mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 09:04:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Rodezijski grebenar (Rhodesian Ridgeback) - čvek
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16   Dol
Natisni
Avtor Tema: Rodezijski grebenar (Rhodesian Ridgeback) - čvek  (Prebrano 67772 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kemist
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #165 : petek, 04.08.2006 : 13:32:44 »

Pozdravljeni vsi!

Neva, mladički bodo "zreli" za nove domove drugi vikend. Sedaj pa preživljajo deževne in mrzle dneve na toplem, kjer se dolgočasijo. Helgica je že v treningu.

Na razstave trenutno še ne razmišljamo... lahko pa daš kakšen dober predlog.  Smiley So pa RR specialke v Avstriji in Italiji jeseni.

mefisto... sej bo tudi pri nas kmalu na razstavah toliko rodezijcev... še posebno, če si bo Helga naslednjič spet zaželela veliko mulcev. Wink

še nekaj slik, preden se je vrnila "zima":

http://www.kyala-kennel.com/photo_gallery/image.php?twg_album=M+leglo%28litter%29%2F6.+teden+%28week%29&twg_show=DSCF2727gm6.jpg&twg_type=small&id=7

http://www.kyala-kennel.com/photo_gallery/image.php?twg_album=M+leglo%28litter%29%2F6.+teden+%28week%29&twg_show=DSCF2717gm6.jpg&twg_type=small&id=5
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #166 : sobota, 05.08.2006 : 11:44:50 »

kemist, vidim, da ti nikakor ni dolgcas Grin
Ce nimas dela s pasjo mularijo, ga imas s Helginimi treningi, ob mirnih trenutkih pa pripravljas materiale o rodezijcih Smiley.
Za ridgeback zanesenjake je na voljo opis pasme in prevod standarda FCI, najbrz pa ne bo narobe, ce za bodocnost napovem se predstavitev pasme Wink Smiley
Logiran

kemist
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #167 : nedelja, 06.08.2006 : 21:44:03 »

Pozdravljeni ljubitelji grebenarjev!

Vceraj je bil tattoo day. "Tattoo artist" je strokovno opravil svoje delo in mularija je videla, da sploh ni tako hudo. Danes so imeli igralne urice, vec boste lahko videli na:

http://www.kyala-kennel.com/photo_gallery/album.php?twg_album=M+leglo%28litter%29%2F7.+teden%28week%29


Naj bo to se zadnje povabilo za ogled tega legla, saj cez teden dni Helgi ne bo vec potrebno paziti na svoj narascaj.

Iz ridgebackworlda

kemist

PS: Jana, nic ne bo narobe, saj me prsti kar srbijo in jaz tipkam in tipkam...
Logiran
zally3
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 193


« Odgovor #168 : petek, 20.10.2006 : 15:08:08 »

kemist, ali je bil kakšen od vaših psičkov prodan v kranj-ker semdanes videla enega ki se mi zdi tak kot tisti na zgornji slikici(le starejši seveda...)
Logiran
tinc
novinec
*
Sporočil: 23


« Odgovor #169 : torek, 24.10.2006 : 22:20:13 »

Hej! Ali mogoce kdo ve, ali je mogoce kupiti pri nas plasc za grebenarja? (takega, ki ni nacickan) ali ga splaca narociti preko neta? Kako je z velikostmi? Razmisljam, da bi rekla moji mami, da ga zasije iz windstoperja  Cool
A ima mogoce kdo link od musherjev, da bi se pozanimala za kakovostne copatke?
Logiran
kemist
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #170 : četrtek, 26.10.2006 : 13:51:11 »

V kranj ni sel noben mladic. Vprasaj multija, on je nekaj vozil v Slovenijo. Ja tisti od dalmatincev, pa boxerjev, pa kitajcev, pa mack ...

Tinc, za katerega RR rabis obleko? Gredo po velikosti in jih ni tezko najti.


lep dan
k.
Logiran
tinc
novinec
*
Sporočil: 23


« Odgovor #171 : četrtek, 26.10.2006 : 17:12:11 »

Obleko bom potrebovala za odraslega.
Logiran
kemist
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #172 : četrtek, 26.10.2006 : 18:55:40 »

hvala za express odgovor, tinc. Verjamem, da ne bos delala skijoring s 6 tedenskim mladičem.

Za kateregakoli psa gre, pazi da bo vse OK. OK?
Logiran
tinc
novinec
*
Sporočil: 23


« Odgovor #173 : petek, 27.10.2006 : 09:51:13 »

Spet sem v fazi, ko spet malo bolj gledam in razmisljam o psih. Pred kratkih smo sli za 4 dni v Julijce in zraven je bil en pesi (ki sem ga itak takoj posvojila). Ker je en dan bol pihalo in bilo precej mrzlo, sem zacela razmisljat o tem, da pa bi mojega grebenarja zeblo, ce bi  bil v taki situaciji (na vetru in mrazu + spanje na prostem na ene 2000m nadmor.vis.).
Brez skrbi... KO ga bom imela, bo najbolj razvajen pesjan dalec naokoli (kar se udobja tice  Wink
Imam pa sedaj intenzivne grebenarske priprave!  Cool
Med temi pocitnicami mi bosta delala druzbo 2 grebencka, ki sta vedno bolj moja  Cheesy
(mogoce celo prilepim kaksno slikco  Smiley

cau bau
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #174 : ponedeljek, 27.11.2006 : 17:17:16 »

Kemist!
Kako je bilo v Poznanu?

LP Neva
Logiran
kemist
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #175 : ponedeljek, 27.11.2006 : 22:02:16 »

Poznan? Poznan?!
Aaaaaaa Poznan!!!

Torej poznan je pozabljena zgodba, avantura, ki se je zacela na sredo, ko smo odpotovali, ko je bil zaprt del avtoceste proti Salzburgu, ko se je takoj po mejnem prehodu na Poljskem promet ustavil za vsaj eno uro itd. V glavnem odisejada. Zelo malo  problemov za dobit sobo v hotelu. Razstava pa nic takega. Mislim, da smo pokasirali odlicno in pred 12 uro odrinili direkt proti Sloveniji. Razočarani? Gotovo, vsaj bi napisali oceno v anglescini, glede na to, da je sodnik bil iz juznoafriske republike. Dve vrstici kurje pisave  v poljscini, 15 minut v ringu, konec svetovne razstave. No ja, bo drugic boljse.

sem cutil slabo energijo ze ob prihodu.

Okidoki, se vidimo v Celju?

k.
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #176 : torek, 28.11.2006 : 11:30:13 »

Alora, sem te močno pogrešala v Zagrebu.Pri RRv bilo kar pestro.
LP Tjaša
Logiran
kemist
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #177 : torek, 28.11.2006 : 13:00:06 »

oj Lunca,
nič ne vem kaj se je dogajalo v ZG. Kar opiši. Sem moral kej tudi delat v novembru in ne samo po razstavah Wink.

bye
k.
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #178 : torek, 28.11.2006 : 15:26:08 »

oj!
V CE se vidimo.Mi ne razstavljamo ne decembra ,ne februarja.Prvič je menjan sodnik(sodi Deberšek Bojan),naslednjič pa Udovč,potem pa tako veš vse naprej,da ne pišem v detajlih.

LP
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #179 : sreda, 29.11.2006 : 10:04:28 »

V glavnem je bilo prijavljenih kar ene 15 grebenarjev v vseh možnih klasah.Nekaj zelo lepih psov,nekaj pa tu nekde.Večinoma so bili iz Hrvaške,pa iz Slovaške.V soboto je pobral vse možno skupaj z BIS1 Wamwara Ayaba(je to brat od Žvali?).Osebno meni zelo dobra izbira.V nedeljo pa je pobral vse samec v razredu vmesnih iz Slovaške.So pa laufali oba dneva ko norci.Ne vem pa kaj je bilo v Bisu,ker sem v nedeljo imela že vsega poln kufer in sem šla direkt domov.
LP Tjaša
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Rodezijski grebenar (Rhodesian Ridgeback) - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines