mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 22:36:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 60   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski seter - čvek  (Prebrano 189367 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
_Anais_
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« Odgovor #540 : ponedeljek, 19.01.2009 : 09:05:10 »

Torej zopet Pikica od Alenke Wink Bravo!
Logiran
_Anais_
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« Odgovor #541 : ponedeljek, 19.01.2009 : 09:09:14 »

Bo pomota -> BOB pri setrih je bil Odelot el Primero. Čestitke tudi njemu! Bil je pa tudi BOGII
Logiran
_Anais_
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« Odgovor #542 : ponedeljek, 19.01.2009 : 09:11:43 »

Eh, zdaj sem tukaj celo zmedo naredila. Moje drugo ime je ZMEDA, ki vse narobe prepiše in naredi. Ni bil Odelot, bil je Sumaric Salazzo. Zdaj pa naj nekdo pove, ali mam prav ali ne, ali sem še to zamuštrala. Se globoko opravičujem vsem, ki sem jim danes že podelila včerajšni BOB Wink
Logiran
koker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 122


« Odgovor #543 : ponedeljek, 19.01.2009 : 18:24:08 »

ja, zdaj pa bo prav
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #544 : torek, 10.02.2009 : 15:11:48 »

DARKOBARKO TABLETOMAN

Je spet v svoji polni formi. Že dlje časa je bil apatičen, brez apetita in sploh brez volje do življenja. Ko je začel hujšati, smo ga odvlekli na veterino. Najprej smo imeli samo nek bedni uroinfekt in anemijo. Piss  Wink of cake, bi rekli. Ampak ne. Pes je fasal vročino, težje je dihal in bil še bolj beden kot prej. Ko so pregledali z uz-jem celoten život naše mahagoni doge, so našli povečano prostato in neko cisto na njej ter tekočino pri srcu. Ubožca so potem nekaj časa špikali in zbadali, da bi dobili tekočino ven. Darko si je prislužil frizurco, pred katero se Irina lahko skrije. Končno so uspeli izbezati ven gnoj, kjer bivata dve čudni bakteriji. Simpl ko pasulj? Kje pa, vsako bakterijo ubije en antibiotik, obstaja sicer eden, ki pa samo uspava obe. Zato zdaj čakamo, kaj bosta teti bakteriji povedali in se potem odločimo za ubijalsko dozo arcnij. Čaka nas pa vsaj 6 tedenska kura tabletk.

ZIMSKE OLIMPIJSKE IGRE

Nekaj strani nazaj ste že lahko brali o novi letni olimpijski disciplini, ki smo jo medtem izpopolnili do perfekcije. Ker nam je postalo dolgčas in so razmere to dopuščale, vlagamo prošnjo za novo zimsko olimpijsko disciplino. Kakšna pa je?

Setrc se postavi na vrh kupa snega. Začetna poza je T - REX, slikica se tudi že nekaj časa valja po setrski temi. Nato ga gravitacija prisili v padanje proti snegu, med katerim s tapkanjem skoplje čim globljo luknjo. Vanjo se vrže z glavo naprej, naredi salto (po domače rit vrže čez glavo) in se oddriča po kupu navzdol. Naredi krog in ponovi vajo.

Ocenjuje se:

* začetni položaj
* hitrost tapkanj na časovno enoto
* umetniški vtis salte
* hitrost dričanja
* število ponovitev na časovno enoto

Redik pa medtem samo gleda in sprašuje, koliko je še do naslednje papice. LP Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #545 : torek, 10.02.2009 : 15:16:52 »

Držimo pesti, da boste bakteriji čim prej ugnali v kozji rog.

Demonstracija nove zimske olimpijske discipline zveni zelo zanimivo. Je pri tem potrebna kakšna posebna varnostna oprema? Wink
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #546 : torek, 10.02.2009 : 15:21:56 »

Držimo pesti, da boste bakteriji čim prej ugnali v kozji rog.

Hvala, jaz tudi upam. Zdaj je že boljše volje pesjan in upam, da bo tako ostalo.

Demonstracija nove zimske olimpijske discipline zveni zelo zanimivo. Je pri tem potrebna kakšna posebna varnostna oprema? Wink

Če si seter, ne. Čelada je namreč vgrajena, del standardne opreme, ostalo pa ni tako opasno po život Cheesy
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #547 : torek, 10.02.2009 : 17:25:38 »

Uf bakterije naj se spokajo čim prej stran!!  Angry Držimo pesti Wink ;-*

Samo ta Olimpijska disciplina je pa fuul zanimiva za brat, kaj šele za videt hehe Grin Cheesy
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #548 : torek, 10.02.2009 : 18:14:35 »

Samo ta Olimpijska disciplina je pa fuul zanimiva za brat, kaj šele za videt hehe Grin Cheesy
Grin Grin Grin

O ti Darko Porkodarko, a res ne moreš biti povprečen, pa imeti eno bakterijo Roll Eyes Ne, očitno sta se z Iro dogovorila: jaz dve vrsti aritmije, ti pa dve vrsti bakterij Huh No, ampak pomembno je, da se ve, zakaj tisti "zlodej" notri pride.

Tabletomanija je pa danes tako "kulska", da taka mladina, kot je Darko, to mora biti Wink Dokler si tablete umišlja, bodi zadovoljna, Neža, ti rečem!

Glede frizurice pa... ne vem, ne vem... Bi morala slikico videt. A je kje (če je oggovar DA, daj link, če je odgovor NE, jo pripopaj gor Wink).
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #549 : petek, 13.02.2009 : 22:43:26 »

Neža, ostala sem šokirana, in brez besed.... 11.1. praznuje 12. rojstni dan, danes pa...

Samo zanj...
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #550 : petek, 13.02.2009 : 23:16:43 »

Ojoj...

Moje sožalje Sad
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.327


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #551 : petek, 13.02.2009 : 23:27:24 »

Neža, iskreno sozalje.
Ne samo v tebi, tudi v nas bo Radickov spomin vedno ziv.
Naj pociva za mavrico.
Logiran

nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #552 : petek, 13.02.2009 : 23:55:55 »

Neža sožalje.  Cry
Redick je pa zdaj vesel na drugi strani mavrice ker je lahko bil samo tvoj in od tvoje "klape".
Logiran
uLa*
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #553 : petek, 13.02.2009 : 23:58:07 »

Sožalje tudi z moje strani.  Cry Cry
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #554 : sobota, 14.02.2009 : 00:08:56 »

Sožalje Cry Cry Cry
Logiran
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 60   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines