mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:54:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Naš Ben (nekoč Jack)
Strani: [1] 2 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Naš Ben (nekoč Jack)  (Prebrano 9724 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
arabrab
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« : četrtek, 03.01.2008 : 16:39:00 »

 ojla,
včeraj smo se vrnili z božično-novoletnega dopustnikovanja na veliki planini. bilo je krasno - celi prazniki brez ene same petarde, sneg, psa sta lahko divjala naokrog brez povodcev, imeli smo soseda zlatega prinašalca, ki se je nekako kar priselil k nam, ker se je z benom in keli zelo dobro poštekal, res pravi užitek... naš ben je postal že velik kuža, izjemno prijazen, pravi stiskalček in lupčkar in kljub temu, da je čisto hiperaktiven je zelo ubogljiv. edino, česar ga ne morem odvadit je to, da nebi pojedel vsega kar najde... ostanke kruha, kosti, koščke jabolk, ki jih nastavljajo za kose, pa še vso živo svinjerijo, ki jo najde v parku... no, glede na to, da ima šele 7 mesecev, upam, da se bo zadeva unesla  Undecided
imam kar nekaj novih slikic, na katerih se lepo vidi, kakšen je postal naš mulo. jih lahko pošljem komu, da jih da sem gor, ker jih sama ne znam ?
vsem želim veliko, veliko  lepega v tem letu , barbara
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : četrtek, 03.01.2008 : 16:47:14 »

Pošlji kar meni, bom z veseljem objavila.
A brez jajčk je že?
Logiran

arabrab
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #2 : četrtek, 03.01.2008 : 17:23:34 »

ooo, sem ti pravkar poslala slikice, še preden sem videla odgovor tukaj  Smiley. ne, ben še ni kastriran, to ga čaka ta mesec. sem že septembra govorila z dr čopovo, pa mi je svetovala da počakam nekje do 6.,7. meseca. ker pa smo že takrat načrtovali, da gremo čez božič in novo leto na veliko planino, smo se dogovorili za januar. ker bo potreben ovratnik za 10 dni itd....
bom takoj javila, ko bo to za nami!
ps. : ben je že spoznal shy-ja in danteja, sta oba tukaj v bližini  Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : četrtek, 03.01.2008 : 17:42:57 »

Oooo, kako je Dante? Saj so se mi javili, ampak kako pa se obnaša na sprehodih?
Logiran

arabrab
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #4 : četrtek, 03.01.2008 : 18:00:53 »

spuščajo ga ne, ker jo menda rad pobriše in se še ne upajo. se je pa z benom zelo igral- je pač dirkal za njim na flexiju. zgleda zelo prijazno, zelo je negovan in iše zelo griv. prijeten pesek Smiley. parkrat sem ga videla tudi tako bolj na daleč (čez cesto) in je hodil zelo lepo poleg.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : četrtek, 03.01.2008 : 19:29:32 »

Lepotec (in hvala za poročilce o Danteju).

http://www.moj-album.com/slike/1601452/as1cs5jYJhnBS9bN.jpg

http://www.moj-album.com/slike/1601452/LQgnujS_LFubtLtA.jpg
Logiran

the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #6 : četrtek, 03.01.2008 : 19:31:35 »

O kako je lep Cheesy
In kako zanimivo obarvan Shocked
Uživajte še naprej Wink
Logiran
arabrab
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #7 : četrtek, 03.01.2008 : 19:59:15 »

hvala smetka za objavo slik. kar se pa obarvanosti tiče je pa en velik hec.  že na veterini, ko smo se šli cepit,  niso vedeli, kaj naj napišejo v rubriko barva, ker je ben rjav, siv, črn , bel , oranžen.... pa smo rekli, da naj napišejo kar mavrićen Smiley.  pogosto se mi dogaja, da me ljudje sprašujejo kakšne pasme je, pa s smrtno resnim obrazom povem, da je mavrični horjulski odnašalec (zelo rad odnese kakšno stvar, zdaj na planini je okrog letal s kakšno rokavico, nogavico.....) in ljudje velikokrat modro kimajo in kar odnesejo SmileySmileySmiley pade še kakšna pripomba, da to so pa res redki psi in jaz povem, da ja, da je to edini primerek v sloveniji SmileySmileySmiley

zanima me pa, če obstaja kakšna slikica benovega bratca, me zelo zanima, kakšen pesjanček je pa on postal
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #8 : četrtek, 03.01.2008 : 20:02:36 »

kar se pa obarvanosti tiče je pa en velik hec.  že na veterini, ko smo se šli cepit,  niso vedeli, kaj naj napišejo v rubriko barva, ker je ben rjav, siv, črn , bel , oranžen.... pa smo rekli, da naj napišejo kar mavrićen Smiley.  pogosto se mi dogaja, da me ljudje sprašujejo kakšne pasme je, pa s smrtno resnim obrazom povem, da je mavrični horjulski odnašalec (zelo rad odnese kakšno stvar, zdaj na planini je okrog letal s kakšno rokavico, nogavico.....) in ljudje velikokrat modro kimajo in kar odnesejo SmileySmileySmiley pade še kakšna pripomba, da to so pa res redki psi in jaz povem, da ja, da je to edini primerek v sloveniji SmileySmileySmiley

Hehe Grin
In nedvomno je edini tak primerek, pravi unikat (no, pa saj unikat je pa itak vsak) Wink
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #9 : četrtek, 03.01.2008 : 23:24:27 »

Je res mavričen,hihi. Zelo lep je!!!
Logiran
lyzika
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


« Odgovor #10 : petek, 04.01.2008 : 10:19:26 »

...meni se pa zdi, da je....hm...... en prav posebn pasji lepotec.....(zgleda pa res kot ena fotomontaža) Grin
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #11 : petek, 04.01.2008 : 10:22:10 »

Res je zelo lep pes, res prav poseben Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #12 : petek, 04.01.2008 : 10:40:15 »

Uau, čudovito pobarvan pes  Cheesy Smiley
Logiran
Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #13 : petek, 04.01.2008 : 10:46:12 »

Če na hitro pogledaš izgleda, kot da bi bil oblečen... Najbrž je bilo kar nekaj "atov" vmes Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #14 : petek, 04.01.2008 : 22:00:12 »

http://www.moj-album.com/slike/1601452/VNz2Oi9o3QUqwq5g.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/1601452/2wMjdRRqm7KqJdEh.v.jpg
Logiran

Strani: [1] 2 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Naš Ben (nekoč Jack)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines