mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 05:02:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Muca Merlin - Vrhnika
Strani: [1] 2 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Muca Merlin - Vrhnika  (Prebrano 19856 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : nedelja, 07.10.2007 : 19:27:00 »

Stara 10 tednov, povožena, črno bela, iskala bo nov dom. Fotka bo kmalu.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : nedelja, 07.10.2007 : 19:56:23 »

Muc je dobil udarec v glavo in ima nevrološke težave. Upam, da bo ok. Spola še nisem pogledala.




Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2 : nedelja, 07.10.2007 : 20:05:48 »

Lahko bi bil Merlin ali pa Harley...ce je fant.
Logiran

SuhaVoda
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 38


« Odgovor #3 : nedelja, 07.10.2007 : 21:04:39 »

Lepotec je. Upam, da težave niso prehude :S
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #4 : ponedeljek, 08.10.2007 : 22:08:29 »

Merlin je samička. Zdajle je že precej bolje kot popoldan, napada samo še občasno, sem lahko celo pogledala, kakšnega spola je. Tudi predla je že in sama najde hrano, zenice se bolje odzivajo.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : torek, 09.10.2007 : 10:29:49 »

Danes je še malo bolje. Kri iz gobčka ne teče več, dojame takoj, ko stopim v prostor. Driska se je ustavila (sem že povedala, da jo je imela  Smiley?).

Od sedmih pred nedavim preverjenih mačkov, ki so bili oddani (pred nekaj leti) izključno kot notranji mački s pogodbo, so štirje mrtvi. Povozil jih je avto (ne morete si niti mislit, koliko avtomobilov konča svojo pot prav v dnevni sobi - ali kaj naj si mislim??). Zakaj delam, kar delam?
Logiran

PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #6 : torek, 09.10.2007 : 10:32:40 »

Citat
Od sedmih pred nedavim preverjenih mačkov, ki so bili oddani (pred nekaj leti) izključno kot notranji mački s pogodbo, so štirje mrtvi. Povozil jih je avto (ne morete si niti mislit, koliko avtomobilov konča svojo pot prav v dnevni sobi - ali kaj naj si mislim??). Zakaj delam, kar delam?

 :'(ojej....
In kaj lahko storiš?
Me že jezijo taki, ki pokličejo in so očitno naučeni, kaj morajo reči, da dobijo mačka.....
Sicer jih ustavim, ko rečem, da bom prišla kaj v kontrolo, ampak vseeno - zakaj je mačje življenje tako malo vredno??!?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7 : torek, 09.10.2007 : 10:35:13 »

Nič ne morem. Niso bili zavetiški.
Ne vem, zakaj je tako malo vredno... zato pa sprašujem, zakaj to delam. Zakaj se trudim z malo mačkico, za katero itak obstaja velika verjetnost, da bo nekoč končala tako, kot je že itak skoraj. Brezveze.
Logiran

PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #8 : torek, 09.10.2007 : 10:42:14 »

Zato, ker vseeno obstajajo tudi taki, ki bi za svojega mačka naredili vse  Wink
In taki (kot sem sama), ki so nekoč mislili, da so mačke za miši lovit, pa so se ob neštetokrat prebranem in slišanem premislili....
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9 : torek, 09.10.2007 : 10:43:44 »

Ja; in taki svojega mačka običajno že imajo. Ali pa dva, tri, štiri....
Logiran

PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #10 : torek, 09.10.2007 : 10:47:01 »

Ok, nimam odgovora.  Smiley  Ampak vseeno upam, da ne obupaš. Že zaradi manjšine.
In da Merlin najde najboljši dom. Tak, ki si ga tako bitje zasluži.

Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #11 : torek, 09.10.2007 : 10:54:53 »

Nič ni brez veze. To kar ti delaš je malokdo sposoben. In če rešiš življenje ali polepšaš ali osmisliš življenje samo vsakemu tretjemu si naredila več kot polovica prebivalcev Slovenije skupaj. Vem, da je hudo za ostale, vsem ki spremljamo je hudo, ampak ravno zaradi tistih katerim uspe, je vredno. In potem gledamo slike horjulčkov v novih domovih, slike Brčice, ki je našla najboljši dom, da ne govorim o Morčiju, beremo kako je Glu postala črna in ni več rjava, beremo kako se nekaterim ne da učit pri Xeni, beremo in gledamo kako se ima Kuki, kakšne vragolije zganjajo mačkoni in mačkonke...zaradi njih je vredno in zaradi tistih, ki so še pri tebi in ki še prihajajo. In verjemi, da obstajajo ljudje, ki so za svoje živali pripravljeni narediti vse, poglej samo koliko nas je tukaj pa še več nas bo in se trudimo to prenašat na druge. Smetka, je vredno. Poglej vse te učke okoli sebe in boš videla, da ni brez veze, čeprav ta trenutek mogoče izgleda drugače. Samo ne obupaj, prosim.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #12 : torek, 09.10.2007 : 11:45:02 »

Naša družina, Smetka, ti prav tako izreka zahvalo in prosi, da vztrajaš. Pridružujemo se mnenju Sasenke.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #13 : torek, 09.10.2007 : 11:47:39 »

Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #14 : petek, 12.10.2007 : 10:33:58 »

Tudi naša mačje-pasja družina se pridružuje sašenki in njenemu mnenju. Če je eden rešen in mu je ponujeno življenje, potem je to zelo zelo veliko!
Trudimo se, da bo vedno manj takih žalostnih in vedno več veselih učk, mahajočih repkov in zadovoljenga predenja! Mic po mic, pa se spreminja! Nič obupat. Je pa prav, da vsi zvejo o takih dogodkih.

Smetka, mi smo s tabo in z vsemi živalcami! Merlin pa hitro v varne roke in pod prijetno odejo!

lp polonak
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Muca Merlin - Vrhnika
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines