mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 19:11:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Današnji sodni dan ...
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 76   Dol
Natisni
Avtor Tema: Današnji sodni dan ...  (Prebrano 227132 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : torek, 18.09.2007 : 23:02:41 »

Upam, da ste vsi v redu in kolikor toliko na suhem, da so vase zivalce v redu in da bo tale sodni dan res danes ponoci minil, ter bo po napovedih jutri posijalo sonce.

Pri nas v Smarskem koncu smo z grozo poslusali o nesrecnem plazu v Letusu, ki je od nas oddaljen eno ozko dolinco in en nizek hribcek, pa seveda nad vsem dogajanjem na Gorenjskem in drugod po Sloveniji. Mi smo na sreco na suhem, gledamo pa na dolino, polno vode in dez se vedno neusmiljeno pada. Tudi s hriba nad nami voda dere kar povprek.

Vsem, ki ste tako ali drugace ogrozeni, zelim cim bolj mirno noc in da bi imeli cim manj tezav zaradi vseh teh vodnih grozot.

Jana
Logiran

efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #1 : torek, 18.09.2007 : 23:14:31 »

Se pridruzujem Janinim zeljam...čim bolj mirno noc vsem!

Eva
Logiran
popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #2 : torek, 18.09.2007 : 23:56:54 »

Jana, takoj sem se spomnil na vaju... upam, da bosta imela mirno noc, ter da se bomo vsi skupaj zbudili v soncno jutro.

Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3 : sreda, 19.09.2007 : 04:52:32 »

Vsi zivi in zdravi? Pri nas trenutno ne dezuje vec.  Smiley
Logiran

Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #4 : sreda, 19.09.2007 : 06:59:47 »

Upam, da je povsod pokukalo sonce, tako kot v Ljubljani.
Sinocnji posnetki so bili grozljivi. Mislila sem na vse, za katere vem, da zivite na podrocjih, ki jih je najbolj prizadelo.
Upam, da ste vsi ok.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #5 : sreda, 19.09.2007 : 07:02:28 »

Tudi jaz upam, da ste vsi ok.
Pri nas je tudi že nehalo deževati.
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #6 : sreda, 19.09.2007 : 08:12:37 »

Tudi jaz upam, da ste vsi ok, pri nas smo za las ušli vodi, ustavila se je na drugi strani ceste, tast in tašča sta imela nekoliko stran manj sreče in je pritličje konkretno pod vodo.

K sreči se je okrog polnoči umirilo in zdaj že sije sonček.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #7 : sreda, 19.09.2007 : 08:14:14 »

Uff, odprem danes casopis in...groza. Sicer sem ze vceraj gledala, ampak mislim da sem sla spat se preden se je zneslo se nad Stajersko in Zasavjem. Upam, da ste vsi forumasi ok.

Bolnice Franje ni vec. Cry
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #8 : sreda, 19.09.2007 : 08:17:14 »

Z našega konca pošiljamo sonček, žal pa tudi veter. Upam da bo ta malce bolj prizanesljiv kot voda.... Undecided
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #9 : sreda, 19.09.2007 : 08:18:26 »

KLIK

Upam pa, da ste vsi dobro. Pri nas je že sonček, celo malček toplo.

Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #10 : sreda, 19.09.2007 : 08:36:33 »

Tudi pri nas vse ok, edini problem sem imela kako priti zvečer iz službe, iz Velenja v Celje. Kajti vse poti proti Celju so bile pod vodo. No, potem sem šla malo okoli riti v žep  Smiley gor čez Letuš in nazaj dol za Celje, ob tem sem tudi videla, da je cesta, ki vodi k Jani zaprta in kot je že sama napisala do njihove hiše ni prišla.
Upam, da ste tudi vsi ostali ok.  Smiley

Lp
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #11 : sreda, 19.09.2007 : 09:14:05 »

Hudo res, nisem še videla kaj takšnega. Pri nas na Dolenjskem pa čisto normalno...niti tiste reke, ki najpogosteje poplavijo sedaj niso. Sem pa gledala drugje po Sloveniji  Undecided resnična katastrofa.

Tudi jaz upam, da je z vsemi vse v redu.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #12 : sreda, 19.09.2007 : 09:33:25 »

Grozljivo je bilo spremljati, kaj se dogaja po TV in ne morem si predstavljati, kako grozljivo je bilo tistim, ki so doživeli to povodenj na lastni koži. Tudi pri nas smo mislili na vse, za katere vemo, da živijo na prizadetih področjih.

Jana, upam, da ste dobro.

Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #13 : sreda, 19.09.2007 : 11:03:15 »

Sožalje vsem prizadetim in svojcem poginulih   Undecided  Vsem ostalim želim vso srečo in čimmanj škode!  Sad

...edini problem sem imela kako priti zvečer iz službe, iz Velenja v Celje. Kajti vse poti proti Celju so bile pod vodo...
Lej jo, sem upala da si bila dopoldne v službi. Naslednjič - katerega upam, da nikoli ne bo - se ne idi adventure race / survival trening pač pa pokliči in otaneš pri nas. Brezveze kaj tvegati, madona, nesreč je čist preveč!

Tudi moji bližnji so imeli težave pri vrnitvi iz službeni poti in sem zato toliko bolj vesela za vse vas, da ste varno prestali to nemogoče stanje! Čeprav tako dramatično poročajo, da je bilo Velenje odrezano od sveta, tega v Velenju samem ni bilo čutiti. Je samo deževalo in nalivalo, poplavilo kolikor vem, ni. So pa bile ceste okolice dejansko poplavljene, tako da je bilo možno dosptopat do Velenja samo iz ene strani.
Logiran

Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #14 : sreda, 19.09.2007 : 11:41:28 »

skogkatt, hvala za skrb in povabilo  Smiley vendar na moji poti čez Gorenjski klanec, Letuš, Male Braslovče do avtoceste ni bilo nikjer vode,  peljala sem se počasi kajti tisto mi ni ravno domači konec in  nikoli ne veš kje bi pa lahko naletela na vodo. Bodi brezskrbi, da v primeru, da bi naletela na kak kritičen predel ne bi za vsako ceno bodla skozi ampak bi se vrnila v VE kjer ima Damjan starše.

lp
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 76   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Današnji sodni dan ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines