mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 19:26:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Lhasa apso - čvek
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lhasa apso - čvek  (Prebrano 64690 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #240 : torek, 26.02.2008 : 07:39:14 »

 Grin Grin Grin Hja nisem zdržala in sem vseeno v nedeljo šla gledat Grin Grin.Ni mi žal saj sem imela kaj videt Tibetanka tebi čestitke za vse pridobljene naslove Anja je blestela in v ringu uživala kot noben drug lasko prav videlo se je da je vesela svoje vrnitve v ring.Čestitke tudi Eva01 tebi.Moja Meta je dobila CAC in se dostojno poslovila za nekaj časa z novo stilsko preobrazbo pa ni preveč zadovoljna saj ona bi imela dolgo dlako Wink.Meni pa se zdi prava lepotička.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #241 : torek, 26.02.2008 : 12:13:10 »

sisi, daj, povej rezultate za tiste, ki nismo bili tam. Mi je pa že žal, ko berem, da se je Anja vrnila na manekensko pisto. Vedno mi jo je bilo tak užitek opazovati v ringu. Kako se je odrezala? Pa drugi? Nenega malega sinka sem videla v kinologu na BIS stopničkah. Čestitke malemu lumpu in pa seveda Metki!
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #242 : sobota, 08.03.2008 : 07:01:21 »

Kalsang oprosti za tako pozni odgovor .Anja je blestela tako kot vedno in pojma nimaš kako vesela je bila ponovne vrnitve v ring.Ona resnično uživa v ringu kar se ji vidi že ,ko se pripravlja na odhod od doma.Dobila je CAC in bila najlepša pasme,Budda je najlepši mladič,Tiki je dobila CAC,no sigurno sem na kaj še pozabila ker si rezultatov ne zapomnim ravno Wink.Hvala za čestitke!Meta sedaj uživa v kratki frizurci ravno tako moj fant Senge.Tako ,da trenutno bom razstavljala samo Moni.Tako pač je če zdravje ne služi in po temeljitem razmisleku smo se tako odločili.Zdi pa se mi da smo kužkom vzeli nekaj pomembnega in mi je bilo hudo ker smo jih postrigli.A dlaka zraste tako da do takrat bom pa tudi jaz in mož že OK Wink.Upam da si že vredu po šoku ,ki si ga doživela.Želim ti vse dobro in počohaj svoji lepotički v mojem imenu!
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #243 : sobota, 08.03.2008 : 11:24:15 »

Hvala za poročilo!

Vmes mi je nekaj malega že Vesna povedala.

Anja je res kraljica razstavnih ringov. Res jo je veselje gledati. Ne samo, da je krasen predstavnik svoje pasme, ampak kar žari in se kaže kot supermodel.

Žal mi je, da z možem nista pri najboljšem zdravju. Želim vama, da se vama čim prej povrnejo moči.

Pri nas pa... življenje gre naprej. Pozabili pa nikoli ne bomo.

Upam, da se kmalu kje vidimo.

lp
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #244 : sobota, 08.03.2008 : 20:24:51 »

Hvala za dobre želje!Tudi jaz upam ,da se čimprej srečamo biti v tvoji družbi je vedno prijetno!
Pri težjih dogodkih,ki jih žal življenje prinaša je čas tisti,ki celi rane ,vedno manj boli a za vedno ostane brazgotina ravno zaradi tega ne pozabiš nikoli.Bodi lepo!!!!!!!
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #245 : sreda, 19.03.2008 : 08:52:12 »

Kalsang imam lepe novice za tebe !˝Tvoja ˝Anja   Wink je na razstavi na Nizozemskem dobila CAC,CACIB in bila najlepša v pasmi  Kiss
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #246 : sreda, 19.03.2008 : 11:45:55 »

Bravo Anja in Vesna!  Cheesy Cheesy Cheesy

Katera razstava pa je bila? Specialka mogoče?

Mogoče veš, kdo je sodil?
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #247 : sreda, 19.03.2008 : 17:55:12 »

Sodila je  Mrs. J. Zijlmans (NL)  razstava je bila v Laidenu NL .Več si lahko pogledaš na tem linku

http://www.planetlhasa.nl/showresults_2008.php

Upam ,da sem ga lahko napisala če ne Jana lepo prosim zbriši ga Wink
Ja super je ta ˝naša˝ Nanika kot ji jaz ljubkovalno pravim Kiss .LP
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #248 : sreda, 09.04.2008 : 23:37:27 »

SOBOTNO POPOLDNE - O ŽIVALIH IN LJUDEH
 
Opis oddaje: Človek je že v pradavnini odkril, da mu živali ne nudijo le možnosti preživetja, temveč tudi nekakšen partnerski odnos. Do njih je razvil čustva. V času vse večje človekove odtujenosti od narave, znanost razkriva in dokazuje velik pomen povezanosti človeka in živali. Oddaja poskuša približati ta odnos čim širšemu krogu ljudi. Oddajo pripravljata in vodita Meta Ornik in Robert Bogataj.


Oddaja 19.4.
Robert in Meta sta obiskala Klubski dan Kluba za Tibetanske pasme Slovenije na vežbališču KD Domžale in reportažo si boste lahko ogledali 19. aprila na TV Slovenija na 1. programu od 15:55 dalje.


Ponovitev:   
sobota TV Slovenija 2. program ob 23:50 – prosim preverite. Mislim, da se da oddajo v živo pogledat tudi preko interneta ali pa vsaj preko arhivskih posnetkov na spletni strani TV Slovenija

POVEJ NAPREJ  Wink

[attachment deleted by admin]
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #249 : sreda, 18.06.2008 : 06:05:42 »

Eva iskrene čestitke za dobre uspehe na Portoroški razstavi!!!!! Eva je bila čudovita ,Maja tudi tako ,da imate dober razlog za veselje Wink.
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #250 : torek, 08.07.2008 : 22:09:53 »

Za komentarje o razstavah v Stockholmu bo treba zaprosit Mojoc- jaz pa lahko prispevam nekaj slikc  Wink

Tole je iz sobote - BUMA 1 MESTO

lp

MARKO von HRENSKI


ps

vabljeni pa tudi na TT čvek kjer vas čakajo zanimive zgodbice  Wink

[attachment deleted by admin]
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #251 : torek, 08.07.2008 : 22:14:57 »

PETEK 3 MESTO



[attachment deleted by admin]
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #252 : četrtek, 10.07.2008 : 10:12:05 »

Super!

Čestitke - Buma je krasna in resnično lepa predstavnica lhaskota - §ojca se ima resnično s čem pohvalit!

Vso srečo še naprej!
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #253 : četrtek, 10.07.2008 : 10:18:56 »

Super!

Čestitke - Buma je krasna in resnično lepa predstavnica lhaskota - §ojca se ima resnično s čem pohvalit!

Vso srečo še naprej!

Ha, pa ne samo Buma, tudi sicer ima lepo in uspešno zbirko lhaskov Wink Moj favoritek je pa Ozzy Kiss

Čestitke Mojci tudi z moje strani Smiley
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #254 : četrtek, 10.07.2008 : 14:53:06 »

Še enkrat čestitke! Bumi je res lepa. Mojci in vsej ekipi sem pa že telefonsko čestitala, ko so bili še na Švedskem,
Logiran
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Lhasa apso - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines