mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 05:18:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 60   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski seter - čvek  (Prebrano 188881 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #705 : sobota, 05.03.2011 : 13:26:50 »

MamaF, oprosti, da sem te spregledala Sad. Blondinka brez očal, kaj češ. V glavnem, ja, super, da razmišljaš o tem. Kar pridno spremljaj dvornega pisarja (moi), da boš videla, kako mučimo Minceta Pobalinceta. Saj bom pridno naprej posredovala vsa društvena sporočila o aktivnostih, tečajih, seminarjih, da se boš lahko pridružila, ko boš utegnila. Super, sem vesela.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #706 : sobota, 05.03.2011 : 22:09:51 »

Zuzi, Garis je res ZELOOOOOO lep. Smiley.
Sicer pa so mi setri že od nekdaj zelo všeč, tudi rdeče beli, čeprav samo irski nekoliko bolj Tongue.
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #707 : torek, 08.03.2011 : 18:57:25 »

Ali vi s vašimi setri kaj delate? Se pripravljate na lovske izpite, poslušnost, razstave?
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
zuzi
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


WWW
« Odgovor #708 : torek, 08.03.2011 : 20:44:27 »

Itlam: hvala Smiley

Agnes:
Sem prav danes mislila napisat pa ste me prehiteli. Smiley
Z Garisom se bova v nedeljo prvič udeležila tečaja za vzrejno preiskušnjo ptičarjev, Knacker pa gre z nami pogledat, da malo vidimo, če je že dovolj zrel, če ni bomo njegovo šolanje prestavili na jesen oz. drugo pomlad.

Drugače pa z Knackerjem obiskujeva malo šolo. Garis pa ima opravljen B-Bh.
Spomladi se bomo verjetno začeli, sicer bolj za zabavo, ukvarjai z agilityjem, če bo vse po sreči.

Drugače pa imata sedaj Knacker in Garis tudi spletno stran : http://zivassetters.yolasite.com/ (upam, da ni nalepljena proti pravilom in, da ne bo zbrisana).

Lp
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #709 : nedelja, 13.03.2011 : 10:34:44 »

Hej, super. Darkobarkoporkodarko ima opravljen PPA, sicer sva se trudila z BBhjem, pa nam ni nikoli bil sam izpit usojen. Mince ima v četrtek izpit pri Ambasadorjih, potem greva pa BBh delat. Ko je bil mali, je bil namreč precej bolan, zato se zdaj, ko je zdrav in tudi psihično stabilen, ukvarjava s šolo. Poročaj, kako bo šlo v šoli.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
zuzi
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


WWW
« Odgovor #710 : nedelja, 13.03.2011 : 19:36:42 »

No mi smo danes cel dopoldan preživeli na Iškem lovišču, saj smo imeli prvi dan "lovskega" pouka. V skupini nas je devet: 6 madžarskih vižel, en nemški kratkodlaki ptičar in pa naša dva setra.
Bilo je super. Ker je bil to naš prvi dan smo se učili vodenja po terenu: pes je spuščen, za seboj sicer vlači 10 m povodec, usmerjamo ga s piščalko, da cik-cak prevoha in prehodi cel teren. Danes še nismo delali z divjadjo, to pride na vrsto naslednjič.
Garis se je super odrezal in sva bila za najino delo pohvaljena.
S Knackerjem pa sem poskusila čisto na koncu (prej sta morala iti z mamo vstran, saj je norel, ker bi se moral svet vrtet okoli njega in vsi bi se morali igrat z njim, zato je nekaj časa rabil da se je umiril in videl, da nič ne bo). Tudi on je lepo delal, a mu ni bilo najbolj jasno zakaj sem ga, ko sem pisknila na piščalko in je prišel k meni, naganjala na drugo stran Cheesy.
Domov smo prišli noro izmučeni, tako, da smo vsi trije obležali. Cheesy
Z Garisom bova tako, če bo vse po sreči spomladi delala PPA, glede Knackerja pa bomo videli, če mu bo šlo bo spomladi delal PZP, če pa ne, bo potem jeseni oz. drugo leto delal PPA.  Smiley

Glede B-Bh-ja  Grin midva z Garisom sva ga sicer naredila, a ne bi rekla, da z odliko   Roll Eyes Njemu se to pač zdi totalno brezveze (vedno, ko prideva na poligon je njegov poleg 2 koraka zadaj, razen če imam v roki hrano, če pa gremo na sprehod je poleg 2 koraka spredaj Grin).
Knacker pa zaenkrat v mali šoli še uživa in upam, da bo tako tudi ostalo. Smiley

Veliko sreče na izpitu, držim pesti Wink

Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #711 : nedelja, 13.03.2011 : 19:46:02 »

No, super, sem vesela, da vam je delo v veselje. Držim pesti, da bo tako še naprej. Ponavadi je tako, da če je delo nam v veselje, že  najdemo način, da pesjana motiviramo in prepričamo, da je to, kar pač počnemo, trenutno najboljša stvar na svetu, ki se mu lahko zgodi. In potem pa tudi do rezultatov ni več daleč.

Z Darkobarkotom sva sicer najprej delala lovske zadevščine, potem sva se spravila na BBh, a ker je pač štor (o tem lahko prebereš malo več na prejšnjih straneh  Cheesy), si je ali porezal tace, ali bil kaj operiran ali karkoli, pa sva potem ideje po izpitu opustila. Zadnji dve leti ima pa hude težave s pljuči, nepretrgano je na bisolvonu, v polletnih presledkih pa na antibiotikih. Novembra je pa oslepel, tako da se zdaj navajamo na vodenje slepega psa.

Mince je zaenkrat po vseh boleznih (HOD, giardia in šibko srce) zdrav in upam, da bova lahko delala še nekaj časa in zabavala še koga drugega razen naključnih mimoidočih.



Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #712 : sreda, 16.03.2011 : 19:39:48 »

Tule pa nekaj o prijaznih ljudeh v Podkornu. V premislek in opozorilo.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
zuzi
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


WWW
« Odgovor #713 : sreda, 16.03.2011 : 20:59:30 »

Sem prebrala o vajinih dogodivščinah  Cheesy
Oh, ubogi Dark  Sad , mi je kar hudo, sicer je res, da tudi bolezen stvar, ki se ji ne da izogniti, a si je vsekakor ne želimo.
Sem pa vesela, da je Minc po vsem, zdrav. Smiley

Jah, glede "prijaznih ljudi" pa nimam besed... nekateri pač samo prežijo kje bi lahko komu škodili in prav pogosto so žrtve ljudje s psi in to na žalost ponavadi prav tisti, ki se držijo pravil vedenja s psom (takšni, ki pa bi si zaslužili kakšno "po buči" pa se temu skoraj vedno izognejo). butnglavc
Logiran
zuzi
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


WWW
« Odgovor #714 : sreda, 16.03.2011 : 21:04:02 »

Aja Smiley
Zanima me, če slučajno poznate rezultate iz specialne razstave VII FCI skupine na Pragerskem (v sklopu Evropske razstave), vem, da je že kar daleč nazaj, ampak sem zadnjič obrnila skoraj cel internet, a rezultatov nisem našla.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #715 : sreda, 16.03.2011 : 21:52:40 »

Tule pa nekaj o prijaznih ljudeh v Podkornu. V premislek in opozorilo.
Odlicno napisano, ampak zelo zalostno, realno in krivicno ... Ja, vsekakor prijavi vse po spisku, kar se ti zdi narobe Kiss. Ampak pofotkaj/posnemi (z javne povrsine), da ti ne bi naprtili se kazni za lazno prijavo! Roll Eyes
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #716 : sreda, 16.03.2011 : 22:38:06 »

Zuzi, saj pesjanu v bistvu ni nič hudega, zdaj se je navadil, mi pa tudi, pa je pes na znanih terenih sproščen in živahen, to je pa pomembno. Za rezultate bom pa vprašala in ti sporočim, velja?

SunnyDay, hvala, nekaj prijav sem že poslala, nekaj jih pa še bom, ko bom naslednjič tam. Ne rečem, da bi kaj naredila narobe, priznam in plačam. Samo laži in natolcevanj pa pač ne bom prenašala (več). Jutri grem na veterino po vsa potrdila (dokazi, da je Dark bolan in skoraj slep), v petek pa na VURS. In poročam.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #717 : četrtek, 17.03.2011 : 17:25:07 »

Woohoo, Darkobarkoporkodarko ima še 25% vida. Jupi! Preiskava je bila hitra in neboleča, pesjan jo dobro prenesel. Zdaj pa samo še izpit z Mincem odpiševa in oddelava. Upam, da se bom zvečer lahko javila z lepimi novicami.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #718 : četrtek, 17.03.2011 : 21:49:39 »

Super napisano Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #719 : petek, 18.03.2011 : 00:05:34 »

Tule pa nekaj o prijaznih ljudeh v Podkornu. V premislek in opozorilo.

Mi je bilo kar hudo to brati sram, ker poznam tudi sama podobne 'prijazne' ljudi in vem da so nekateri ljudje lahko zelo hudobni in zlonamerni. Sem pa vesela za vašega Darkota Kiss Kiss da ima še 25 procentov vida.
Logiran
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 60   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines