mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:11:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Lhasa apso - čvek
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lhasa apso - čvek  (Prebrano 64284 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #300 : sobota, 27.12.2008 : 16:14:38 »

 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Kaj res?Huh Cheesy Cheesy Cheesy No z tem bi me neizmerno osrečila ! Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Ampak rabima več kot dva dni biti gor  Grin saj veš nakupi pa to ....... pa brez Roka in Sidharte Tongue Kiss Kiss Kiss Cheesy
Logiran
Tibetanka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #301 : sobota, 27.12.2008 : 16:16:42 »

Neeeee Huh, Sidharta ostane, ampak samo ožji izbor... Roll Eyes


Pa kakšno prikolico rabiva s sabo... za vse stvari iz Lichktpunkta.... Cheesy Roll Eyes
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #302 : sobota, 27.12.2008 : 16:22:53 »

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Saj stric je pustil kombi doma tako, da ni problema Wink Grin ampak važno je, da se srečamo zopet z najinimi nizozemskimi ljubitelji laskotov Wink.Veš da je vedno žur. Upam ,da bo ta čas hitro minil in da si ogledava mladičke Kiss noooo mogoče nama kateri pade v srce in ga vzamema v Slovenijo Wink.Ideja  mi je presneto všeč. Ne vem pa kako bi bil navdušen možki del familije Tongue Roll Eyes Cool
Logiran
Tibetanka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #303 : sobota, 27.12.2008 : 16:26:12 »

Moški del družine itak nikoli ni "za". Potem ga pa prime v naročje in dobi moker pasji poljubček, pa ga slišiš le še, kako mu potiho zašepeta: " Pa saj si pravi cukrček, veš..."  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

Trikrat HURA za naše moške!!
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #304 : sobota, 27.12.2008 : 16:32:53 »

 Grin Grin Grin Grin To je pa še kako presneto res .Ponavadi so definitivno proti potem pa malo bolj prisluhneš kaj se pogovarja z kužkom pa vidiš ,da je za tistim trdnim NE še kako DA.Ampak kot pravi možje ne morejo priznati ,da imajo veliko dobro srce odprto še za kakšnega novega člana družine. Jaz vedno ,ko pogledam moža ,ki drži v rokah mladička se rabim nasmehniti saj mu obraz izžareva tisto posebno ljubezen.Kar cveti kot rožica.Ampak priznal pa ne bi. Grin Grin Grin
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #305 : sobota, 27.12.2008 : 17:12:01 »

Tibetanka vidiš da še obsatajo teli Božički in Miklavži,..  Wink

Res sem vesela zate, pa tudi za bodočo mamico!  Kiss Kiss
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #306 : sobota, 27.12.2008 : 20:07:44 »

Ne vem pa kako bi bil navdušen možki del familije Tongue Roll Eyes Cool

Ahmmmm - čisto preprosto... prineseš, daš v naročje in rečeš - dragi to je pa moje darilo zate Tongue Wink
 
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #307 : sobota, 27.12.2008 : 20:10:48 »

Ahmmmm - čisto preprosto... prineseš, daš v naročje in rečeš - dragi to je pa moje darilo zate Tongue Wink
 

Grin Grin
Logiran
Tibetanka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #308 : sobota, 27.12.2008 : 20:17:05 »

Citat
Ahmmmm - čisto preprosto... prineseš, daš v naročje in rečeš - dragi to je pa moje darilo zate 


Lobsang, točno to prakticiramo pri nas....  Grin Grin Grin Grin Grin Cheesy Grin Roll Eyes
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #309 : nedelja, 28.12.2008 : 07:40:36 »

Ahmmmm - čisto preprosto... prineseš, daš v naročje in rečeš - dragi to je pa moje darilo zate Tongue Wink
 

 Grin Grin Grin Dobra ideja saj malo sem bila na učnih urah pri Tibetanki  Grin Grin Wink
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #310 : nedelja, 28.12.2008 : 10:35:44 »

No a vidite da ni težko  Grin

PS: plis ne več delat luštov o NL popotovanjih - sama sem letos imela enega takšnjih prav do tja in se mi je noro dopadlo.....
Sedaj ko pa imam na pol NL otroke sem pa še bolj njihova  Tongue
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #311 : nedelja, 28.12.2008 : 16:52:27 »

Ja okužba z virusom NL res dobro deluje Wink. Všeč mi je njihova sproščenost . Da ne govorim o rožicah - vrtovih . Ampak prav je ,da naredimo malo luštov še drugim Wink.Tam imajo res dobre mladičke Wink.Nap. če hočeš pariti laskotovo samičko moraš ali do Nemčije ali pa na Nizozemsko.Samo tam se še ukvarjajo s starimi linijami in jih znajo ceniti.
Zanimive so tudi razstave na NL ker potekajo drugače kot pri nas. Priporočam kakšno!
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #312 : nedelja, 28.12.2008 : 18:08:17 »

Zanimive so tudi razstave na NL ker potekajo drugače kot pri nas. Priporočam kakšno!

O tem pa resno razmišljam, predvsem da peljem svoje otroke pokazat gor očetu, mami, dedku Tongue heheheh

Vrtički, rožice, mlini in čudovite hiške (sploh malce ven iz mesta) so pa tudi mene očarale Wink
Logiran
Tibetanka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #313 : ponedeljek, 29.12.2008 : 11:04:41 »

Ko že ravno govorimo o nizozemskih razstavah.... sredi februarja bo specialna razstava za 9. FCI skupino.....


Nekaj se nas je že dogovorilo, da gremo....  Wink




Ko dobim link, ga posredujem....
Logiran
Tibetanka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #314 : ponedeljek, 29.12.2008 : 11:22:32 »

Citat
Vrtički, rožice, mlini in čudovite hiške (sploh malce ven iz mesta)...


Kdor še ni bil v Friziji (Friesland), ta še ni izkusil PRAVE Nizozemske..... Z veseljem se javim za vodiča, kajti prav tam, v Friziji, je šele občutiti pravi nizozemski "duh", pravo pripadništvo ljudi k svoji domovini (prav od tu izvirajo leseni coklji).... Regija, ki se že vseskozi "bori" za to, da ostane samosvoja, avtonomna... Govorijo svoj jezik, frisian, ki je povsem drugačen od nizozemščine. Posebnost je, da ga ne govorijo le med seboj, temveč ga uporabljajo tudi v pisni obliki in celo na uradih. Učijo se ga tudi otroci v šolah. Uradni jezik ostaja "navadna" nizozemščina, ki pa z frizijščino nima nič skupnega.

Takoj, ko se pripelješ v Frizijo, opaziš razliko tudi v hišah.

Evropska razstava 2011, torej takoj naslednja za našo, slovensko, bo prav v glavnem mestu Frizije: Leeumwardnu.  :- Roll Eyes*


Torej, če koga zanima, kako ta "magična" regija, ki se je s severnim morjem za zemljo borila še bolj kot ostala nizozemska, v resnici izgleda.... Z veseljem ga popeljem na ekskurzijo. Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Lhasa apso - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines