mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 13:44:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Lhasa apso - čvek
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lhasa apso - čvek  (Prebrano 64742 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Tibetanka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #225 : nedelja, 06.01.2008 : 08:02:14 »




Gyaltsen: ...valjanje po hrbtu....



speči dojenček... ni bolj čudovitega in mirnega trenutka, posnetega s kamero, kot je tak



Wicket in Gon-Po, pravi očka in pravi sin!





Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #226 : nedelja, 06.01.2008 : 08:35:26 »

Krasni knedlcki so tole Smiley. Zdaj bo najbolj zanimivo, ko zacnejo odkrivati svet...

Lepo je videt malcke, kako rastejo. Take slikce prav polepsajo dan Smiley.

Lp
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #227 : nedelja, 06.01.2008 : 09:36:38 »

 Kiss Kiss :-*Kako lepi srčki so!Najbolj všeč mi je ta tvoja neizmerna ljubezen do te pasme kar se kaže z besedo,dejanji in slikami!Zame si najboljša vzrediteljica veš!!!!!!Nekoč nekdaj bi rada postala tudi jaz takšna vzrediteljica! Kiss
Logiran
Tibetanka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #228 : nedelja, 06.01.2008 : 09:43:34 »

Hvala, Sisi... Huh Smiley Laskoti so del mene, brez njih nisem jaz, in oni niso oni. Skupaj smo tandem. Seveda se vsega niti ne da opisati z besedami, so čustva, ki so mnogo večja od besed ali slik...

Vem, da bodo tudi tvoji dojenčki tako oboževani, tako poljubčkani in razcrtljani, točno tako kot so moji. Roll Eyes Vem, da boš odlična vzrediteljica. (Saj to bo kmalu, ne?)
 
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #229 : nedelja, 06.01.2008 : 12:24:22 »

Ob teh slikah pa lahko samo  Kiss Kiss Kiss Kiss Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #230 : torek, 08.01.2008 : 16:56:28 »

Kako so zrastli! Pa saj je komaj 1 teden nazaj kar sem jih videla.  Smiley Kiss

Pravi cukri so, res!
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #231 : četrtek, 10.01.2008 : 00:47:45 »

Meni se zdi ,da smo jih šele dobro pomagali spraviti na svet in vsakokrat ,ko sem na obisku so večji.Sedaj že pridno kobacajo in so neizmerno lepi.Komaj čakam ,da jih spet vidim.Joj Tibetanka ne vem če bo to tako kmalu ,da postanem babi mladičkom.Veliko čejev obstaja za enkrat.Sigurno pa bom zanje skrbela po svojih najboljših močeh.Malo pa mi boš tudi pomagala ,da bom delala prav saj veš kakšen panik sem in kaj kmalu bi bila preseljena  k Matkotu Grin.Pa še slikica našega  zimskega poležavanja
Logiran
Eva01
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #232 : četrtek, 10.01.2008 : 09:05:33 »

ŽIVJO!!!!!!!!!!

 Tibetanka - ČUDOVIIIIIIITOOOOOOOOO. Pravi mali bombončki Cheesy Cheesy. Sedaj so se mi stvari malu umirile in upam, da jih bomo lahko prišli kaj v živo pocartat. Tongue Tongue Tongue
Sisi - enim je pa res lepooo, kaj si lahko privoščijo Wink Wink Wink

Ja, vsem želim veliko SREČE IN USPEHOV  v novem letu.

Praznike smo preživeli. Hvala bogu, da je mimo. Te peterde so res grozne Sad Undecided. Pri nas je bilo še posebej hudo, ker smo v tako strnjenem naselju. Eva je sedaj povna energije, upajmo da bo kmalu topleje, da bomo zopet lahko cev dan na vikendu. Dyani pa je tako tako, kar ne more prit k sebi.  Wink. Premika se kot bi bil star že dvajset let. Božiček pa mu je prinesel še nov boks, ki ga zapusti samo, ko je treba lulat  sram. Pa še to je tako huuudooo  Wink sram.


Vsi skupaj se imejte še naprej lepo. ČAOO
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #233 : četrtek, 10.01.2008 : 09:23:16 »

Eva01 saj drugega mi ne preostane delat ne morem zaradi roke in potem uživamo Wink.
Logiran
Eva01
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #234 : četrtek, 10.01.2008 : 14:49:49 »

Sisi

Saj tako je prav, zavidam ti samo to, ker lahko tako fino uživate, roke pa ne. Upam, da se boš kmalu "pošlihtala"
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #235 : petek, 18.01.2008 : 09:08:02 »

Eva 01 kar privošči si malo počitka in cartanja z kužki ,veš to je strašno fino.Evi vse najboljše za prvi rojstni dan joj kako hitro sta zrasli najini lepotici.Ste kaj praznovali v nedeljo  saj je tvoja pridna deklica(Maja da ne bo pomote Tongue) stala na stopničkah.
Vikend preživet v našem glavnem mestu je bil čudovit prvi dan nam je bil bolj naklonjen Moni je dobila PRM ,Meta pa CAC.Psička Nikita od Marion je dobila CAC in R.CACIB,Preciosa CAC od Monique.Marion in Moniqe sta bili navdušeni nad našo Slovenijo Wink.V nedeljo moja Moni ni bila ravno všeč sodniku Wink je bila pa pridna in je lepo hodila in samo to šteje.Vesnina Tiki je zaključila mladinski šampionat in mali Buda je dobil oceno zelo perspektiven.Za tega malega kosmatinca sem prepričana ,da bo čudovit razstavni kuža  Wink upam si trditi da bo druga Anja.Joj za ostale ne vem kako jim je šlo.
 Grin ;DVsaj to je dobro da svojih rezultatov nisem pozabila saj tudi to se mi je že zgodilo a ne Vesna Grin Grin.?Itak pa le ti niso glavnega pomena več mi pomeni celodnevno druženje.V glavnem družba hvala za prečudovit vikend in upam ,da kmalu spet ponovimo.
Čestitke tudi vsem ostalim laskotom na razstavi pa če so ali niso dobili nazivov saj važno je sodelovati ne zmagati Wink!LP
Logiran
Eva01
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #236 : sreda, 23.01.2008 : 08:46:33 »

Živjo

Sisi, tudi tvoji Moni čestitke za prvi rojstni dan. Praznovali smo v petek skupaj z atijevo okroglo obletnico  Grin praznovanje pa je Eva okronala z Majo na stopnički, si videla kako ponosno se drži. Majo pa še kar nosi  Wink Cheesy. Čestitke tudi vsem ostalim za lepe rezultate Cheesy Tongue

LP M/E
Logiran
Tibetanka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #237 : ponedeljek, 28.01.2008 : 08:39:22 »

Pa je šlo okrog še eno leto...  Roll Eyes (čisto prehitro.....)

Sicer pa je bilo super fino fajn (tako bi komentirali naši kužki  Grin ), sploh januar je ful zelo "kulski" (spet komentar naših ta kosmatih)
15.  so praznovali Cody, Eva, Moni, Oniks, Eddo in Popay - proslavili smo s prvo svečko na konzervi...
16. so moji prvi dojenčki postali "veterani" (7. obletnica se jim prav nič ne pozna), Tsaro je za rojstni dan dobil celo novo frizuro.
21. so praznovali Nina, Bruce in Alex, Nina je svoj rojstni dan dočakala na počitnicah. Ona je pač bolj "Cosmogirl" in poležavanje doma ni za njo....  Grin Grin
29. (to je jutri  Cheesy) pa praznujejo naši D-jčki: Gyal, Senge, Dyan, Metka, Yomi, Dolly. Pa da ne pozabim omeniti, Dolly bo kmalu postala mamica!! Cheesy Cool
Logiran
Eva01
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #238 : torek, 29.01.2008 : 09:21:34 »

Pozdravček

Iskrene čestitke vsem slavljencim Roll Eyes predvsem pa njihpvi skupni mami in seveda tudi atiju. To pa je res lepo število otrok.  Ha, Cheesy Cheesy dva sta pa moja.  Dyani praznuje danes, Evica pa je 15.-tega. Čas res čisto prehitro beži.  Dyani pogumno prenaša misel, da je odrasel  Wink(včasih kar preveč) Eva pa se je kar malo prestrašila, Sad da bo morala odrasti in se je za tri dni spremenila nazaj v dojenčico. Ko je ugotovila, da pa to zadeve nič ne spremeni, razen, da smo zaradi njenega vedenja malo žalostni  Sad Cry in da mama grdo gleda Angry, pa se je zopet "pošlihtala".

Kot sem napisala že v začetku "Vsem slavljencem iskrene čestitke, zdravja in lepih uspehov" njihovim lastnikom pa še naprej "Veliko veselja z njimi".

LP
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #239 : nedelja, 24.02.2008 : 09:14:07 »

Oj!
Danes uživate na razstavi jaz pa doma čepim in prenašam bolečine Angry.Moja Meta se danes zadnjič razstavlja in potem bo za nekaj časa zapustila razstavno sceno.Odločili smo se da je čas za stilsko preobrazbo Grin Grin Grin.Želim vam veliko dobrih uspehov itak pa so vsi Tong-Hua čudoviti predstavniki te pasme . Wink
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Lhasa apso - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines