mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 15:08:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Učenje vaj, veščin in trikov  |  Tema: POLEG!
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: POLEG!  (Prebrano 33866 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #105 : sreda, 29.05.2013 : 19:46:33 »

Halti ni nič kaj grozen, je učinkovit. Če hočeš psa odvaditi vlečenja, moraš vztrajati. Nič ne pride čez noč.
Logiran
Pernecka
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #106 : sreda, 29.05.2013 : 19:54:22 »

Ja itak vem da nebo prišlo čez noč,vidim samo da večji je bolj in več vleče.. sram zatezna mu je vse dlake potrgala da je ko ostrižen na vratu pa še vse rdeče je imel tako da odpade,sem kupila tudi kasneje oblazinjeno in ni pomagala,samo drgnil se je.. Oprsnica je še huje kr ma večjo moč in potegne z vso svojo težo.. kaj je bolje halti ali loop? Ena mi je v zootiku rekla(stranka ki je prišla mimo ko sem se s prodajalko pogovarjala) da je pomagal samo halti(ima border colija) in da ko da psa na navadno ovratnico pes spet vleče.. Sem pa pripravljena vztrajat ker bi ga res rada odvadila,niti v hribe ne morem z njim kr me po 100m že tako roka boli da mi je hoče odtrgat... Angry Kaj mi priporočate?Kaj je bolje?Eni omenjajo tudi neko ovratnico ki ima špice..nebi ga rada mučila..  sram
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #107 : sreda, 29.05.2013 : 20:00:10 »

Pri znancih je bil halti zelo učinkovit.. eni ga uporabljajo redno, drugi samo še občasno, pri tretjih je imel pa trajna učinke.

Loopa ne poznam.

Ovratnica na špice? bruham A je ta sploh vredna omembe.. Lips Sealed
Logiran
Pernecka
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #108 : sreda, 29.05.2013 : 20:05:52 »

Bom šla pogledat in mu nabavila ter si zadala dolgoročni cilj da da tega odvadim kr mislim da bo obema koristilo pozitivno.Ja baje bi naj obstajala ovratnica ko jo zategne pes da se neki špici obrnejo noter..ampak to ni zame Cry bom pa poskusila res s tem loopom in  vztrajala in poročam.Koliko stane sploh to?
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #109 : sreda, 29.05.2013 : 20:27:22 »

Vesoljka ti je povedala, da je halti učinkovit, ne loop. Halti ni drag, mislim da je med 10 - 20 evrov.
O ovratnici s špici pa  butnglavc
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #110 : sreda, 29.05.2013 : 20:30:56 »

Kako pa sta se sprehajala preteklih 7 mesecev?  Roll Eyes Saj verjetno ne vleče od včeraj.

Ne vem kaj zgleda bolj grozno, pes ki vlači za sabo svojega lastnika ali pes s haltijem  Tongue  Wink
Loopa sicer ne poznam, pri Haltiju pa svetujem originalno verzijo (nekoliko dražja), ki je podložena, ker lahko drugače (tudi zaradi napačne uporabe) pride do odrgnin. Potrebno pa je psa postopno navaditi nanj in ga dosledno uporabljati le ob hoji ob nogi, drugače lahko pride tudi do poškodb.
Nam se je zelo obrestovala protivlečna oprsnica, taka, ki ima obroček za pripenjanje povodca pod vratom, med obema sprednjima tacama, ampak ekstremno pa naša psica ni nikoli vlekla.
Ne bo pa šlo nič od danes do jutri. 
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #111 : sreda, 29.05.2013 : 20:31:55 »

Te ovratnice poznam, so jo imeli pri sosedih 20 let nazaj. Sem bila presenečena, ko sem jih pred kratkim videla v trgovinah..

Halti ga bo itak motil, si ga bo hotel s tačkami snemat, ampak vztrajaj. Sploh ni tako grozno, meni osebno se običajna zatezna ovratnica bolj upira..

 Afro
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #112 : sreda, 29.05.2013 : 20:32:16 »

Hmm, kaj pa če bi delala na kliker, tako kot prikazuje tale punca - klik, klik? Po mojem bi moralo obroditi sadove, pa še nobenih extra pripomočkov ne rabiš Smiley.
Logiran
Pernecka
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #113 : sreda, 29.05.2013 : 21:10:15 »

Ja itak je začel po malem vlečt in potem vedno bolj..če ne pride do tja ko želi..adiijooo  Evil pa če se ustavim pa ko se umiri in greva naprej..nikakor ne skapir da bo prišel do željenega..če se ustavim začne kr povprek hoditi levo in desno in več ne vleče naprej.. vrjetno se bo na halti upiral,upam samo da ga bom znala namestiti in da bo na dolgi rok pomagal... Undecided tudi sama sem najprej razmišljala o oprsnici ki ima za zahaklat povodec pod vratom.. upam na najboljše.. hvala za pomoč
Logiran
D.Roze
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 95


WWW
« Odgovor #114 : torek, 11.06.2013 : 20:27:55 »

Snoot Loop se imenuje prav..podobna zadeva kot Halti..zakaj bi se ti zdel grozen? kako je pa s oprsnico? vleče isto? 7 mesecov še je odlična starost za vse Smiley
Logiran
Pernecka
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #115 : nedelja, 16.06.2013 : 20:56:06 »

imam halti ki gre za ušesi in okrog gobčka..in tistega ki je kot oprsnica in če pospeši mi zategne med sprednjimi tacami..ko mu dam gor navadno ovratnico vleče kot nor,hoče se zadrgnit...razume polek ampak kot da noče..pa se vedno ustavim in rečem poleg ter počakam da se obrne..nevem več kaj...  Roll Eyes
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #116 : nedelja, 16.06.2013 : 21:03:54 »

Šola? Pomoč strokovnjaka?
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #117 : ponedeljek, 17.06.2013 : 10:59:29 »

Če tistega kar rečeš psu, pes ne dela, ni naučen.
Logiran
Pernecka
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #118 : nedelja, 23.06.2013 : 14:42:34 »

 Sad Undecided
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #119 : nedelja, 23.06.2013 : 15:20:14 »

Pernecka, predlagam ti obisk dobre pasje šole oz da se obrneš na kakšnega strokovnjaka. Kot ti je že lepo AngSeter napisala, da tistega kar rečeš pasji mrcini ne zna še. Je treba vztrajati, čeprav dlje kdaj to traja.
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Učenje vaj, veščin in trikov  |  Tema: POLEG!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines