mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 07:05:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 60   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski seter - čvek  (Prebrano 188885 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #225 : sobota, 09.12.2006 : 20:35:20 »

Živjo,

komaj čakam, da se kaj srečamo. Bo potem treba en fotosession naredit, da naredimo en dokumentarec tudi tulele.

Lp N.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Tejka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #226 : nedelja, 10.12.2006 : 15:20:12 »

Ja, super ideja o fotosešnu! Tu res manjka kaj novih slik! Jaz bom pridno vadila fotografiranje, vi pa hojo pa obrate izpilite  Cheesy  Škoda edino, ker se zdaj pozimi tako hitro stemni.

Kako imata pa Darko in Redik kaj rada sneg? Čeprav vreme nič ne kaže v tej smeri, ampak do novega leta je še kar nekaj časa Roll Eyes
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #227 : nedelja, 24.12.2006 : 11:35:41 »

Ahoj,

Dark v snegu neizmerno uživa in se mu še bolj sname, Redik tudi uživa, vendar mu noge ne dovolijo pretiranega norenja po snegu. Škoda, ker je to včasih rad počel.

Kot ste lahko opazili, smo bili kar dolgo časa celi in nepoškodovani, zato je bilo treba hitro nadoknaditi manjko poškodb. Zato smo se sklofali z dvema dogama in, seveda, izgubili. Skasirali nekaj poštenih lukenj, preluknjano uho, nekaj šljiv in poškodbo noge. Ampak smo se že regenerirali, ostala je samo globoka brazgotina na egu (haha).

Tejka, komaj čakam, da prideš v Ljubljano, da se vidimo.

Lp Neža

Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #228 : nedelja, 24.12.2006 : 20:47:10 »

VSEM ŽELIM LEPE IN MIRNE PRAZNIKE. PA NAJ BO NOVO LETO TOČNO TAKO, KOT SI GA ŽELITE.


SREČNO 2007!



NEŽA, REDIK, DARK
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Tejka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #229 : nedelja, 07.01.2007 : 11:45:14 »

Hojla!

Sta pa tale dva falotka zelooo korajžna, da se lotita dog, ki imata po mojem vsaka več kil kot Redik in Darko skupaj Grin. Čeprav v živo namreč ni bilo fajn spremljati tega boja, še posebej, če si lastnik setrov Huh No, zdaj se pa res bliža čas, ko pridem v Ljubljano in komaj čakam, da vas spoznam v živo Cheesy! Ta teden bom sicer imela polno dela s selitvijo, ampak prihodnji teden (po 16.1.) pa bi se lahko zmenili, če ti je prav... Najbrž se bo o tem boljše preseliti v rubriko srečanja ali pa se zmeniti preko osebnega stika?! LP, Teja
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #230 : četrtek, 11.01.2007 : 09:14:11 »

Ahoj, Tejka. Pravzaprav so se doge odločile, da bodo pojedle setrce. Banditi.

V S E  N A J B O L J Š E



FOTO: NADJA ŽLENDER

Mojemu Rediku za 10. rojstni dan.

LP Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Tejka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #231 : četrtek, 11.01.2007 : 13:58:39 »

Ooo, a praznujete?

VSE NAJBOLJŠE, pa da bi bil Redik še dooolgo zdrav in pesjansko navihan  Cheesy Cheesy Cheesy!

LP, Teja
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #232 : petek, 12.01.2007 : 09:39:10 »

Njegovo veličanstvo Redik I Prulski se podanici Tejki zahvaljuje za čestitko. Sporoča, da je kul imeti deset let, vsi ga crkljamo in se mu posvečamo 25 ur na dan (tako se menda tudi spodobi, kenedele). Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #233 : petek, 12.01.2007 : 16:15:19 »

VSEEEEEE NAJBOLJŠEEEEE za lepo okroglo obletnico enega tako fejst Radicka   Grin Cool
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #234 : sreda, 17.01.2007 : 16:18:55 »

Cool  Cool Drejči, tudi tebi se njegova visokost zahvaljuje. Ker pa ne dvomimo, da si lepo vzgojena podanica, upam, da ti je jasno, kaj je tvoja naloga!
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #235 : ponedeljek, 12.03.2007 : 14:32:24 »

sobota, 10. 3. 2007 - Iha GRAZ, sodnik B. Rajič

Seterday Dark Princ - razred delovnih CAC, R. CACIB

Ker nas je namahal njegov oče, ki je že int. ch., je tako naša šema lahko osvojila in zaključila mednarodni šampionat.

Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Dali
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 318


« Odgovor #236 : ponedeljek, 12.03.2007 : 16:20:53 »

sobota, 10. 3. 2007 - Iha GRAZ, sodnik B. Rajič

Seterday Dark Princ - razred delovnih CAC, R. CACIB

Ker nas je namahal njegov oče, ki je že int. ch., je tako naša šema lahko osvojila in zaključila mednarodni šampionat.

Lp Neža

Oho, ISKRENO CESTITAMO  mednarodnemu sampionu!!!

Upam, da sem nam bo sploh pustil pobozati, ko ga srecamo na naslednji razstavi.
Je kaj napredoval (zdaj ko je ze drugic potrjeno lep) ali se vedno ostaja "samo" oproda?

Zdaj pa se naskok na hrvaski CH. Navijamo za vaju... 


Lp vsem
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #237 : ponedeljek, 12.03.2007 : 19:19:25 »

Crna Smrt in njegova se kako ziva blondinka iskreno in od srca cestitata tako Darkotu kot njegovi preponosni slugi za uspeh. Upam, da se naslednjic v Avstriji oboji srecamo v BISu  (seveda med zadnjimi 10imi psi) Cool Wink Cheesy .
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #238 : torek, 13.03.2007 : 14:25:15 »

Njegova histerija se zahvaljuje za čestitke. Še vedno prav pridno počiva po uspehu in brusi krempeljce, da bo Črni smrti dostojen nasprotnik med zadnjimi desetimi  Wink.

Ko dobim fotografkino dovoljenje, pa prilimam še slikovno dokumentacijo uspeha.

Natipkanje, irska banda
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #239 : torek, 13.03.2007 : 14:53:15 »

Sedaj se bo treba pa klanjat Darku, ko ga naslednjic srecamo na rasztavah Cheesy Grin Grin

Čestitke za super uspeh!!
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 60   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines