mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 08:46:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Pes v družini in gospodinjstvu  |  Tema: Iskoriscanje psov za kritje svojih stroskov
Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Iskoriscanje psov za kritje svojih stroskov  (Prebrano 21568 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #15 : četrtek, 27.07.2006 : 19:15:37 »

Ne ti recimo stevec ze namontiras nihce ti tega ne more preprecit,amoak problem je ker ti ne bodo vodo racunali po stevcu.Ti bos se zmeraj dobil poloznico po starem sistemu.Menda je nekdo iz bloka hotel vgraditi stevec pa so imeli celo burko zaradi tega na koncu je pa zvisel.Ce jaz vgradim stevec stroski so menda cca 35 tisoc,kar povrnem v parih mescih,kako dosezem da placujem vodo po stevcu?
Logiran
Žiži
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #16 : četrtek, 27.07.2006 : 19:42:58 »

Verjetno imate hišni svet, na katerem obravnavate problematiko, povabite na sestanek upravitelja hiše in mu razložite, kako in kaj, saj vam verjetno on pošilja položnice, ja in njemu je najlažje deliti na člane družine. Če imaš pa svoj števec, do katerega imaš vso pravico, mora pa nekdo odčitavati porabljeno vodo in ima s tem res več dela. Mislim pa, če bi to pobudo dal na hišnem svetu, bi bil verjetno še kdo za svoj števec in za plačilo po dejansko porabljene vode, zato kar korajžno, malo več dela za upravitelja stanovanjske hiše, pa nič zato saj ga zato tudi plačate.

LP
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #17 : četrtek, 27.07.2006 : 19:50:53 »

hahaha nisi razumela,verjetno sem prevec smotano napisal.To je maslo hisnega sveta in upravnika.Kaj pa sedaj?Jaz sem se ze pogovarjal,koncalo se je v kregu,dejansko tudi z groznjami.
Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #18 : četrtek, 27.07.2006 : 19:57:51 »

Samsvojmojetsr vem kako je s temi števci isto je v našem bloku, hišnik je celo rekel, da po zakonu lahko števec namontiram ko se strinja večina stanovalcev. ja namontiram ga že lahko, plačuješ pa kot da tega števca ni. Sicer se jaz potem nisem preveč dajala zaradi tega, ker me pes na mesec stane jurja, dva več, pa  tudi podnajemniki se nimamo kaj buniti, sploh če nisi prijavljen v stanovanju. Pojdi do upravitelja svoejga bloka, pa malo tam povprašaj kakšne so možnosti glede števca, tam imajo tako ali tako vse zakone, pa ti bojo največ povedali.
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #19 : četrtek, 27.07.2006 : 20:01:35 »

Hvala za nasvet vidim da poznas situacijo pri upravniku je tako da ti odvrne da naj se zmenis s hisnim svetom,hisni svet ti odvrne da je tako bilo sklenjeno na sestanku lastnikov stanovanj , na sestanku lastnikov stanovanj pa so prisotni protipasjeci Smiley
Kaj sploh se ostane?
Logiran
Žiži
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #20 : četrtek, 27.07.2006 : 20:09:44 »

saj se ne gre samo za psa, ampak dejansko plačilo porabljene vode, ker sem živela v bloku in prav dobro vem kako nekateri brezbrižno gledajo ko jim pušča pipa ali kotliček in dobiš gromozanski račun za porabljeno vodo ti pa res ni vseeno.Mi smo se zmenili med seboj in zahtevali od upravnika , da nam montirajo ure , seveda tistim, ki smo to želeli, pa smo jih dobili in plačevali, na porabljeno vodo, upravnik je imel res malo več dela, ampak nam je ugodil, saj bi ga v nasprotnem primeru zamenjali, kajti mi smo ga najeli in naj bi delal v dobro nas.
Kar se pa tiče vseh ostalih stroškov, smo pa plačevali tudi za našo prejšno psičko kokeršpanjelko Kajo, ravno tako kot za člana družine.

LP
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #21 : četrtek, 27.07.2006 : 20:16:27 »

A sami upravljate blok ali imate za to najeto firmo? Jaz bi se na tvojem mestu pozanimala še pri drugih firmah, kako je s tem. Res me zanima, če imaš po zakonu pravico do plačila po števcu ali ti lahko to sostanovalci preprečijo. Mogoče pa dobiš kakšen koristen podatek.
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #22 : četrtek, 27.07.2006 : 21:05:41 »

Najeto imamo formo,vendar jo dejansko vodi hisni svet Smiley
Nekako so domenjeni med seboj in se ne pride mimo njih,ker eden na drugega valijo krivdo,vedno pa se konca tako,da je vecina na sestanku lastnikov stanovanj odlocila tako.Drugace meni ni tezko za moje pse dat da me ne bo kdo slucajno tako razumel,na zivce mi gre ker na tak nacin kradejo od ust mojim psom Smiley , za izgovor pa imajo,da so to njihovi stroski 1200litrov vode lepo te prosim?! Aja naj omenim lansko leto,ko sem zalival psa me je ta glavni od hisnega sveta prisel opozarjat naj ne porabljam vode za pse Smiley
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #23 : četrtek, 27.07.2006 : 21:09:59 »

Joooj.. Lips Sealed Pa kje ti živiš, res? Men bi se snel!
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #24 : četrtek, 27.07.2006 : 21:11:33 »

Sej men se ze Smiley
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #25 : četrtek, 27.07.2006 : 21:25:22 »

Ne vem no... Kaj pa, če bi poklical na vodovod? Če kje, potem imajo tam kakšne podobne izkušnje?
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #26 : četrtek, 27.07.2006 : 21:30:13 »

Mah zminiral bom blok hahahaha,hecam se sej nekaj sem se z odvetnico pogovarjal ampak je trenutno na dopustu,zadnjic pa sem neki forumovko v sali vprasal kaj je to odvisnica pa mi je rekla da naj se pazim kajti to se lahko prav hitro tudi meni zgodi Smiley Pa mislim da ze deluje Smiley ,vem pa da dejansko vsi imate pse in ste pripravljeni pomagati nam nevednezem Smiley zato me ni bilo strah vprasati,ker vsaka debata rodi kaksne nove ideje.
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #27 : četrtek, 27.07.2006 : 21:31:21 »

Vidis na vodovod se pa sploh nisem spomnil.Ta je pa dobra ideja thx Smiley
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #28 : četrtek, 27.07.2006 : 21:43:25 »

Upam, da ti uspe kaj izvedet. Držim pesti, da boš lahko podkuril sosedom! Wink
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #29 : četrtek, 27.07.2006 : 22:50:57 »

hahaha pa na ta racun kipil mojom psom kaj lepega Smiley
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Pes v družini in gospodinjstvu  |  Tema: Iskoriscanje psov za kritje svojih stroskov
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines