mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 12:16:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nežni velikan Shy
Strani: [1] 2 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nežni velikan Shy  (Prebrano 16901 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
smrček2
rad pišem
****
Sporočil: 327


« : sreda, 05.12.2007 : 10:16:08 »

Nikoli si nisem predstavljala, da ti lahko nekdo tako zleze pod kožo, da si srečen vsak trenutek, ki ga preživiš z njim. Tak je naš Shy.
Naš veliki Nežko, kot mu radi pravimo, je nekaj najlepšega kar se lahko zgodi.
Shy je prav poseben kuža. Ne zaveda se svoje velikosti in moči- najraje se igra z majhnimi kužki in mladiči. Igra je zanj vse. Priden in ubogljiv, včasih še preveč, včasih pa prav po Horjulsko trmast cepetavček, ko mu kaj ni po volji.
Kmalu bo leto in pol, kar smo Shy posvojili, saj je on osvojil nas. Kar malo me je bilo strah, kako se bo prilagodil, navadil na življenje v mestu in v bloku. Toda vse se je zgodilo z izjemno naglico- le dva dni je potreboval, da je ugotovil kakšen je dnevni red in kakšna so pravila. Pravila si je občasno sicer prikrojil po svoje, prav tako tudi nacufane in strgane rjuhe in polnilce za telefon. A je vse hitro minilo. Prav hecno mi je, ko se spomnim, kaj vse je poskušal ušpičiti- nekateri podvigi so mu tudi uspeli. Ampak on je vse junaško prestal- z veliko mero našega potrpljenja in prigovarjanja- in postal je prav vzoren kuža.
Prav smešen je, ko zjutraj noče iz postelje in ga po dolgem pregovarjanju le odvlečem na sprehod. Vedno imam občutek, da dela on meni uslugo- saj je sprehod zjutraj pred službo nekaj, kar moram opraviti jaz ne on. Shy je zaspanček- in jutranje vstajanje je ena najbolj hudih stvari, ki se mu dogajajo.Tudi dežja ne mara. In luž. Blato in ostale umazane stvari so prav tako nevarne. Shy ne stopi v vodo,ker je nevarna. Naš velikan ni nikoli umazan, ker je tako zelo natančen, kje se giblje in valja. Očitno je v Horjulu obiskoval kakšen prav poseben oddelek šole za lepo vedenje in higieno.
Vem, da je Smetki žal, ker ga je oddala, saj tako ¨"manirlih" psa le težko dobiš.
Srečna sem, da imam tako lepega in pridnega psa- in  mislim, da je tud Shyči, kot mu radi pravimo, kar zadovoljen kuža. Sicer je precej razvajen- ampak si zasluži, saj nam je neizmerno polepšal in obogatil življenje. Mislim, da je Shy srečen kuža, vsaj tako kot smo mi srečni, da ga imamo.
Lp vsem v Horjulštajn
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : sreda, 05.12.2007 : 11:18:39 »

Priden in ubogljiv, včasih še preveč, včasih pa prav po Horjulsko trmast cepetavček, ko mu kaj ni po volji.

Vsaka podobnost z vodjo zavetišča je zgolj naključna in nima nobene veze z realnostjo.
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2 : sreda, 05.12.2007 : 11:20:49 »

Grin

zakon!

Manjka le še kakšna sveža fotka Shyčeka Smiley
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #3 : sreda, 05.12.2007 : 11:34:35 »

 Grin

Super napisano. Smiley
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #4 : sreda, 05.12.2007 : 11:37:07 »

fotke, fotke Cheesy

če me spomin ne vara je to Shy-ko pajko, podoben kot moj Tayko pajko, sicer ne po videzu, pač pa po učkih v katerih si videl globoko v srček Kiss
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #5 : sreda, 05.12.2007 : 12:33:05 »

Cheesy tole pa je tako lepo brati Smiley
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #6 : sobota, 08.12.2007 : 13:16:53 »

Shy, lepo, da se javljaš, svoje posvojitelje pa še kar lepo naprej imej pod komando, saj te bodo še naprej ubogali....itak  Tongue Wink

Srečno  Cool
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #7 : sobota, 15.12.2007 : 12:09:16 »


Tudi dežja ne mara. In luž. Blato in ostale umazane stvari so prav tako nevarne. Shy ne stopi v vodo,ker je nevarna. Naš velikan ni nikoli umazan, ker je tako zelo natančen, kje se giblje in valja. Očitno je v Horjulu obiskoval kakšen prav poseben oddelek šole za lepo vedenje in higieno.
Tega na žalost niso deležni vsi v Horjulštajnu  Tongue
Sicer pa vama veliko sreče  Cheesy
Logiran
shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #8 : četrtek, 07.02.2008 : 14:09:23 »

Vsaka podobnost z vodjo zavetišča je zgolj naključna in nima nobene veze z realnostjo.

Vemo Grin
Logiran
smrček2
rad pišem
****
Sporočil: 327


« Odgovor #9 : petek, 15.05.2009 : 10:08:12 »

Po skoraj dveh letih sva s Shykom pajkom obiskala Polono.Ko smo bili na prvem obisku, kakšna dva meseca po posvojitvim se je obnašal več kot "nesramno"- saj Polone sploh ni hotel poznati in pozdraviti.
Tokrat pa je bilo drugaće. Razveselil se je je (mislm, da tudi ona njega :-)), jo pozdravil in mislim, da je bila deležna tudi kakšnega "poljubčka".

Drugače pa je pri nas vse po starem. Shy je nadpriden kuža in vsak dan z njim je prav poseben. Vsak dan nam obogati s svojo nežnostjo, občasno navihanostjo - skratka- brez njega bi bilo na smrt dolgočasno. Mislim, da je tudi on kar zadovoljen s svojim načinom življenja - saj nas je lepo vzgojil in jasno pokazal kako in kaj njemu ustreza. In saj veste...pametnejši popusti ....

Pozdravečke vsem ...
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #10 : petek, 15.05.2009 : 10:22:14 »

O Shy , sem vesela, da ste super. Samo enkrat sem ga videla v živo, pa se mi je vtisnil v spomin. Velikokrat se spomnim nanj.  Kiss
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #11 : petek, 15.05.2009 : 10:25:11 »

Jaz sem ga pa zadnjič videla, ko je šel na kavo v Avšiča v Kosezah Wink Lepotec je!
Logiran
smrček2
rad pišem
****
Sporočil: 327


« Odgovor #12 : petek, 15.05.2009 : 10:42:43 »

 Cheesy
Je fino slišat, da gre kar sam na kavo Wink
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #13 : petek, 15.05.2009 : 11:07:08 »

Hehe Grin Saj je tudi tebe sabo vzel pa še eno človeško prijateljico Wink Predvidevam, da si bila ti z njim.
Logiran
smrček2
rad pišem
****
Sporočil: 327


« Odgovor #14 : ponedeljek, 23.03.2015 : 09:45:41 »

Naš zlati fant je na letošnji prvi pomladni dan za vedno zaspal.
Logiran
Strani: [1] 2 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nežni velikan Shy
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines