mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 12:24:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Žuželke v pasjih priboljških
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Žuželke v pasjih priboljških  (Prebrano 18400 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #15 : nedelja, 04.05.2008 : 16:43:32 »

Se strinjam s takodo. Najbolje, da se z njimi dogovoriš. In pa bodi odločna, saj veš kdor jezika špara, kruha strada  Tongue
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #16 : nedelja, 04.05.2008 : 17:00:10 »

takoda, pa menda niso bili ščurki živi ali pač?

žužki izgledajo kot mokarji- ampak odlakani Huh
sicer slikice niso ratale najbolje, ampak mogoče pa vseeno kdo ve s čim imam opravka
http://www.moj-album.com/uredi/teja/11972151/?os=11972205

hvala in lp
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #17 : nedelja, 04.05.2008 : 17:07:36 »

Jek...  kr nazaj s temi stvori. Si bojo že mogl čas vzet in rešit tole zadevo. Sej nočejo slabe reklame  Wink
Pa kakšno vrečo naj ti dajo gratis, če smo že na tem Smiley
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #18 : nedelja, 04.05.2008 : 18:17:45 »

trenutno imam nabranih 5 stvorov Lips Sealed
problem je v tem, da sem kupila 20kg žakelj, in če bom zahtevala drugo hrano bo le te samo 15 kg.
mah...

lep dan Roll Eyes
Logiran
gina1
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 657


« Odgovor #19 : nedelja, 04.05.2008 : 22:18:32 »

Ti čisto verjamem, da si šokirana, jezna .... namreč tud meni ni bilo lih luštno videt mrgolečo golazen ... sicer so bili "moji" drugačni, kot nekakšni hroščki, v glavnem ogabno, res !
Jaz bi ob prvi priliki nesla nazaj, že zato, da vedo kaj prodajajo, povejo proizvajacu oz. tistemu, ki embalira te zadeve in da pregledajo celo pošiljko, da še kdo ne naleti na presenečenje. Tebi pa morajo brikete zamenjati z neoporečnimi, ja, pa še kaj gratis bi bilo pričakovano.
Najprej bi se jaz obrnila direkt nanje, da oni urgirajo naprej ... če pa ne pokažejo dobre volje, pa kar na inšpekcijo.
Teh briketov tud jaz ne bi dajala psu, ti pa verjamem in garantiram iz lastnih  izkušenj, da boš vsak žakelj, ko ga boš načela, dobro pregledala. Huh
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #20 : ponedeljek, 05.05.2008 : 09:03:18 »

Celo vrečo spakiraj in vrni nazaj, oni ti morajo vrniti novo vrečo oz. toliko po kilaži kolikor si vrnila.
Ničesar ne vrzi stran.
Mrgolazen shranjena v steklenički ni dokaz, vse skupaj mora biti v originalni embalaži.
Logiran
kosovirji
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


« Odgovor #21 : ponedeljek, 05.05.2008 : 09:28:51 »

Primi in nesi nazaj. Sej psom tudi če so pojedli kakšnega žuža ne bo škodilo, pa vendar si pesjanerji ne zaslužijo jest take hrane. Pa še pošteno si jo plačala. Vrni jo vzemi nekaj drugega, hrano pa kupi nekje drugje.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #22 : ponedeljek, 05.05.2008 : 10:09:56 »

Jap, živi, živi. Celo prigodo sem opisala v temi Pasje ležišče ali leglo ščurkov. Nesi nazaj in jih zelooo grdo glej Angry.
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #23 : ponedeljek, 05.05.2008 : 12:14:05 »

rem, praviš da moj dokaz v kozarčku ne velja?
kako naj pa preprečim, da zadeve ne bodo pobegnile iz vrečke Tongue
zaenkrat jim lahko pokažem lonček, če pa želijo lahko v petek pripeljem celo vrečo nazaj...do četrtka sem namreč z vlakom v lj in seveda nisem mogla z vlakom pripeljat 20 kg, malo nerodna zadeva, kajne Tongue
enako hrano pa sigurno ne bom sprejela Lips Sealed
hehe, se že vidim, kako bom tiste ščurke nazaj v vrečo natrosila in zapakirala za nazaj Grin

hvala vam za odgovore, pred briketi pa sem dobila kar nekakšno fobijo Shocked

imam pa res precej nerodno zadevo... sem v lj brez 20 kil hrane, z mrgolaznijo, a brez računa, ker sem ga pozabila v novem mestu... sedaj edino, da mi nekdo v četrtek račun pripelje in grem potem še z računom tja...ali čakam tudi z žužki do četrtka? da ne bodo pomrli Undecided

lp
teja, še vedno vsa iz sebe
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #24 : ponedeljek, 05.05.2008 : 12:32:13 »

Soseda je imela prav pred kratkim podoben slučaj z moko, da ni vlačila 25 kg žakelj nazaj je nekaj tiste mrgolazni dala v kozarček in pokazala v trgovini, povedali so ji, da morajo ob reklamaciji predložiti originalno pakiranje.
Klicala je na pristojne inštitucije in so ji potrdili kar so rekli v trgovini.
Potem je pripeljala komplet žakelj nazaj, dobila novega in še 5kg moke v posebnem pakiranji kot opravičilo in dobro sodelovanje za naprej.
Vprašaj najprej v trgovini, pa boš videla njihovo reakcijo.
Želim, da se vse ugodno reši.
Logiran
žana
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #25 : ponedeljek, 05.05.2008 : 12:33:01 »

"...ali čakam tudi z žužki do četrtka? da ne bodo pomrli "

Daj jih revčke nazaj v vrečo. Do četrtka jih bo kvečjemu še več in ti jih pri trgovcu ne bo treba iskati. Roll Eyes
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #26 : ponedeljek, 05.05.2008 : 12:40:43 »

"...ali čakam tudi z žužki do četrtka? da ne bodo pomrli "

Daj jih revčke nazaj v vrečo. Do četrtka jih bo kvečjemu še več in ti jih pri trgovcu ne bo treba iskati. Roll Eyes
žana revčki so z mano v lj Roll Eyes, vreča pa je v nm Wink

Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #27 : ponedeljek, 05.05.2008 : 12:42:59 »

aja da ne bo kdo rekel, da mučim mrgolazen- imajo brikete za jest, so na temnem pa še luknje za zrak Roll Eyes
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #28 : ponedeljek, 05.05.2008 : 12:52:46 »

aja da ne bo kdo rekel, da mučim mrgolazen- imajo brikete za jest, so na temnem pa še luknje za zrak Roll Eyes

 Grin Grin Grin
Pol pa naj še kdo reče, da se tle borimo samo za pravice in dobrobit psov in mačk Wink
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #29 : petek, 09.05.2008 : 21:26:24 »

tisti začetni smeh po histeriji in kultivirana prijaznost sta minila...
Danes nikakor nisem bila več prijazna po takšni debati, da te nekam prime...
Še manj mi je bilo do smeha na ''prijeten'' petkov večer, ko sem brikete s kozarcem za vlaganje vračala v vrečo. Pri številki 35 ŽIVIH žužkov sem nehala štet. Bilo je tudi nekaj mrtvih.
3 ličinke (recimo da so to bile ličinke)in celo eno odraslo žival (majhen črn hrošč, ne me pa vprašat kje naj bi se nahajale bube teh zadev Lips Sealed ) sem si prilastila, da moji dokazi ne bodo izpuhteli.
S tistim stricem se ni dalo nič dogovorit, menda on ne more pomagat, ker se moram obrniti na xy...
Prisolila sem mu nekaj krepkih nazaj in celo dobila vljuden sms s posredovano številko za naprej.
Jutri (če seveda delajo) kličem xy in se bom naredila totalno glupo in jih vprašala kaj mislijo in kaj mi svetujejo hehe; ali se naj raje obrnem na veterinarsko ali tržno inšpekcijo? Angry

Meni je tega zadost! Namesto, da bi se s faksom ukvarjala, se ukvarjam z žužkoslovjem Tongue
Resnično sem besna, moj kuža si ni zaslužil takšne hrane (hvalabogu sem jih takoj odkrila in psu dala drugo), mislim pa da si tudi jaz nisem zaslužila fobije pred briketi...
Če kdo ne verjame, tudi prav, ampak mene je strah z roko zajeti brikete, še bolj strah me bo odpirat nove vreče Shocked  Pa nisem strahopetec, zaradi mene se mi lahko po dlani zvija živa hrana za kuščarje. samo ne pa v pasjih briketih za moje sončke!!!

Jana, oprosti za tale post, ampak nekam sem se morala zlit Wink

lp
teja
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Žuželke v pasjih priboljških
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines