mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:32:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Biba
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Biba  (Prebrano 5953 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
al1
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 169


« : torek, 08.01.2008 : 09:40:13 »

No, pa sem tudi jaz uspela prepričati lastnike, da se javijo v mojem imenu! Šefica se je že dolgo pripravljala, da to stori, pa se je zadnje čase precej ukvarjala z nikogaršnjimi mački ... Roll Eyes
Ja, mački. Ko sem prišla v novi dom, sem okoliškim zverinam in zverinicam takoj dala vedeti, da tukaj okoli nimajo kaj iskati! Angry In sem imela mir. Potem pa šefica domov privleče štiri mačke in potem, ko tri odda, pravi, da bo zadnji ostal pri nas! Shocked No, ker so zadevo organizirali tako, da se skoraj nikoli nisva videla, je kar šlo. Potem se je pa pojavil še eden! Shocked Angry In ker so se bližali hladni dnevi, ko ne bom več mogla biti dolgo zunaj, so rekli, da se bomo pač morali navaditi en na drugega.
Od začetka je bila kar kriza. Mačka! Sem se kar tresla, ko sem ju gledala, kako se sprehajata pred mojim nosom. Angry Tavečji se me je bal (ha, ha Cool), tamali bi se pa kar stiskal k meni! Mislm, mularija nevzgojena! Angry No, da skrajšam, počasi smo bili pod nadzorom skupaj, samo tista zadeva za na gobec mi je šla od začetka strašno na živce. Potem je pa enkrat niso našli (he, he Tongue), so pa poskusili kar brez. In zdaj - se sicer ne stiskamo ravno z največjo ljubeznijo, sem pa ugotovila, da mačka nista nič groznega; včasih se ju da celo prav fino zezati; sploh tamali je potem tako hecen, ko je hud! Grin (Mi rečejo, da ne smem nagajati, pa si včasih vseeno ne morem pomagati. Tongue)

Zdaj imamo nov "šport". Mačka igrata nogomet z lešniki, jaz jih pa potem pojem. Kaj, a da psi ne jejo lešnikov? Huh Moji so bili čez poletje kar veseli, ker zaradi mene veverice niso več kradle lešnikov. Cool Ampak, potem so me pa "ozmerjali" z veverico! Kaj, no, užitne zadeve ležijo na tleh, pa menda so zdrave za jest, jih bom pa ja izkoristila! Veverica pa res nisem! Sad

Drugače se imam pa prav fino. Največjega človeškega mladiča vsaj dvakrat na dan peljem na sprehod, šefico malo težje spravim ven (saj se sama vleče za ušesa in pravi, da bo to treba spremeniti), pa vsi skupaj gremo tudi ven na sprehod. Čez dan običajno uživam na svežem zraku (zdaj sicer malo manj, ker je mrzlo - pa se nič ne pritožujem), poleti se počim tja, kamor mi paše - na sonce, v senco, si skopljem luknjo v zemljo ... Notri sem pa najraje blizu svojih, ker vedno dobim kakšen čohec, pa dam kakšnega lupčka ... Kiss Pravijo, da je moja najljubša pozicija na hrbtu s taco na "gimme five". Smiley

V glavnem, se bom še oglasila. Pozdravljam vse, še posebej pa svoje horjulske kompanjone in še posebej Smetki pošiljam  Kiss.

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : torek, 08.01.2008 : 12:34:42 »

Smetka vrača pozdrave in  Kiss. Veverička  Smiley.
Logiran

the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #2 : torek, 08.01.2008 : 15:36:17 »

Kakšno dobro poročilo Smiley Veverička, hehe Grin

A bomo še kakšno novo fotko videli? sram Tongue
Logiran
al1
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 169


« Odgovor #3 : torek, 08.01.2008 : 17:30:44 »

Zadnje čase smo bolj malo škljocali, zato kakšnih ekstra slik nimam, nekaj pa le:

Nekaj užitnega je tam gori, pa niso lešniki ...


Takole sva se nekaj časa gledala s Tomijem:
http://al1mijav.moj-album.com/slike/9093567/TrK7ujjKerOlLkA7.jpg
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #4 : torek, 08.01.2008 : 17:41:17 »

Luštna veverička Cheesy ups, psička Tongue Smiley

Uživajte še naprej Wink
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #5 : torek, 08.01.2008 : 20:12:41 »

Hehe, kakšen nesiguren pogled! Cheesy

Lp, Maja
Logiran
al1
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 169


« Odgovor #6 : sreda, 19.03.2008 : 20:17:12 »

Na kratko se javljam, da povem, da sem že (nekaj dni čez) eno leto tukaj na Gorenjskem in da se imam super!  Cheesy

Zdaj pa letim - tamle me hočejo čohat, šefica pa pomarančo lupi ...
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #7 : četrtek, 20.03.2008 : 08:08:34 »

Luštna punca tale Biba. Pa kolk je že zrasla. Tomi ima pa čudovit kožuhček.  Cheesy  Smiley
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #8 : sobota, 22.03.2008 : 03:54:08 »

Že več kot eno leto Shocked Kako hitro gre čas. Uživajte še naprej Kiss
Logiran
al1
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 169


« Odgovor #9 : nedelja, 21.12.2008 : 21:34:07 »

Po dolgem času se spet oglašam. Eden od razlogov je ta, da se NE MARAM slikat Angry! Kadar kdo privleče tisto zadevo, skozi katero gledajo in velikokrat bliska Shocked, kar izginem nekam v temne kote sram. Če me pa že šklocnejo, pa izgledam kot en kup nesreče ... Takih slik pa tudi ne maram objavljati tukaj.

No, vseeno je danes uspel en fotosešn, da boste videli, kako jaz prenašam naše tamale mačke:
http://picasaweb.google.si/al1mijav/FackoInFacka#5282336927283289490
Na tej sliki izgledam sicer bolj malo za stvar, ampak za to je kriva tista bliskajoča zadeva ... Še ostale slike poglejte, od številke 35 naprej! Smiley

V glavnem, tamau, ki ga kličejo Facko, se rad pride stisnit in igrat, tamala, Facka, pa ne. Ne vem, kaj sem se ji zamerila, ampak piha in renči tako, da jo raje samo od daleč gledam Shocked.

Toliko zaenkrat. Se še oglasim.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #10 : ponedeljek, 22.12.2008 : 09:26:51 »

Pa se res vidi, da se ne mara slikat, hudiček mali  Wink Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #11 : ponedeljek, 22.12.2008 : 16:22:10 »

živjo, Biba! Ja,  z mački je križ Shocked  - nikol ne veš, kako bo. Zdrži - ti želi sotrpinka Pika. Smiley
Logiran
al1
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 169


« Odgovor #12 : sreda, 31.12.2008 : 17:07:53 »

AAAAAAAAAA, kaj se je meni danes zgodilo!!!
Meni, ki NE MARAM tekoče vode, ki izginem takoj, ko mi kaj mokro tekočega pokažejo!

Glejte moje hudo trpljenje! Sad

Danes, na zadnji dan starega leta, so moji rekli, da je pa zdaj absolutno zadnji čas, da stisnejo zobe. Da ni več dovolj, da me samo krtačijo in brišejo z vlažno cunjo. Da me kljub mojemu odporu do vode - SKOPAJO! Shocked

Da bi bilo namreč zelo fino, da se zdaj, ko sem ves čas notri, znebim tega ... eeem ... pasjega vonja. AJA?
A to je pa v redu, da zdaj dišim KUKR EN JABUK?! Angry

V glavnem, najprej sem se uprla z vsemi štirimi - v banjo pa že ne! Ampak potem so me lepo počasi in nežno polivali z vodo in šamponirali, na začetku nič po glavi, tako da sem preživela brez hujših posledic.

Ampak, mislim si pa TOLE ...

Vsem skupaj pošiljam en dišeč pozdrav in vam želim vse lepo in srečno v letu 2009! (Pa čimmanj kopanja! Tongue)

Slikat se pa še vedno ne maram, pa čeprav za praznike ... Roll Eyes Cool Kiss
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #13 : sreda, 31.12.2008 : 17:10:35 »

Vse lepo in srečno 2009 tudi vam! Pa čim manj kopanja, itak - enkrat na leto je čez glavo dost! Cheesy
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #14 : petek, 02.01.2009 : 12:01:55 »

O, Biba, maš pa res dobro družbo. Vsi te majo ful ful radi.
Čim manj kopanja v novem letu ti želim - no, enkrat letno se vrži v jabolka, pa bo Tongue.
Res ste luštni!  Cheesy
Uživajte še naprej!
lp polonak
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Biba
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines