mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 18:40:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 60   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski seter - čvek  (Prebrano 188690 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #330 : nedelja, 18.11.2007 : 12:19:43 »

Pa saj ne moreš verjet Lips Sealed
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #331 : nedelja, 18.11.2007 : 13:27:43 »

uf...
včasih mislim, da sem pa že vse slišala ali doživela, kar se tiče človeške bistroumnosti, pa sem vedno znova presenečena, da pa se najdejo še večji "butli"!    Sad   Angry

Upam, da bo Mini čimprej pozabil dogodek, ti pa da se čimprej odp****. Takim ljudem, kot je bil ta junak, tako ni pomoči.
Logiran
Zobek
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #332 : nedelja, 18.11.2007 : 19:29:50 »

Grozno sram. na žalost sem imela tudi sama že par takšnih neprijetnih srečanj,
vendar so se vsa na srečo končala brez fizičnega obračuna s psom. Že na verbalni
ravni se komaj obvladam, da jih ne pošljem nekam, v tvojem primeru Agnes bi
bila pa najbrž že na poti v Polje Undecided.Tako, da vsaka ti čast, da si se tako pogumno borila Wink.
Vse za naše pesjane!!! Smiley

LP vsem ljubiteljem psom
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #333 : nedelja, 18.11.2007 : 19:39:25 »

Vse bolj se mi zdi, da čim bolj se trudiš, da je tvoj pes nemoteč za okolje in če že  naredi štalo, jo v kratkem času popraviš, ker se trudiš imeti psa vsaj za silo pod kontrolo, tem bolj se spravljajo nate. Včasih si v besu res želim imeti kakega pobezljanega stafa in na sprehodu s seboj kakega bradatega in kosmatega prijatelja, ki bi se na migljaj moje obrvi spravil pretepst takega težaka. Jaz sem pri tem tipu samo globoko dihala (kar je bilo malo težko, ker je smrdel kot kuga), ko je končal, sem ga pa samo mirno vprašala, če je zaključil s svojimi masturbacijami. Ponosno je rekel, da je. Rekla sem mu, da bom vesela, če bo zaradi tega mirneje spal in mu zaželela lep dan. Mislim, da cinizem ni prebil niti hlapov, ki so ga obdajali, ampak vseeno je bil kar miceno paf, saj je pomojem pričakoval, da bom vreščala in vpila. Sicer je res, da sem se čisto tresla in potem v avtu zjokala ko dež, ampak takemu kretenu tega zadoščenja ne privoščim. Res se mi smili, da mora prenašat samega sebe vsak dan.  Saj vem, da se ni vredno sekirat zaradi takih bednikov, ampak vseeno pokvarijo dan.

Pazite nase in na svoje pesjane, Neža in Minimalček

P.S.: MINI IMA PA ŽE 31, 4 KG. JUPI!
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Zobek
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #334 : nedelja, 18.11.2007 : 19:59:46 »

Madoniš, Agnes,Minimalčku boš morala spremeniti ime, če je zdaj
že tako velik in razvit poba. Wink
Uh, tistega smrduha si pa dobro nazaj zabila. Upam, da se je vsaj
v kak jarek kasneje zvrnil in se tam streznil, da ni prenašal slabe volje
še na ostale mimoidoče.

Lp Wink
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #335 : ponedeljek, 19.11.2007 : 16:24:59 »

Citat
Včasih si v besu res želim imeti kakega pobezljanega stafa in na sprehodu s seboj kakega bradatega in kosmatega prijatelja, ki bi se na migljaj moje obrvi spravil pretepst takega težaka.

moje vsakodnevne želje......   Grin

Take ljudi pa res najbolje "zabiješ" s kančkom cinizma in zdrave pameti, ki je sami ne premorejo. No, saj cinizma pa tako ne razumejo. Ampak, kot si sama rekla, pričakujejo plaz besed, dobijo pa porcijo modrosti. Bolj "udariti" jih skoraj ne moreš!  Grin

Uf, Mini pa res ni več Mini!  Zdaj je počasi Minimega.   Cheesy
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #336 : ponedeljek, 19.11.2007 : 18:44:40 »

Grrr Shocked Neža, upam, da je bila samo smola in da se s takimi norci ne srečaš več. Si pa frajer, da si se tako lepo mirno in prijazno odzvala, jaz ne vem če bi lahko ohranila tako mirno kri. Bi se stepla... pa veš kakšen kažin bi nastal in ravno to bi bilo tisto, akr je kreten želel... Bravo!
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #337 : sreda, 21.11.2007 : 00:14:08 »

Neža, si pa res faca!  Cool Tako kot pravi Arieb, bi verjetno tudi jaz na licu mesta popizd***, do konca znorela in se verjetno še stepla.  Angry

A drugi so pa mevžasto v tla gledali?  Lips Sealed Benti, je sploh še kakšen ta prav dedec v tej državi (razen mojega, ki ravnokar v kopalnici arije poje, seveda  Roll Eyes )

Minimalac pa naj bo odslej Megamalac!  Smiley Si že nekaj časa zasluži drugo ime, že zato, ker je ostal med nami.  Wink Kiss
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #338 : sobota, 24.11.2007 : 20:44:08 »

Mini zavzetje Žalca

Danes smo se odpravili proti Žalcu k prijaznim človečkom, ki imajo prijazno in pogumno Izi.



Mini v Žalcu

Belo rdeča naveza se je takoj spoprijateljila in družno napadala črno zver.

http://www.moj-album.com/slike/33468/dU8rSW1KZ1FenOgB.v.jpg

Treba ga je bilo nujno in takoj pregnati.

http://www.moj-album.com/slike/33468/aeXdUZoGGEoIkJBN.v.jpg

Vse slikce je prispevala Izijina vodnica Katarina Zakonjšek.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #339 : nedelja, 25.11.2007 : 15:41:00 »

Jezik pa ima... ta Mini... kar MAXI  Grin
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #340 : četrtek, 29.11.2007 : 00:02:50 »

Zakaj pa Minimalček ne pride nič v Velenje ?  Cry Žalec je blizu.
Lp Jimm & comp  Kiss
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #341 : četrtek, 29.11.2007 : 10:21:29 »

Jeps, Arieb, jezik je res Maxi. Mislim, da lahko oba tvoja črnuhca pokrije z njim

Igor in gosti, je to vabilo Smiley?

Lp Neža in Minimalček
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
pinkpanter
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 175


« Odgovor #342 : četrtek, 29.11.2007 : 14:22:44 »

Agnes, tvoj Minimalček je faca in mu lepo povej, da določeni človeški primerki pač niso na njegovi ravni, so veliko niže...
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #343 : četrtek, 29.11.2007 : 17:04:14 »

Agnes seveda  Smiley !
Saj si sama videla kako se je Minimalček ujel z mojimi otroci  Smiley
Lep pozdrav !
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #344 : četrtek, 29.11.2007 : 21:10:54 »

Agnes seveda  Smiley ! Saj si sama videla kako se je Minimalček ujel z mojimi otroci  Smiley Lep pozdrav !

Jaaaaaaaa, tooooooooooo, seveda, z veseljem napademo Veleje. No, da ne bomo zavajali ljudi, tudi Igor (kakor tudi Gost st. 1, ki je v resnicnem zivljenju Mati Melvina) so uzivali ob Minckovih norcijah. Jimm je pa samo postrani gledal in si mislil svoje (prekleti severnjaki, bes jih plentaj). Za podrobnosti bomo pa po mailu. Upam, da se kmalu vidimo in poročamo tule o sestanku sicilijansko irske naveze.

Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 60   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines