mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 21:48:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Koliko časa je pes lahko sam?
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Koliko časa je pes lahko sam?  (Prebrano 22354 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #45 : sobota, 11.08.2012 : 20:55:31 »

Ja, zelo priporocljivo ga je omejiti - zaradi njegovih morebitnih "izpadov" grizenja/unicevanja, ki pac pomenijo doloceno skodo za lastnika, hkrati pa so lahko tudi nevarni za psa. Torej omejitev na varen prostor, najsibo to cela soba ali del nje ali pa hisni boks - tu ne sme biti na dosegu psa nicesar, kar bi lahko bilo nevarno oz. kar ne bi zeleli, da mladic morebiti unici. Kabli, dragocene preproge, cistila, zdravila, cevlji, igrace, ki jih lahko pogoltne ...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #46 : nedelja, 12.08.2012 : 09:00:03 »

Mi smo našo Missy ob odsotnosti puščali na hodniku, ki pa je bil do popolnosti pospravljen. Ni bilo niti preprog, ničesar. Samo parket, njena postelja in posoda z vodo. In smo bili zelo zadovoljni.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #47 : nedelja, 12.08.2012 : 11:01:14 »

Manj časa ko je sam, boljše zanj  Smiley
Logiran
sponkica
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #48 : sreda, 29.08.2012 : 10:27:48 »

No našo psičko smo prvič mogl pustit samo..in ker je to naš prvi pes smo jo zaprli v mojo sobo...spraskala je stiropor iz stene Smiley nas je izučilo  Smiley sedaj če jo moramo pustiti samo ji pustimo odprta 2 prostora (dnevno sobo in hodnik). Do sedaj ni uničila nič in upam da nikoli ne bo  Tongue no poudarila bi, da moramo psičkom pustiti dovol vode in hrane. Nekateri se na to ne spomnijo in kar je včasih še huje, jih pustijo na soncu Angry
Logiran
Meannie
otrok do 14 let
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #49 : nedelja, 16.06.2013 : 16:38:37 »

Naša je sama doma okoli šest ur, dokler jaz ne pridem iz šole. Potem pa se zabava začne! Tongue
Logiran
cici.bobnar
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #50 : petek, 21.06.2013 : 16:32:40 »

moj nikoli ni sam doma, vedno je en tam, ali tašča ali tast, ali stara mama in ata, ali fant, ali jaz Smiley  Ker je tašča nezaposlena, je večino časa, ko sem odsotna, ona s psom, se mi zdi da njo kar favorizira Smiley
Logiran
D.Roze
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 95


WWW
« Odgovor #51 : sobota, 22.06.2013 : 13:28:32 »

Naša Nola je mela v prvem stanovanju dostop ko je bila sama v kuhinjo, hodnik in dnevno sobo..zato smo morali menjat kavč Smiley sama je bila okoli 3,4 ure na dan..sedaj ko sma s punco na svojem je pa omejena popolnoma v boksu..sama je pa 2,3 ure na dan mogoce..ampak večino časa prespi, ob 5h zjutraj odtečema na Piramido v Mariboru, zvečer pa intervale canicrossa..in ni problemov..ampak smo jo navadli na boks..
Logiran
Zaposlena
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 777



WWW
« Odgovor #52 : sobota, 22.06.2013 : 16:39:26 »

Naš Jaka je sam doma cca 7-8 ur, pa ni nobene panike.  Smiley
Zjutraj malo daljši sprehod, potem ga zaprem v sinovo sobo, poskrbim za vodo in mu prižgem radio (pač neka moja fiksna ideja, da mu bo lažje, če je prižgan radio  Wink), pa večino časa prespi na sinovi postelji.
Se mi zdi, da je vse odvisno od tega, kako jih navadimo.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Koliko časa je pes lahko sam?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines