mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 16:25:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski seter - čvek  (Prebrano 188013 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #825 : ponedeljek, 05.09.2011 : 02:18:26 »

No lepo da se me spomneš, sem držala pesti zate, veš. Smiley Bova pa drugič poklepetali malo če bo prilika, pridem na vsako razstavo, ne boš verjela ampak kot otroku so mi bi zelo všeč setri, eni sosedi so ga imeli in je bil tako prijazen kuža to da ga imam še zdaj v lepem spominu.... tvoja dva sta pa tudi krasna in tudi ti si odlična v ringu. Cool Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #826 : četrtek, 15.09.2011 : 22:22:49 »

Jaz sem Mincetova oboževalka (zaenkrat še virtualna, ker mi spet! ni ratalo ga videt v živo), tolk da veste in moram prav nuuuujno še tule objavit eno slikco članka iz Primorskih novic, kjer sta bila Ambasadorja nasmeha Minec in njegov kolega tornjak Sky še posebej opažena ljubezen

Logiran

Unikatne tablice in portretki
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #827 : sobota, 17.09.2011 : 19:19:53 »

Luškano. Bilo je pa tudi uspešno, saj so za Belo, ki jo šolajo za invalida iz Tolmina, zbrali 2200 €. Pa še fajn smo se imeli.

Danes sva bila z Mincem pri slepih otrocih v Izoli Cheesy. Ful lepa izkušnja, sem se spet spomnila, zakaj so mi tako všeč Cheesy, poleg tega, da sva se z Redikom prvič srečala s tovrstnim prostovoljstvom ravno prek slepih otročkov. Poročilo bo, ko se oba s pridnim setrcem ohladiva.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
zuzi
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


WWW
« Odgovor #828 : nedelja, 09.10.2011 : 19:44:31 »

Da malo obudim temo, ena Garisova nastavljaška:


Smiley
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #829 : nedelja, 09.10.2011 : 20:36:23 »

Luškan tale tvoj poba. Se razvija v pravega pesjana in je že podoben pravemu descu, ne pa glisti Cheesy.

Z grozo sem pa videla, da še nisem prilepila poročila iz Izole. Popravljam napako, poročilo je na voljo tule.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
uLa*
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #830 : ponedeljek, 10.10.2011 : 15:08:10 »

Zuzi res je luškan pobalin!
Agnes pridna sta z Mincem... Cheesy tako lepo je brat, ko takim otrokom že samo pes pričara na obraz veliiik nasmešek in zadovoljstvo.
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #831 : ponedeljek, 10.10.2011 : 16:43:42 »

Ula, hvala Cheesy. Res je lep občutek. Pa še lušno se imamo ponavadi.

Zakaj to počnemo? Slikica pove največ.



foto: Nina Ahčin
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #832 : ponedeljek, 10.10.2011 : 16:48:02 »

Še pojasnilo, kaj se dogaja na slikici. Miniju smo na dlako pripeli nekaj špangic, ki jih je Mia morala najti. Pri tem smo jo usmerjali in ji pomagali, sama je morala pa samostojno poiskati vse. Uspevalo ji je zelo hitro. Mini je moral pa stati pri miru, dokler vse špangice niso bile pobrane z dlake. To vajo uporabimo tudi pri otrocih, ki sicer vidijo, da jim pokažemo, kako je 'biti slep'. Ponavadi se sicer zabavamo in smejemo, ampak otroci kar hitro razumejo, kaj jim vaja pove. In tako lažje razumejo drugačne.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #833 : ponedeljek, 10.10.2011 : 21:34:27 »

Uuu, Agnes, to je pa res dobra vaja. Po eni strani tudi malce strašljiva, neprijetna, če v resnici nisi slep.
Se mi pa zdi to en tak poseben odnos človek-pes (s teboj tako ali tako, povežeta se pa tudi z deklico).

zuzi, Garis je krasen. Res se razvija, ja, ko gledam nazaj, še ni bil tak odlakan, pa postavaj je tudi vedno bolj možata. Smiley
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #834 : ponedeljek, 10.10.2011 : 21:57:10 »

Uuu, Agnes, to je pa res dobra vaja. Po eni strani tudi malce strašljiva, neprijetna, če v resnici nisi slep.

Ja, nenavadna izkušnja je, samo tako ali tako nikogar ne silimo v to. Pa tudi če je uporabniku med vajo neprijetno, prekinemo. Take izkušnje morajo biti zabavne in pozitivne za vse, za uporabnike, psa in mene.

Se mi pa zdi to en tak poseben odnos človek-pes (s teboj tako ali tako, povežeta se pa tudi z deklico).

Ja, res je neverjeten občutek, ko (če) se tak odnos vzpostavi. In potem je vse lažje in lepše, nasmehi malčkov (ali pa malo starejših) so pa res izjemno plačilo.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
zuzi
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


WWW
« Odgovor #835 : petek, 14.10.2011 : 22:27:06 »

Hvala vsem trem Smiley

Agnes super sta!! Tale fotka zmaga, res mi je krasna Cheesy
Obema en Kiss, ker takole delita dobro voljo Smiley
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #836 : petek, 25.11.2011 : 17:08:10 »

Agnes super sta!! Tale fotka zmaga, res mi je krasna Cheesy
Obema en Kiss, ker takole delita dobro voljo Smiley

Hvala Smiley. Mince medtem pridno zabava dedke in babice v domu Tabor. Včeraj je bil pa pri frizerki Anji in ima čisto čedno novo frizuro. Bom malo pofotkala čez vikend, pa prilepila kako slikico.

Tudi Darko je ves čeden in lep. Darkobarko ima že dobrih devet let. Zaradi mrene na učkih slabše vidi, zadnje noge ga malo hecajo občasno, sicer so pa glavni problem že nekaj let njegova pljuča. Zaenkrat je zelo v redu. Upam, da zima ne bo premrzla in da bo vse okej.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #837 : sreda, 21.12.2011 : 21:59:32 »

Takle imamo - [urlhttp://nezekbezek.blogspot.com/2011/12/nestrpnost.html]klik[/url].
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
zuzi
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


WWW
« Odgovor #838 : petek, 23.12.2011 : 18:35:57 »

Neža z Mincem sta SUPER!!!  Kiss  Ti morem povedat, da sem imela na razstavi v Zagrebu eno zelo, zelo lepo izkušnjo. Smo čakali na BIS in prideta do nas dve gospe. Pa me prva vpraša, če sta prijazna in ji odgovorim, da ja, nato pa me prosi, če lahko njena prijateljica, ki je slepa pretipa psa. Seveda nisem vedela kako bosta odreagirala zato sem jima dala prostor in ju dobro primila. Ko se je gospa nagnila, k njima je Knacker silil v njo, zato sem ga umaknila, medtem, ko se je Garis poknil na bok, dal glavo na tla in pustil gospe, da ga je celega pretipala in prebožala, on pa je hladnokrvno ležal, zmotilo ga ni niti, da ga je slepa gospa popomoti malo pohodila. Gospe nista mogli skriti navdušenja,  Smiley jaz pa tudi ne.  Roll Eyes

Glede tvojega sprehoda na grad:  butnglavc

Drugače pa pri nas vlada božično-novoletno vzdušje. Postavljali smo smrekico, zavijali darila, pekli piškote... Setra pa se te dni valata po kavču in uživata svoje pasje življenje  Roll Eyes

Morem pohvalit mojega Garčija, ki je v decembru postal plemenjak in sedaj komaj čaka na kakšno lubico  Wink


Zaključili smo tudi razstavno sezono in to zeloooooo uspešno:


Dobili smo tudi nekaj potrdil, da smo zdravi:
Garis: CLAD-clear, PRA(rcd-1)-clear
Knacker: CLAD-clear. PRA(rcd-1)-clear
čakamo še na rezultate za PRA(rcd-4) in vWD, sem mogla vzorce še enkrat poslat, saj je bilo s prvimi nekaj narobe (in nekaj mi pravi, da to ni moje zadnje pošiljanje  Roll Eyes)

Pa še ena Knakijeva (čeprav to ni njegova tema):


Za konec pa voščim vsem:

Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #839 : petek, 23.12.2011 : 19:07:36 »

Super, Zuzi, vidiš, da pesjan ve, kako se mora obnašati. Ti si pa super odreagirala. Tvoja fanta sta pa res super. Čestitam vsem trem za vse uspehe. Bodi še naprej tako aktivna in tako lepo skrbi za setrovje, rdeče in pikasto. Držim pesti za še tiste rezultate, ki manjkajo.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines