mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 22:50:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: Poškodba??
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Poškodba??  (Prebrano 14950 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #60 : četrtek, 23.09.2004 : 16:19:48 »

Andi, mogoče pa ni nič tako hudega. Naši tudi 2zatulijo, še preden rata... ali pa kar začnej odvidovati nogo... (no, ja  Cry, imeli smo tudi pravo poškodbo, a se na srečo in veselje dobro, pravzaprav odlično, odvija).

Tudi mi smo bili brez potrebe pred časom zaskrbljeni, pa se je uredilo, ko je veterinarka v četrtek rekla, da če bo v ponedeljek še šepal, da bomo morali slikat.... Pa nisno, je bilo že drugi dan dobro.
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #61 : četrtek, 23.09.2004 : 18:53:07 »

Arieb, smo tudi mi prehitro zagnali paniko. Nogica je ok, šepa sicer še malo ampak baje se nategnjene mišice zdravijo kar 3 tedne. Coursing seveda odpade, na razstavo pa se gremo pokazat v vsej svoji brezdlakavi lepoti Tongue
Logiran
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #62 : torek, 05.10.2004 : 11:01:26 »

Včeraj popoldne je imela Ajša prometno nesrečo Angry. Ker nisem videla, ne morem nič obtožiti, a dejstvo je, da je današnji rendgen pokazal, da ima počeno križnico Shocked.
Včeraj ni stopila na zadnjo levo tačko, danes že stopi na njo Cheesy.
Predpisali so nam mirovanje.

Ali je imel že kdo podobno poškodbo?
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #63 : torek, 05.10.2004 : 12:56:22 »

Eeeemmm, sicer ne vem kako izgleda iz pasjega vidika, počeno križnico sem imela sama... Lips Sealed (počla pa je, ko sem preskakovala kolebnico, kjer dva vrtita ti pa skačeš in sem padla direkt na "rit" oz. križ)

Boli ful ful, jaz sem imela precej otečen predel križa, najprej rdeče potem pa plavo,vijola, zeleno...
Boli, ko hodiš in ko ležiš na hrbtu (kar sicer psi ne delajo, vsaj nekateri ne  Roll Eyes), nisem dobila nič, zagipsat te itak ne morejo  Shocked Lips Sealed, povijat nima smisla tako, da smo mazali in mirovali...
Minilo je samo od sebe po kakšnih dveh tednih... Undecided

ok, upam, da sem kaj pomagala, čeprav to kot sem napisala moja izkušnja...
Logiran
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #64 : torek, 05.10.2004 : 13:49:41 »

Upam oz. vem, da bo tudi pri njej minilo.
Leži normalno na obeh straneh, danes zjutraj se je celo dala na hrbet - obvezno jutranje čohanje.

Na samo malo sem v skrbeh in žalostna, ker obstajajo takšni kreteni kot je moj sosed. Mimo grede, je ene par let nazaj povozil sosedovo psičko, pa niti trznil ni.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #65 : ponedeljek, 22.11.2004 : 17:49:12 »

Moj Bučko je prišel iz sprehoda šepajoč na prvo levo tačko. Stanje se mi ne zdi tako hudo, ker ni niti enkrat zacvilil, hodi pa ves čas samo po treh nogah, le kdaj pa kdaj se opre tudi na poškodovano tačko. Pogledala sem, če ima kaj zadrto v blazinicah, ampak ni nič videt. Prijatelj, ki se malo bolj spozna na pse, je omenil, da ga boli v sklepu na začetku tačke. Jaz pravim tako, da bom počakala do jutri in če ne bo nič bolje, grem k veterinarju na rentgen. Pes pa normalno je´, je vesel in razigran. Ima kdo podobne izkušnje? Mogoče kdo približno ve, kaj bi bilo lahko narobe? Hvala in LP vsem forumašem  Smiley
Logiran
astra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 188


WWW
« Odgovor #66 : ponedeljek, 22.11.2004 : 18:43:42 »

Moja je imela enkrat podobno, nič ni cvilila razenj tega da je šepala, na koncu smo pa ugotovili da si je pretegnila kito, v roku enega tedna pa se je vse popravila in je spet veselo naprej dirkala po gmajni. Malo še počakaj če pa ne bo nič bolje pa pojdi na obisk k veterinarju.
Upam da se bo stanje zboljšalo Wink
LP
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #67 : torek, 23.11.2004 : 09:07:35 »

Hvala astra  Smiley Moram vam povedati, da je danes zjutraj skakal od veselja kot ponavadi in da se mi zdi, kot da me je včeraj malo "nategoval" ker se mu ni dalo jiti z nama na vikend, ker se mi zdi, da je raje zunaj, kot da je v zaprtem prostoru.  Grin Ne vem no, važno da se je stanje 100% popravilo in da je spet vesel in poskočen kuža.  Smiley Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: Poškodba??
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines