mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 12:46:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Gipsy
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Gipsy  (Prebrano 4238 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
lucky me
novinec
*
Sporočil: 3


« : nedelja, 02.12.2007 : 15:53:39 »

Miiiijaaaaav… khm... mislim, hov, sem hotla rečt. Mal me zmede tole včasih. Pravijo, da sem kužika. Tudi zgledam tako, vsaj kadar se postavim pred čudno steno, iz katere vame zija neko malo črno bitje, ki se zvira čisto na enak način, kot jaz. Moja pasja mati pravi, da gre za ogledalo. In da tam notri ni še en kuža, ampak, da sem to jaz. Zares čudno.
Meni osebno se sicer zdi, da sem morala vsaj v prejšnjem življenju biti mačka. Kako krivično, da so me sedaj strpali v pasje telo! No, ampak meni se to ne zdi ovira, da se ne bi obnašala čisto po mačje. Pasja mati se smeji in pravi, da sem razvajena. In to samo zato, ker bi se stalno valjala po naročju in čohala. Razne žogice, pliškoti in podobne pasje neumnosti me sploh ne zanimajo. Vrvice, ha, to pa je življenje! Pol svojega dneva preživim valjajoč in zvirajoč se na hrbtu, z vsemi štirimi vštric. In če mi ob tem še malce ponagajaš z vrvico… miiiiijaaaaav Wink

Tale moj novi dom je na nek način zelo podoben prejšnjemu, samo, da se je tam trlo kužkov in muc, tukaj pa se tre ljudi. Da ni to kakšno človeško zavetišče? No, saj ljudje vedno prihajajo eni in isti, pa še crkljajo me. Ampak, se pa sprašujem, kaj za vraga je narobe z njimi, da nikakor ne najdejo svojih skrbnikov in se nenehno vračajo. Sicer so prav fajn, ampak me pa strašno jezi, da kadar pridejo, moja pasja mati skače samo okoli njih. Hm, kaj pa jaz? Ona bi se vendar morala ukvarjat samo z mano 24 ur na dan! In potem se mi smeji, ko do poznih večernih ur stojim/sedim/ležim ob njej in komajda še gledam. Saj sem res zaspana, ampak kaj, ko se bojim, da bom kaj zamudila. Včasih se usmili mojega prosečega pogleda (haha, sem jo čist pogruntala, ti pogledi palijo 100 na uro! Samo, ne ji povedat tega!) in me vzame v naročje. Zakon! Ni sicer najbolj udobno, ampak jaz se s tega prestola ne umaknem več. Pa tudi če bi morala stati samo na eni tački!

Edino, česar me je na smrt strah je, da mi bo pobegnila čez tista vrata, ki vodijo iz stanovanja, ne da bi jaz vedela za to. Zato več ali manj spim pred njimi, da imam nadzor nad tem.
Pasja mati kljub temu vsak dan nekam gre in me pusti samo. Joj, kakšen dolgčas!
In potem samo spim, spim,… Ko pa se vrne, žur, jest mam fuuuul energije, greeeemoooooo! Ampak ona ni videt najbolj zagnana. Čudno. Me zanima, kam ona hodi spat za celo dopoldne? In zakaj potem ni tako spočita, kot jaz? Sigurno je večja zaspanka in bi rabila še več spanja. No, ampak vseeno takoj zagrabi tisto rdečo reč za okoli vratu, kar pomeni, da greva na potep. Pravi ji ovratnica in mi gre strašno na živce. Zato se ji pred vsakim sprehodom na vsak način hočem izogniti. Ampak kaj, ko pasja mati ne popušča in mi je jasno, da brez ovratnice ne bo sprehoda. Oh, ja, me zanima, če morajo mački tudi s tem naokrog… Sem zadnjič videla eno, pa je bila brez ovratnice. Pravim vam, lepo je biti mačka! Ah ja…

No, toliko o mojem novem domu. Sicer pa se imava s pasjo materjo zelo radi in ona pravi, da si sploh ne more več predstavljat življenja brez mene. Mi je dala neko novo, zapleteno ime. Štirinožni zverinoglav. Saj ga ne uporablja pogosto, samo takrat, ko je še posebej raznežena. Ampak se mi zdi fino, tko, strokovno. In se počutim prav posebna. No, pa saj tudi sem, ane? Kdo pa je še videl mačka v pasji preobleki?!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : nedelja, 02.12.2007 : 21:39:54 »

Mačkica mala, lepo te je brati.
Logiran

Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #2 : nedelja, 02.12.2007 : 22:04:22 »

Sem vesela, da se imate lepo Wink
Logiran
Polzek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #3 : ponedeljek, 03.12.2007 : 09:24:59 »


   Emmmmmmmmmm..... Roll Eyes
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #4 : ponedeljek, 03.12.2007 : 10:00:37 »

Polzek Grin

PES ALI MAČKA?
 (ali kaj se resnično dogaja v Horjulu)
...  Muca moja.

Cheesy Ja očitno je to kar pogost pojav, da v Horjulu ne ločijo mačko od psov Grin

Pozdravček obema, muci Gipsy in muci Moni  Kiss
Logiran

lucky me
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #5 : sobota, 08.12.2007 : 12:14:49 »

Hahaha, sem prebrala Monino zgodbico tut Gipsy, da bo vedela, da ni osamljen primer  Wink

Pozdravčke, Simona
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #6 : četrtek, 21.02.2008 : 14:19:50 »

Sporočam še vam tukaj ker vidim, da lucky me ni na forumu bilo že nekaj časa..

Gipsy se ima super, je zelo zlata psička (vedno bolj) Wink.
 Je psička s karakterjem Cool
Zdaj je končno pokazala zanimanje za igrače, posvojila je eno piskajočo žogico, ki je ne spusti iz gobčka. Grin
 Še vedno se boji nekaterih drugih psov, ljudi pa nič več Smiley
Tudi poredila se je malo, ampak ne preveč.
Je taka simpatična, zadovoljna psička Kiss.
Edino pozirati za slikce ne mara preveč. Grin Roll Eyes
Bodo pa v kratkem slikice Smiley
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #7 : nedelja, 23.03.2008 : 22:18:35 »

Imam ze krasne slikce te lepotičke. Samo še zmanjšam jih in potem jih bom prilepila. Do jutri sigurno Cheesy
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #8 : ponedeljek, 24.03.2008 : 10:25:53 »

Glejte jo lepotičko Cheesy

http://shrani.si/f/q/W/35KobHQk/g1-1.jpg


Profil z strani:

http://shrani.si/f/a/10Q/dZvTtS2/image002-1.jpg

http://shrani.si/f/1t/L4/YueSgGn/image003-1.jpg
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #9 : ponedeljek, 24.03.2008 : 10:27:06 »

Nasmeh:

http://shrani.si/f/24/E4/2SngKpNL/image004-1.jpg


http://shrani.si/f/2G/9j/3oPUuRng/image005-1.jpg

http://shrani.si/f/E/iu/aev3nU1/image006-1.jpg
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #10 : ponedeljek, 24.03.2008 : 10:40:07 »

O kakšne super fotke Cheesy Lepa kužika Tongue Kiss
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #11 : ponedeljek, 24.03.2008 : 11:02:02 »

Noro lepo bitjece!!!  Kiss Pa takoooo majckena izgleda ..... veselje je brati takele zgodbice.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #12 : ponedeljek, 24.03.2008 : 11:18:14 »

Saj tudi je taka majhna psička. Krasna je.
Pa njene učke.... Kiss Kiss

Mogoče kdo ve kako se ima kaj njen mladič Šukar?
Logiran
Notja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 225


WWW
« Odgovor #13 : sreda, 13.01.2010 : 16:02:38 »

Lucky me, tole je bilo pa res tako prisrčno napisano, da se takoj pofočkam na to temo in bom z veseljem brala vajine dogodivščine.  bravo
Logiran
Notja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 225


WWW
« Odgovor #14 : sreda, 13.01.2010 : 16:04:22 »

Samo zamudila sem kakšno leto.  Angry
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Gipsy
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines