mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 13:50:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: košara za na kolo
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: košara za na kolo  (Prebrano 15180 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lucy
novinec
*
Sporočil: 38


« : torek, 06.07.2004 : 10:04:30 »

Zanima me, če mogoče kdo od forumovcev ve, kje bi lahko dobila malo večjo košaro za sprednji del kolesa. Imajo samo te majhne standardne. Ker pa ima moja psičkja deset kg (višavski terier), ji je ta košara dokaj neudobna. Tongue Mi je pa bolj všeč, če jo med vožnjo vidim. Cheesy
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #1 : torek, 06.07.2004 : 10:27:53 »

Zanima me, če mogoče kdo od forumovcev ve, kje bi lahko dobila malo večjo košaro za sprednji del kolesa. Imajo samo te majhne standardne. Ker pa ima moja psičkja deset kg (višavski terier), ji je ta košara dokaj neudobna. Tongue Mi je pa bolj všeč, če jo med vožnjo vidim. Cheesy

Kje pa majo te košare? Za našega maltežana bi bile ravno prav. Wink
Logiran
Lucy
novinec
*
Sporočil: 38


« Odgovor #2 : torek, 06.07.2004 : 10:34:28 »

Ja, ravno bi bila za maltežančka. Nekaj maltežanov sem že videla v takšnih košarah. Jaz sem jo pred leti, ko še nisem imela psičke, kupila kot nakupovalno košaro v specializirani trgovini s kolesi. Pa vidim, da jih še danes prodajajo. Je zelo praktična, žal je pa za našo psičko premajhna.  Cheesy
Logiran
pajacek
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 5


« Odgovor #3 : sobota, 18.06.2005 : 14:56:31 »

moj g. Pes ima 11 kg in mu je v krmilniku prav lepo Smiley
ne čudno gledat Smiley v trgovini za konju kupiš turnirsko korito ki že ima kavlje za na box. lepo jih lahko izkoristiš za zahaklat na bilanco potem pa narediš 2 luknjici in samo še fiksitaš z vrvico. vem da se čudno sliši, ampak je čisto v redu za videt, ne upogiba se, ni te strah da bi se zlomilo in psu je udobno, ker je dovolj veliko da se počuti varnega Smiley
Jack se full rad vozi s kolesom Smiley
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #4 : sobota, 18.06.2005 : 16:32:45 »

Jaz sem dolgo neuspešno iskala košarico po Ljubljani, potem sem jo pa lani kupila v Pragi. Dovolj veliko (notri gresta celo obe moji Shih Tzujki), podloženo ...  Sprva me je malo skrbelo kako bo, ampak Luna neznansko uživa, ko se vozi in "nadzoruje" dogajanje. Wink

No, potem sem pa avgusta videla, da imajo podobno košarico v trgovini ***** in na štantih s suho robo. Res pa je, da so malo manjše in niso "oblazinjene".

Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #5 : sobota, 18.06.2005 : 16:48:36 »

Košaro bi se dalo dobiti tudi pri tistih prodajalcih na tržnici, ki imajo različne lesene zadevce, od stolov, kuhalnic,...
Jaz sem dobila eno leseno z ročajem za na kolo. Dovolj bi bila velika tudi za višavskega terierja. Notri daš še kakšno blazinico, da mu je udobno in se odpeljeta.  Grin  Wink

Lp
Logiran
Pumma
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 198


« Odgovor #6 : četrtek, 18.08.2005 : 10:05:16 »

A kdo ve ali se to košaro lahko dobi kje v sloveniji?(za 10kg težkega kuža) Huh Smiley
lp, pumma Wink
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #7 : četrtek, 18.08.2005 : 15:00:16 »

Moja prakticna izkusnja iz letosnjih pocitnic - navadna pletena kosara za po nakupih, noter ena brisača ali koca, da je bolj mehko, pa malenkost dodatno pritrdit za vsak slucaj.
Logiran
Pumma
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 198


« Odgovor #8 : četrtek, 18.08.2005 : 16:18:40 »

Aha, hvala! Smiley
Logiran
mehika
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 377


« Odgovor #9 : nedelja, 21.08.2005 : 10:35:57 »

Jaz sem si pred msecem dni kupila košaro za na kolo, za sprednji del seveda, ker imam čivavo. Vzela pa sem malo večjo, da bi mu bilo udobno v njej. Milsim da ima nosilnost do 10 kg, moj fant pa jo je še dodatno pritrdil, za vsak slučaj.
Košara je kovinska in je od enega italijanskega proizvajalca, pa še univerzalna je!
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #10 : četrtek, 22.09.2005 : 18:54:31 »

Meni se te standardne košare ki jih ponavadi dobiš že na kolesu ob nakupu ne zdijo praktične - no za tiste kužke ki so na miru je OK, za takšne ki pa radi vrtijo svojo rito pa ne.

V avstrijski trgovini ***** sem cca. 2 meseca nazaj kupila plastični box, ki je prav misšljen za na kolo, prav tako je zraven bilo vodilo na katerega pritrdiš box. Stal je 20 evrov in mislim da je veliko bolj varen kot košare.
Box se tudi odzgoraj zapre in ima tudi varnostni klik, okrog boxa so režice, da ima pes zrak, na vrhu pa še šipica, ki se tudi lahko regulira koliko je pač želiš odpreti, pa tudi posodica za vodo je bila priložena!
V glavnem priporočam - mislim pa da so imeli 3 velikosti.
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #11 : nedelja, 09.10.2005 : 19:56:11 »

Nely, ce se da poslikaj zadevo, da vidimo kako zgleda Grin
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #12 : nedelja, 09.10.2005 : 20:12:32 »

U, ja....tudi jaz iščem nekaj takega! Wink
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #13 : nedelja, 09.10.2005 : 20:35:37 »

Ok bom poslikala samo košaro - to obljubim!
Ne obljubim pa da jo bom šla dat na kolo in potem slikala - a velja?
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #14 : četrtek, 13.10.2005 : 10:12:14 »

Vem da ste dolgo čakali ampak prej nisem uspela.
Obljubljene slike - brez Nely seveda!
Zraven košare se dobi še takšno vodilo na katerega se da ta košara - tega pa potem montiraš odpredaj ali odzadaj na kolesu.

http://nelly.moj-album.com/album/1247179/

Pri nas se je tole zelo obneslo!
Kužku pa lahko poljubno odprete tudi šipico odzgoraj, tako da ima lahko tudi celo glavico ven in opazuje.
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: košara za na kolo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines