

Druga, po poklicu klovnesa in vedno za vse neumnosti, se sicer navdušeno podi in valja po snegu v rdečem kombinezonu na "H" - ampak kaj, ko ji je prejle zmrznil smrček! Čist zares. Česa takega še nisem videla. Zunaj sva bili dobro uro;  itak da še veter raznaša sneg na vse strani, tud meni v nos in usta  Roll Eyes in kar naenkrat je začela Cockta na ves glas cvilit, kakor da jo nekaj res zelo boli.  Hitro sem pogruntala, da se ji je okrog smrčka naredil cel leden oklep - poleti bi ga lahko dala v kozarec namesto kocke.     - No, pa smo nosek spucali, malo stisnili glavo pod mojo bundo, pa domov.
Trenutno se gospa pes nahajajo na edinem spodobnem mestu za takle sodni dan: pod kovtrom.  Tongue  Kdor zna, pač zna!

ampak pomlad je že za vogalom press  Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #893 : ponedeljek, 25.03.2013 : 17:18:12 »

Ah, naše so pa snega vesele vedno. Če je zraven še veter, toliko bolje. Še Brina, ki že težko hodi in že par let šepa je z veseljem naredila dva sprehoda. Silverca se pa z vsemi štirimi vkoplje, ko je treba noter - tako da je zdajle že par ur na vrtu privezana, leži v snegu, na njej par cm snega, če pa se prikažem na vratih in jo vprašam če gre noter se pa zagleda nekam v daljavo...če bi znala žvižgat, bi si še žvižgala zraven.
Kar se pa pluženja tiče pa - dokler tako močno sneži se ne splača, se pa bojim, da se jim tudi potem, ko bo sneženje ponehalo manjših ulic ne bo dalo pucat, ko bo sneg itak v dveh dneh pobralo. Mi, ki smo po par ur dnevno na cesti bomo pa tenko piskali.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #894 : ponedeljek, 25.03.2013 : 17:39:54 »

A lahko zdej neha?  Angry Angry Angry Prosim! 
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #895 : ponedeljek, 25.03.2013 : 17:41:38 »

A lahko zdej neha?  Angry Angry Angry Prosim! 

Sem ravnokar gledala 10 - dnevno napoved. Khm, sneg bo šel še jutri in mogoče kje v četrtek, potem pa.. dež   Angry Ne bo še otvoritve kolesarske sezone po Ljubljani  Undecided
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #896 : ponedeljek, 25.03.2013 : 17:50:21 »

ma ne, ravno navadili smo se na sneg, a zdaj bo pa nehal? Cry
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #897 : ponedeljek, 25.03.2013 : 18:22:53 »

mhm  Angry

bamfel dej pridi ti k meni na obisk za ene dva dni. pa voljo do feniranja in krtačenja s sabo prinesi  Grin Grin Grin Grin obljubim, da jaz kopam, ti boš samo posušila. pa posodim ti tud krtače in fen, da ne boš s sabo nosila.  Tongue

Logiran
Dada73
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 192


WWW
« Odgovor #898 : ponedeljek, 25.03.2013 : 18:59:08 »

no taka bo letošnja Velika noč

Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #899 : ponedeljek, 25.03.2013 : 20:47:42 »

Natis, ni panike. Ti pa prideš k meni, pa bova skupaj skidali cca 200m ceste, da potem lahko spravim svoje koline od avta domov.
Sem pa že razmišljala, da bom nekoč imela pudlja zato, da mu bom lahko frizurce delala, pa pentljice kupovala. Saj veš, da sem pri otrocih tega prikrajšana Evil.
Logiran
Strani: 1 ... 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 ... 76   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Današnji sodni dan ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines