mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 04:02:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KOLEDARJI ZA HORJULČKE
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: KOLEDARJI ZA HORJULČKE  (Prebrano 19785 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« : četrtek, 08.11.2007 : 14:08:50 »

Jana, če morda paše tale tema kam drugam, jo seveda lahko komot prestaviš. Smiley


Torej, bliža se praznični čas, ko bomo seveda horjulčkom lahko pomagali tudi s takoimenovanimi "novoletnimi" licitacijami. Ker so dobili moji koledarji že skoraj tradicionalen pečat, oz. pridih Wink, se moram kar kmalu lotiti posla. A ne?? Cool

Za nekaj fotk sem vas že sproti poprosila, kolikor mi je uspelo zapaziti kaj "koledarskega" v raznih temah, ker pa je obseg tem in fotk res velik, sem zagotovo kje kaj simpatičnega spregledala... Tongue

Zato imam eno prošnjo, ki gre nekako takole:
Tisti, ki spremljate koledarje, približno veste, kakšne fotke pridejo v poštev - najbolje je, da je na njih ena žival, čimmanj različnega ozadja, kaka hecna (ali zelo resna Wink) poza, pa da je žival bivši ali trenutni brezdomček...itd...PREDVSEM PA FOTKA NE SME BITI ORIGINALNE VELIKOSTI, da mi ne zabaše vsega prostora.

No, če kje skrivate kak tak material, mi ga lahko pošljete na mail : herkul@siol.net , pa zraven prosim pripišite ali naj vas pred uporabo še posebej obvestim, če bom kaj izbrala ali boste počakali na "izid" koledarjev, ko boste videli, če je kaj vašega v njih.

Tako nekako... če je tale tema kakorkoli skregana s forumovskimi pravili in predpisi, prosim seveda za ustrezno korekturo. Smiley. Če sem kaj pozabila.... bom dodala, ko ugotovim, da kaj manjka. Roll Eyes

Hvala in HO HO HO!! Grin

Katarina
 
Logiran
al1
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 169


« Odgovor #1 : četrtek, 08.11.2007 : 16:17:51 »

A bo v redu 1600x1200 px in 300 dpi?
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #2 : četrtek, 08.11.2007 : 20:16:51 »

Jaz sem v vrsti, Katarina za uporabnika. Se rinem najbolj v ospredje  Tongue
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #3 : petek, 09.11.2007 : 09:18:31 »

Huh, glede velikosti jaz nisem nek strokovnjak - doma svoje ponavadi pomanjšam nekje do 1oo KB, pa je glih prav.

Trije maili so že prispeli in vsebujejo zelo luštne fotke - sam mačke, he he. Smiley

lp, Katarina
Logiran
al1
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 169


« Odgovor #4 : petek, 09.11.2007 : 10:29:17 »

Bo tudi kakšen pes, samo da pridem do originalov slik (kaj pa jih nimam na enem mestu, prav mi je ... Roll Eyes)
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #5 : petek, 09.11.2007 : 11:51:25 »

He, he, to bodo hudi koledarji - sami speči mački, ha ha...   Grin Grin

lp, Katarina
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.259


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #6 : petek, 09.11.2007 : 12:34:47 »

Haha, folk, sem prepricana, da bodo koledarji hudi od sile, saj so se cez leto zbirale tukaj same hude fotke. Imam pa doma enega lanskega iz "Xena" variante, pa vam povem, da je hud, ceprav so na njem same nase zvali Cheesy Wink.

Xena, s temo ni nic narobe in ce prav razumem njeno umestitev, bo to se ena akcija za Hurjulcke Wink Smiley?
Medtem pa ze lahko razmisljamo spet o posebnih novoletnih darilcih Grin Cheesy
Logiran

ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #7 : petek, 09.11.2007 : 13:35:07 »

mam vprašanje.kdo bo pa tiskal koledarje in spravil pred tiskanjem na film?bi vprašala mojega očeta če bi bil pripravlen sponzorirat, ko to dela.
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #8 : petek, 09.11.2007 : 13:39:58 »

Bi kaj takega prišlo v poštev?

1 bivši brezdomček in 1 ne?



Imam kar nekaj slik, vendar niso na vseh brezdomčki, muc imate pa že tako dovolj.  Undecided
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #9 : petek, 09.11.2007 : 14:53:22 »

mam vprašanje.kdo bo pa tiskal koledarje in spravil pred tiskanjem na film?bi vprašala mojega očeta če bi bil pripravlen sponzorirat, ko to dela.

ojla, Ika, hvala!

Teli koledarji so malo drugačni in unikatni - nabavim namreč prazne koledarje, potem pa vanje pritrdim čisto prave fotke. V bistvu bo vsak koledar samo eden, v čemer je v bistvu čar. Je pa res, da je zaradi take "tehnike" njihovo število precej omejeno... in povpraševanje toliko večje, he he. Bi pa morda lahko našli koga, ki bi fotke izdelal po kaki ugodnejši ceni.... ?

Bo pa za naslednje leto potrebno najti kako rešitev, ki bo omogočila še več izvodov.

Nekaj utrinkov iz lanskega:






lp, Katarina
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #10 : petek, 09.11.2007 : 15:07:00 »

Imam enega takega doma in me vsako jutro razveseli, takoj ko se zbudim Smiley
Tudi letos se bom potrudila za nov koledar, čeprav se bom precej težko ločila od starega Sad Proč ga že ne bom mogla dati, lahko ga pa recikliramo Cheesy !?
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #11 : petek, 09.11.2007 : 15:12:58 »

Bi kaj takega prišlo v poštev?

1 bivši brezdomček in 1 ne?

[

Načeloma tudi, čeprav preferiram samo eno živalco in to brezdomčka. Pošlji, kar se ti zdi, pa bom pogledala. Itak so vsi luštni ampak ker je tukaj namen precej specifičen - pomagati brezdomčkom, se mi zdi fino, da je vse skupaj opremljeno s temi kosmatici in kosmatinkami. Smiley Kiss

lp, Katarina
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #12 : petek, 09.11.2007 : 15:18:52 »

Katarina, če najdemo sponzorja tiska naslednje leto, lahko naredimo (sicer malo manj unikaten) stiskan koledar, ampak v večjem številu in jih prodajamo - recimo 200 ali več kosov, pa bo koledar in denar ob licitaciji.
T.
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #13 : petek, 09.11.2007 : 15:22:49 »

jaz se spomnim ene hude fotke iz teme o Ili:
tuki je:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,16545.15.html

tista samo z repkom foto: pridna

a ni IIIII Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #14 : petek, 09.11.2007 : 15:26:29 »

jaz se spomnim ene hude fotke iz teme o Ili:
tuki je:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,16545.15.html

tista samo z repkom foto: pridna

a ni IIIII Smiley

Ja, ta je že na "listi" - moram samo še pridno pobarat za žegen. Smiley

lp, Katarina
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KOLEDARJI ZA HORJULČKE
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines