mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 08:05:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: Poškodba??
Strani: 1 2 3 [4] 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Poškodba??  (Prebrano 14954 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ENN
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 4


« Odgovor #45 : torek, 27.07.2004 : 07:28:06 »

 Grin To je pa res dobra novica. Grin

Vesela sem za vaju. Grin Grin Grin
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #46 : torek, 27.07.2004 : 08:12:18 »

Super novicka!  Grin

Sedaj se pa le cuvajte!  Wink

Lp, Ursa
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #47 : torek, 27.07.2004 : 20:07:21 »

LP!
Mymy, tudi jaz sem vesela za vaju, da se je tako dobro izteklo. Pocrklaj Orya v našem imenu! In pazi nanj!
LP,Miša
Logiran
MyMy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 233


« Odgovor #48 : četrtek, 29.07.2004 : 20:26:37 »

Bom pazila na ORy-ja...Hvala na lepih mislih...Jaz sm tud zelooo vesela in zdaj se lahko odpravimo na zeloo zaslužen dopust..

LP MYMY
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #49 : ponedeljek, 30.08.2004 : 17:05:00 »

Oj, MyMy in vsi, ki ste se oglašali v to temo: popolnoma ste me že tako PRESTRAŠENO PRESTRAŠILI Lips Sealed

Včeraj smo bili na rastavi, vse super, prišli domov, vse super... šli spat vse super.
Danes zjutraj ni bilo takšnega skakanja kot običajno in takoj sem videla, da je nekaj narobe s spredno desno nogico Huh Zvečer vse ok, zjutraj šepa Huh

Sem pretipala, nič ne boli, ne cvili... občasno si liže, je bolj miren kot običajno... A naj že kar paniko zaženem, ali naj vseeno malo počakam?

MyMy - povej mi, kako je ugotovil, da si je "nategnil mišico" in kaj si potem naredila, da je bilo ok (kolikor sem razbrala, nič posebnega).
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #50 : torek, 31.08.2004 : 06:49:00 »

ARIEB,nič panike prosim!!!! Z Bisom je bilo enako!!
Če teče za mačko,pol ne more biti kaj posebnega!!! Grin
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #51 : torek, 31.08.2004 : 07:40:02 »

Blu je tudi začel šepat bi se reklo kr tako iz zraka (po razstavi v Portorožu)...
Upam, d ni kaj z razstavami  Tongue Grin

Sem pretikala celega, med blazinicami, blazinice, celo postrigla sem mu dlako med blazinicami pa nisem vidla nič, premikala gleženj, koleno....nič cviljenja, nič trzanja...

Za mačko in druge pse nadret ob ograji je laufau brez problema...potem je pa šepal tako, da na tačko sploh stopil ni...
ko smo bli že na tem, da gremo slikat je nehal šepat, je pa res, da je bil na prisilnem počitku en teden. (smo pa čakali tolko časa, ker so ga uspavali mogoče en teden nazaj zaradi tiste trave v nosu)...

Če si prepričana, da nima nič med prstki in ne cvili ko mu pregleduješ sklepe po moje more bit kakšna nategnjena mišica al pa v najslabšem primeru kita...kakorkoli, jaz sem Bluju nogico masirala ne vem pa če mu je to pomagalo.
Sem klicala v Hrpelje (kjer  so ful fajn) in so rekli naj pes počiva...ampak res počiva, sprehod počasen, nič tekanja za mačkami (kot da je to tako lahko preprečit...)

Upam, da bo kmalu bolje.

Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #52 : torek, 31.08.2004 : 09:18:37 »

Enu mau sta me potalažila, Petar in Biskvit (še posebej, saj sem se res spomnila, da je imel Bisko "finto" Wink). Sicer še ne stopi vedno na nogo, a smo zvečer in zjutraj mazali in masirali in komaj čakam da vidim, kako bo popoldne... Če ne bo bolje, nam jutri veterinar ne uide (joooj, akm pa zdaj, ko nam je naš Jadran umrl Huh)
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #53 : torek, 31.08.2004 : 09:39:17 »

Arieb toplo priporočam veterinarsko ambulanto v Hrpeljah. Jaz imam zeeelooo dobre izkušnje z njimi, tudi po telefonu ti pomagajo, če jih pokličeš.

Sem ti poslala na zs.
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #54 : torek, 31.08.2004 : 14:57:14 »

Petra,enako je bilo z našim Driskotom Grin,ko smo že hoteli iti slikat,smo ga prej peljali k veterinarki v Sežano(priporočam)in ga je vsega pre tipala in takoj ko smo stopili iz ambulante je nehal šepati Grin
Logiran
MyMy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 233


« Odgovor #55 : torek, 31.08.2004 : 15:18:39 »

ARIEB sem ti odgovorila na privat Grin Grin

lp mymy
Logiran
MyMy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 233


« Odgovor #56 : torek, 31.08.2004 : 15:21:27 »

Aja..vprašala si me še kako sma pol "okrevala"..Jah mirovanje..kratki sprehodi okrog hiše samo..Potem pa pride samo od sebe stopnjevanje aktivnosti..Zdaj sploh več ne šepa in zdi se mi da je bolj živahen kot je sploh bil Grin Grin Grin

lp mymy
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #57 : sreda, 01.09.2004 : 15:27:20 »

Za vse tiste, ki ste me »spravili v paniko«  :oin istočasno »pomirili«  Cheesy

Tako je sedaj situacija: en cel dan šepanja in nestopanja na tačko, včeraj samo še občasno, danes vse OK.
Jaz, kot skrbnik in (hočeš nočeš) amaterski veterinar sem ugotovila naslednje: predvidevam, da je stopil morda na kakšen žvečilni, potem si je celo noč grizel in čistil (ker včeraj sem uspela pogledati in sem videla, da je imel dve blazinici malo drugačne barve, kot bi bile zdrsane) in potem ni mogel stopiti, ker ga je bolelo – druge razlage ni. Zihr je kaj takega.
Dokler nismo tega ugotovili smo masirali in mazali celo nogico (iiinnjjjjimmmm, kako je pasalo), potem pa samo še blazinice.

Res ni za tako hitro narediti panike, ampak ena noč je pa le bila neprespana… Wink
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #58 : sreda, 22.09.2004 : 10:17:09 »

Moja mala Bejbka je bila danes krščena s svojo prvo poškodbo. Zjutraj sva metali kamenčke in je naenkrat zatulila, tako da so vsi sosedi tekli pomagat. Očitno si je morala kaj nategniti, morda so celo strgane tetive. Klicala sem dr. Matkota in prav naj počakam do jutri, drugače pa bo potreben kakšen poseg, če še vedno ne bo hodila po nogici. Tako smo žalostni ker smo se veselili coursinga in razstave Cry Cry Cry
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #59 : sreda, 22.09.2004 : 10:33:43 »

Andi, me držimo pesti in tačke, da ne bi bilo nič hujšega...(sicer imamo pa pri nas še kar poglobljeno cartanje) Tongue Tongue

 Kiss Kiss Bejbi..pa tudi Brinu
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: Poškodba??
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines