mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 03:34:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 60   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski seter - čvek  (Prebrano 187359 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
murka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 177


« : četrtek, 22.05.2003 : 13:33:43 »

Vsi vi, ki ste navezani na pasmo Irski seter Vam sporočam, da lahko posvojite prelepega, prijaznega setra v Zavetišču na Gmajnicah!
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #1 : četrtek, 22.05.2003 : 15:52:45 »

Murka,

koliko je priblizno star setrcek? Ima kaksno stevilko v usesu? Ima mogoce kako belo piko na predprsju? Malo sem klicarila ljudi, ki imajo setre tu naokrog, pa nihce ne pogresa kakega kosmatincka.  :-/. Si lahko ogledam kje kako slikico? Bi ga lahko recimo v nedeljo prisla pogledat (prej na zalost delam cez cel dan). Upam in drzim pesti, da ga bo ze prej kdo posvojil ali se bolje, da bo nasel lastnika.

Sicer pa, ce koga zanima karkoli o pasmi irski seter, naj me kar vprasa. Ti bumbarji so z mano ze 15 let, trenutno mi zivcke kravzljata dva lepotca.

Lep dan, Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #2 : petek, 23.05.2003 : 11:22:47 »

Mislim, da so bili ta pravi. Secer je bil Darko tam tudi operiran.
Kul kul, me veseli.

www.geocities.com/seterday/
Moj mali Darebare pri 10 tednih. Novejse slike se izbiramo in skeniramo.

To je pa moj Radickola.
www.geocities.com/alenka2001si/Slovene98.html
www.geocities.com/alenka2001si/Slovene99.html

Ko bojo kake novejse slikce, vas seveda obvestim. Lep dan, Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #3 : ponedeljek, 09.06.2003 : 19:19:02 »

Ojla,

Murka, kako je s setrckom? Upam, da ga je kdo vzel oz. da je nasel lastnika.

Se kdo med vami slucajno odloca za nakup kaksnega mladicka irskega setra? Ce vas zanimajo podrobnejse informacije, se kar obrnite name.

Drugace bo pa moj Darkobarko na razstavi v Portorozu 'branil' prvaka razreda mladih iz Hrusice. Upam, da pridete navijat za naju.  Wink
Lep dan, Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #4 : sobota, 20.12.2003 : 13:31:08 »

Spet je en irski seter v zavetišču Gmajnice! Na njihovi strani si lahko pogledate tudi njegovo sliko: http://www.ljubljana.si/zavetisce/

Dozdeva se mi, da je ta seter prek približno dvema tednoma taval po Viču imel je ovratnico. Sama sem ga videla pri gimnaziji Vič, vendar je na žalost že šel predno sem se spomnila, da bi pogledala na ovratnico ali za tetovrino številko. Bil pa je zelo suh, rebra in hrbtenica so kar štrlele iz njega  Cry
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #5 : torek, 24.02.2004 : 20:48:23 »

Se en seter v zavetiscu, tokrat v Zonzaniju! Poglejte, mogoce je le izgubljen in mu lahko vi pomagate nazaj do lastnika!
http://users.volja.net/lenko469/zavetisce.html (cisto zadnja slika)
Logiran

Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #6 : četrtek, 26.02.2004 : 23:07:09 »

Hojla, Kaja. Sem sele danes opazila. In poslala vsem setrasem. Je se v zavetiscu? Kaj je z njim? Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #7 : petek, 27.02.2004 : 08:41:25 »

Ne vem, ce je se tam, stran ze tri dni ni bila posodobljena (ponavadi je vsak dan ali vsaj drugi dan). Po mojem jih je zamedlo in nimajo nobenega novega kuzka, oddali pa tudi niso nic. Ce bo kdo resno zainteresiran naj poklice 03-7490602 in se pozanima. Imam tud gsm stevilko samo ne vem, ce je se v "uporabi", ker odkar Lenka ni, se nisem klicala. lp  
Logiran

kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #8 : sreda, 10.03.2004 : 14:43:25 »

Setercek je se vedno v Zonzaniju! Cry
Logiran

Quenyi
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 15


« Odgovor #9 : petek, 23.04.2004 : 18:44:24 »

je še vedno, tam ker se zelooo zanimamo za Irske setre. Wink
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #10 : petek, 23.04.2004 : 21:08:07 »

Zelo mocno se mi dozdeva, da setra v Zonzaniju ni vec. Vem pa, da imajo leglo irskih setrov trenutno v Zabnici. Ce te zanima, ti lahko na privat posredujem stevilko vzrediteljice. Ce te zanima kaj o pasmi, vprasaj. Sama imam dva irska bucmana. Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Quenyi
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 15


« Odgovor #11 : sobota, 24.04.2004 : 09:07:26 »

ja prosim, pošlji mi privatno sporočilo.
Logiran
Quenyi
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 15


« Odgovor #12 : sobota, 24.04.2004 : 11:45:33 »

Zanima, kakšne so dedne oz. zelo značilne bolezni pri pasmi Irski seter. Saj vem, ves čas težim o tej pasmi, samo očka se je končno odločil katero pasmo bo imel.

LP Quenyi Wink
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #13 : sobota, 24.04.2004 : 17:54:56 »

Agnes,  Cheesy
mi lahko malce opišeš obnašanje tvojih irčkov, da bom videla koliko setrčka je značajsko v moji Oxi Wink (mislim, da kar kar precej Grin)
- tudi tebi stalno lezeta v naročje in stalno molita tačko?
- ali sta živahna tudi takrat, ko to ne bi bilo potrebno ali sta takrat ko je potrebno mirna?(npr. mesto, stanovanje...) Nevem namreč po kom je Oxa pobrala svojo mirnost v stanovanju, mestu, lokalih... Ker rott definitivno tak ni, vsaj moja črnuhinja ne Grin Grin
- kakšna sta do vrstnikov?
- kakšna ''čuvaja'' sta? Roll Eyes Wink Wink
- ali imata dneve, ko se jima nič ne da dopovedati; npr. da si vbijeta v glavo, da ne bosta šla poleg, da se ne bosta usedla na ukaz...??

Vesela bi bila odgovorov, da se lahko okoli hvalim, da ima Oxica čisto seterski značaj in fino rottovo postav'co Grin Wink

LP
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #14 : sobota, 24.04.2004 : 18:04:18 »

- tudi tebi stalno lezeta v naročje in stalno molita tačko?

Mali Dark (leto in pol) mi ponavadi sedi v naročju, starejši Redik (sedem in pol) pa prisede na fotelj.

- ali sta živahna tudi takrat, ko to ne bi bilo potrebno ali sta takrat ko je potrebno mirna?(npr. mesto, stanovanje...) Nevem namreč po kom je Oxa pobrala svojo mirnost v stanovanju, mestu, lokalih... Ker rott definitivno tak ni, vsaj moja črnuhinja ne Grin Grin

Živimo v stanovanju v centru Ljubljane in sta se kar navadila na to, da mora biti tu mir. Vendar smo vsak dan 3 ure na aktivnem sprehodu, tako da doma in na poti do Gradu nimata kakih pretiranih popadkov. V lokale pa z njima res ne hodim.

- kakšna sta do vrstnikov?

Vedno velja geslo: Zur do jutranjih ur. Dark ima tezave samo z enim 'malim crnim', s katerim nekaj brundata drug v drugega, drugace sta pa velika dobrodusna velikana.


- kakšna ''čuvaja'' sta? Roll Eyes Wink Wink

Dark se oglasi, ce kdo pozvoni na vratih. Drugace pa po njunem mnenju hodijo ljudje k nam zato, da ju cohajo. Ko pridejo obiski, imamo zato kar tezave jima dopovedati, da morata ostati na prostoru.

- ali imata dneve, ko se jima nič ne da dopovedati; npr. da si vbijeta v glavo, da ne bosta šla poleg, da se ne bosta usedla na ukaz...??

Seveda  Cheesy Cheesy.

Sta pa definitivno najvecji faci in najprijaznejsa pesjana na svetu. Tule si lahko ogledas njuno slikico:

http://www.mojpes.net/galerija/displayimage.php?album=search&cat=0&pos=0

Lep dan, Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 60   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines