mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 05:04:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: POMAGAJMO HORJULU!!!
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 16   Dol
Natisni
Avtor Tema: POMAGAJMO HORJULU!!!  (Prebrano 27427 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #30 : sreda, 28.11.2007 : 18:29:43 »

Če ima Unicef lahko svoje voščilnice jih naj ima pa še Horjul. Sem prepričana, da bi takoj razgrabli.

Točno tako Cheesy Mi tukaj imamo najlepšo voščilnico kar v arhivu oddanih živali Wink
Logiran

ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #31 : sreda, 28.11.2007 : 18:31:29 »

no al pa tako.še boljša ideja.bom malo povprašala.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #32 : sreda, 28.11.2007 : 18:34:17 »

Super ideja Dominika  Cheesy  Smiley .Pa poglejmo. Le kaj nam pomeni 10 Eurov? Slabih deset kavic. Odpovejmo se jim v dobro našega želodca, nam bo hvaležen. Smiley  Sedaj je priložnost, da se izkažemo in dokažemo, da nam je še kako mar za uboge živali, in za Smetko, ki se tako zelo trudi, da jim omogoči lepše življenje. V stiski ne bomo zapustili prijateljev! Zato storimo vse kar je v naši moči, nakažimo čim več, kolikor pač zmoremo. In iščimo sponzorje za naprej, da se stiska ne bi ponovila. Ne morem si predstavljati, najbrž tudi vi ne,da zavetišče Horjul ne bi več delovalo, to
se ne sme zgoditi. Zato smo sedaj na vrsti, da  ukrenemo kaj konkretnega.
Nakazala sem ravnokar 10 Eurov, naslednji mesec, ko dobim božičnico nakažem ponovno desetkrat višji znesek. Sorodnike sem že obvestila, da bom namesto daril in čestitk sredstva namenila Horjulu in jim svetovala, da storijo enako. Vendar žal v njihovo pomoč močno dvomim, smo si pač zelo različni. Nakazala sem na 0202 7025 4948 113.
Smo za? SEVEDA SMO-V SLOGI JE MOČ !
Logiran
Rozalija
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 183


« Odgovor #33 : sreda, 28.11.2007 : 18:57:33 »

Citat
Ojoj, tako nobel tudi ni treba Smiley Bolje bi bilo v kakšni word obliki, pa da si vsak dol potegne in samo še ime obdarovanca in znesek vstavi Wink Paè eno lepo besedilo, kakšna slikica, nekaj vošèila in na kratko èemu je namen. Mogoèe še kakšna kratka predstavitev Horjula, toliko da je jasno da gre za eno posebno zavetišèe Smiley

Èe se komu da? Smiley

To bi bilo super.... Bi mogoce lahko nekdo, ki mu lepo tecejo besede sestavil se text v taki obliki, da bi se lahko poslalo po emailu? Pac, predstavitev Horjula in opis financne stiske? Tako bi lahko vsak od nas forwardiral kolegom, vsem zaposlenim v sluzbi, itd? Po moje ne bi bilo napcno?
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #34 : sreda, 28.11.2007 : 19:03:08 »

jaz sem vsem poslala takole, če je kateremu všeč naj kar pošlje naprej:

Citat
Eno izmed redkih zavetišč za živali, ki za le te poskrbi tako kot je treba, je v hudi finančni stiski.Če ne bo kmalu pomoči, ga bo treba zapreti.Kar pa ne bi bilo dobro ne za živali in ne za ljudi, ki so to zavetišče poznali in vedeli, da je vedno odprtih rok sprejelo vsako najdeno žival; bolno ali poškodovano, vedno so dali vse od rok da so jih pozdravili, sterilizirali/kastrirali in našli nov dom, čeprav je velikokrat lastnica plačevala iz svojega žepa. Člani foruma mojpes.net že nekaj časa pomagamo zavetišču z licitacijami - http://www.mojpes.net/forum/index.php/board,223.0.html (lahko prispevate tudi z licitacijo ali doniranjem predmetov za licitacijo) in pa z prispevki. Tudi zdaj smo se odločili za akcijo, da vsaj redni člani nakažemo zavetišču vsaj 10 eur in jim tako vsaj začasno pomagamo.
Zdaj naprošam tudi jaz vas znance, prijatelje, sorodnike, podjetja, da prosim pomagate. Prihaja čas Božiča, vsi bomo na veliko kupovali darila.Bodite prijazni in darujte zavetišču vsaj 10 eur in svojim najbližjim kupite pač čokoladico manj. Smiley
še ena debata o Horjulu http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,19394.0.html
In pa spletna stran Horjula http://www.zavetisce-horjul.net/, kjer je tudi številka računa, kamor lahko nakažete.Lahko pa se obrnete tudi na mene.
Logiran
Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #35 : sreda, 28.11.2007 : 19:30:27 »

Kratko, jedrnato, udarno. Jaz že pošiljam tole izboljšano  verzijo naprej!  Wink
Logiran
Laguna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #36 : sreda, 28.11.2007 : 20:26:32 »

Evo iz moje strani tudi nakazano! 20€ ker sva dva v družini!!
Logiran
Laguna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #37 : sreda, 28.11.2007 : 20:30:27 »

EVo pa smo skupaj do zdaj nakazali dobrih 100 €!! Pohvalno!!
Logiran
Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #38 : sreda, 28.11.2007 : 20:35:30 »

Še moj kolega, župnik   Cheesy, javlja, da je nakazal ravnokar 50 €!
Ma, saj bo šlo!!!!! Skupaj smo najboljši!!!
Logiran
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #39 : sreda, 28.11.2007 : 20:40:15 »

ika, jaz tvoj sestavek že veselo pošiljam naprej. Mi bomo nakazali ob plači. Lp  Kiss.
Logiran
zvesta
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 71


« Odgovor #40 : sreda, 28.11.2007 : 21:43:07 »

Pozdravljeni, oglašam se prvič, čeprav spremljam kaj ostali pišete, komentirate..

Pri taki odlični ideji in predvsem konkretni pa ne morem kaj, da ne bi čestitala in pomagala.
Mail-ala sem tudi ostalim svojim poznanim..

NAJ SKRIVNOST PISANIH DECEMBERSKIH LUČI POLEPŠA DROBNE TRENUTKE V MOZAIKU ČASA, NAJ ČAROBNOST ZIMSKEGA IVJA NA DREVJU ZASENČI ČRNE MISLI, NAJ TOPLINA IN ISKRENOST NAPOLNITA NAM SRCE, NAJ V MIRU SREČA NEŽNO NAS OBJAME!
... globoko v dušah pravljice spijo. A včasih se pravljice tudi zgodijo.. Naj se v letu, ki prihaja, zgodi tudi tvoja/naša pravljica, Polona
Logiran
BooBoo
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 218


« Odgovor #41 : sreda, 28.11.2007 : 22:09:18 »

že včeraj nakazala Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.323


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #42 : sreda, 28.11.2007 : 22:37:51 »

Sem se po popoldanski odsotnosti komaj prebila cez tole Grin

Super ideje in vsekakor se strinjam, da se lahko v tem norem decembru marsikaj naredi za pomoc Horjulu, vendar deluje tale tema precej konfuzno, zato predlagam:

- da to temo uporabimo kot "delovisce" za ideje,
- da sestavimo nekaj različnih tekstov za "osebne maile" (sem proti spamu, ne glede na obliko in cilj),
- da pripravimo eno cestitko (besedilo), kot je predlagala skogkatt,
- da pripravimo dopis za podjetja, v katerem pojasnimo, da je Horjul tak s.p., ki je lahko financiran z donacijami firm,
- ...

Skratka, gre za to, da najprej oblikujemo zadeve, jih objavimo vse skupaj v eni temi, na katero se lahko potem dajo linki od koderkoli in se lahko ljudje sami odlocijo, kaj bodo uporabili zase. Zadeve lahko tudi dodamo kasneje, je pa treba nekje zaceti. Cez mnozico idej se bodo le redki, ki teme sicer ne spremljajo sproti, prebijali.
Materiali, ki jih bomo pripravili, se lahko dajo za "dol potegnit", da si jih ljudje lahko sprintajo in predajo, komur bodo zeleli.
Je pa treba to pripraviti do koncne oblike, teksta ...

Glede stevila clanstva - racuni brez krcmarja. Vsi ste tukaj prostovoljno in prostovoljno darujete, ce se tako odlocite, za kogar se odlocite in kolikor se odlocite. Zato seznam clanov ni mogoc, prav tako je nemogoce spremljati donacije, ki potekajo tako, kot pisete tukaj. Se pravi, eni napisete znesek in da ste donirali, drugi, da sele boste donirali (kar se ni za na noben seznam), tretji brez zneska, cetrti ... Nekateri zelijo biti na takih seznamih, drugi ne zelijo...

Tekste lahko pripravljate tukaj. Ko bodo "koncni", samo napisite zraven, da so za objavo. Datoteke, ki bodo za download lahko posljete na moj mail. Ko bo nekaj stvari na kupu, odpremo novo temo s povabilom "na pomoc Horjulu". Lahko tudi oblikujete naslov ...

Za donacije pa pogruntajte sistem, po katerem jim bo mogoce slediti, pa lahko tudi kaksen seznam delamo, ni problema Smiley.
Logiran

ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #43 : sreda, 28.11.2007 : 22:50:49 »

hehe...jana smo nasmetil temo z vsem mogočim. Wink
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #44 : sreda, 28.11.2007 : 22:53:52 »

Jaz sem sicer prava katastrofa, kar se umetniškega ustvarjanja tiče, ampak bi pa z veseljem kupila tako voščilnice kot koledarje za Horjučke, če bi nastali (morda namizni?).

Drugače pa tudi z moje strani že nakazno 20€, nekaj pa še bo ob plači.

LP
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 16   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: POMAGAJMO HORJULU!!!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines