mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 08:28:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Današnji sodni dan ...
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 76   Dol
Natisni
Avtor Tema: Današnji sodni dan ...  (Prebrano 227165 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #15 : sreda, 19.09.2007 : 12:21:42 »

Uh! Tudi jaz upam, da je z vami vse v redu. Pri nas v Celju so nekateri konci menda precej poplavljeni. Zvečer smo šli pogledat za Savinjo in na eni strani je preplavilo breg, na drugi strani pa smo samo čakali. K reči ni!
Drugače sem pa jaz doma blizu cerkve inimamo veliko srečo, saj nimamo nikoli problem s poplavami.  Kiss
No, upam, da ste srečno preživeli grozno noč.
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #16 : sreda, 19.09.2007 : 12:28:57 »

Groza.   Shocked

Pa sem mislila, da je pri nas hudo, ko smo morali uporabiti črpalko, vse metle... Potem sem pa videla posnetke, ki so bli narejeni le par km naprej in je vse pod vodo.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #17 : sreda, 19.09.2007 : 15:20:01 »

O, Rossy, ti si imela težave pridit v Celje, midva (jaz in fant) pa težave pridit iz Arje vasi v Velenje.... hvala bogu, da ni ceste čez Šentilj še čisto zalilo, da sva se lahko prebila domov.
Upam, da ste vsi ok, pa da bo v prihodnosti čim manj takšnih nalivov.
Logiran
muca
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 99


« Odgovor #18 : četrtek, 20.09.2007 : 10:47:56 »

Ljudje smo preživeli.
Ima kdo podatke o utopitvah živali? (Psi na ketnah in v pesjakih.)
Sem sodelovala pri reševanju poplavljenih hiš. Pri nobeni hiši ni bilo psa, da bi videla, ali pri 1 m naplavljene vode vedo, da je skok na streho koče, (če jo imajo), rešitev za njih. Nisem slišala lajanja, cviljenja, mijavkanja. Nič kar bi opozarjalo, da tudi oni potrebujejo pomoč.
Ima kdo živalsko izkušnjo iz te katastrofe?

Lp
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #19 : četrtek, 20.09.2007 : 13:52:19 »

To sem se spraševala tudi jaz. Kako so to preživele živali  Undecided
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #20 : četrtek, 20.09.2007 : 13:59:53 »

Sploh ne upam razmisljat o tem, nedalec stran od nas je bil poplavljen tudi Matosa, upam da je odstranil kam pse.
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #21 : četrtek, 20.09.2007 : 14:10:25 »

Mi smo jo kar dobro odnesli Undecided imamo sicer majhno skodo na travniku in nasipu in nas caka kar nekaj dela za odpravo svinjarije, ampak hisa je ostala cela (na sreco!!)!
Ce ne bi sami nic naredili za ureditev hudournika (ker zivimo ob njemu) 2 leti nazaj, ko so bile poplave, bi sedaj imeli vec skode.... na zalost je tako, da moramo sami skrbeti in vlagati v obnovo hudournika in nasipa...

So pa posnetki Zeleznikov in Krope res grozni... Cry neverjetno! In meni se zdi neverjetno to, da sploh ni bilo veliko dezja. Ampak vode pa ogromno...

Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #22 : četrtek, 20.09.2007 : 17:16:40 »

Bina,
jaz sem v službi v Škofji Loki. Od jutra je lilao tako, kot bi izlival iz škafa... Voda je stala na poljih okrog Žabnice. Ne moreš verjeti, da jo je toliko...
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #23 : četrtek, 20.09.2007 : 20:05:18 »

Tudi Bitnje in kar nekaj Sorškega polja je zalilo-mi smo imeli srečo, ker smo na drugi strani, v vasi.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #24 : četrtek, 20.09.2007 : 21:03:58 »

Ravno sem hotela vprašat, če kdo ve, kako je z živalimi? Nič niso poročali ...
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #25 : četrtek, 20.09.2007 : 21:23:40 »

Nas je zalilo, imeli smo vodo in blato v hiši, cela hiša nam tako smrdi sedaj, da komaj zdržimo. Ne pomaga nobeno čiščenje. Vse se je dogajalo tako hitro, da sem uspela samo moje živali umakniti na varno na podstrešje. Tudi ostali ljudje v vasi so to storili. Najbolj so bila v nevarnosti goveda nižje dol, ki so bila že do vratu v vodi. Pa jih niso mogli nikamor rešiti, ker je bila voda okrog in okrog enako visoka, ponekod še višja. Še dobro, da je potem začela upadati, tako, da so tudi
goveda preživela.
Ob vsem hudem, ko sem čakala gasilce, da bi nam iz hiše izčrpali vodo in blato in je zunaj voda že upadla, pa se je nenadoma malo čez polnoč vrnila moja mačka Bela, katero sem pogrešala že osem dni. Je zdrava in tudi lačna ni bila preveč, očitno sem imela pravilen občutek, da so jo nekje zadrževali zaprto v hišo. Ko sem jo zagledala in stisnila k sebi sem bila tako vesela, da mi tudi povodenj ni delovala več tako hudo. Samo, da se je moj mačji sonček vrnil, ostalo bomo že porihtali.  Smiley .
Upam, da je tudi z ostalimi, ki se še niso javili tukaj vse v redu in da imajo čim manj škode.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #26 : četrtek, 20.09.2007 : 21:31:57 »

Lisa, upam, da bos kmalu iz hudega in da bo hisa izgubila vonj.
Srecno!  Smiley
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #27 : četrtek, 20.09.2007 : 21:39:21 »

Lisa, samo, da je za vami in, da je Bela kljub nesreči, živa in zdrava našla pot domov! Smiley Želim vam, da si čimprej opomorete! In si me kar malo pomirila, ko si povedala, da so se živalice rešile ...
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #28 : petek, 21.09.2007 : 09:23:21 »

Hvala Švrk in Mel.
Ko je voda nosila razno ropotijo, predmete, vzglavnike, sem bila zelo pozorna, da med vsem tem ne bi nosilo tudi kakšno žival. Mož si je po vsem tem še najbolj oddahnil, ker je vedel, da bi jo skušala rešiti, potem pa bi tudi mene odneslo.
V Podgorju nad Letušem in v Železnikih so umrli ljudje, najbrž tudi živali.
Tam pa je zares bil sodni dan. Cry
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #29 : petek, 21.09.2007 : 12:11:54 »

Če ima kdo vsaj malo časa, gre lahko pomagat.
Študentska organizacija zbira prostovoljce, prav tako tudi okoliški gasilci.
Prostovoljcev je veliko, vendar še vedno premalo.  Undecided
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 76   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Današnji sodni dan ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines