mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 11.05.2024 : 05:40:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Še ena kužica iz Škofje Loke - Bigica
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Še ena kužica iz Škofje Loke - Bigica  (Prebrano 25249 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #90 : nedelja, 24.02.2008 : 21:13:40 »

No, saj sem povedala, da tako velika, kot so doge, ne bo. Bo pa skoraj doga, mhm, to pa. Hja, rabi torej večjo posteljo, bom pomagala, če bo treba  Grin Grin.
Logiran

Račka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


WWW
« Odgovor #91 : nedelja, 24.02.2008 : 21:29:27 »

Bo pa skoraj doga, mhm, to pa.

Hmmm, brskam in brskam po spominu  Undecided - vendar resnici na ljubo, prvič slišim to priznanje iz tvojih ust...  Roll Eyes Wink
No ja, bom vsaj na povodcih prišparala, ker jo bom lahko kar za ovratnico držala  Grin. Pa se ji mogoče vseeno obeta nova postelja  Wink.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #92 : nedelja, 24.02.2008 : 21:35:32 »

Tole je pa tako kot s Kuki. Ko jo gledaš, vidiš, kako raste iz minute v minuto. Kaj šele v enem dnevu, mesecu... No saj bo kmalu eno leto stara. Baje rastejo nekako do drugega leta  Tongue
Logiran
Račka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


WWW
« Odgovor #93 : nedelja, 24.02.2008 : 22:14:10 »

Baje rastejo nekako do drugega leta Tongue

Joj svrk, ne me strašit  Shocked!!!  Kiss

Hja, rabi torej večjo posteljo, bom pomagala, če bo treba Grin Grin.

Smetka, me pa skrbi, da se v tvoji izvirni glavici kdaj ne porodi ideja, da pes tudi kakšen povšter rabi, ali celo dva...  Tongue
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #94 : nedelja, 24.02.2008 : 22:18:11 »

Tebe pa spomin res hudo nagaja. Najprej ti zataji, ko se je treba spomnit, da sem ti povedala, da ne bo toliko velika kot doga  Tongue, pol ti pa še fejst nagaja pri povštrih. Če se ne motim, sva skupaj izbirali dva, primerna za njeno malo glavico, pred nekaj dnevi  Grin Grin.
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #95 : nedelja, 24.02.2008 : 22:19:38 »

Itak je pa najboljše, če ji kar roko držiš pod glavo, da lepše sanja  Kiss
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #96 : sreda, 27.02.2008 : 09:29:50 »

Raaaačka, kakšno odbito Horjulsko bando imaš ti Cheesy
Ob Tilikini fotki, ko kaže zobe pa sploh ne vem kaj bi si mislila Huh To že ni tista Tili Roll Eyes
Logiran
Račka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


WWW
« Odgovor #97 : sreda, 27.02.2008 : 10:47:52 »

Raaaačka, kakšno odbito Horjulsko bando imaš ti Cheesy
Ob Tilikini fotki, ko kaže zobe pa sploh ne vem kaj bi si mislila Huh To že ni tista Tili Roll Eyes

Ora, po moje ga ni boljšega izraza za tele naše norce  Grin. Full house  Cheesy Cheesy.
Pa da pojasnim Tilkino fotko. Takrat se je valjala po postelji (itak, kje pa  Angry) in zvijala od ugodja. In se je tok snela z vrvice, da so ji žnablji kar dol padli  Grin. Tilka je super  Cheesy! Lahko vam je (malo) žal  Tongue.   Kiss

Bigico je pa puberteta ujela  Shocked. Meče jo tako zelo, da sama sebi ne sledi, kje sem šele jaz...  Undecided Me skrbi, kaj bo tršica Xena rekla v soboto  sram. Pa tudi nenasitna je kot večina najstnikov  Grin.

LuisFigo-Dete je pa neopisljiv. Moja največja ljubezen  Roll Eyes. In največji vragec, kar smo jih kdaj imeli, ever.

Vendar v javnosti ne bom priznala, da brez njih si ne predstavljam več...   Kiss Kiss Kiss Ti povem to samo na uho  Wink.

Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #98 : sreda, 27.02.2008 : 10:55:20 »

Joj, jaz sem pa tvoji psički med sabo pomešala-sem mislila da je Tili Bigica na uni sliki ko zobe kaže. Nevem kako mi je to uspelo, saj je Bigica veliko večja pa še temen gobček ima sram .No fletni punci sta zelo! Grin
Logiran
Račka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


WWW
« Odgovor #99 : sreda, 27.02.2008 : 11:35:53 »

Joj, jaz sem pa tvoji psički med sabo pomešala-sem mislila da je Tili Bigica na uni sliki ko zobe kaže.

Nič hudega, še kdo bi se našel s podobno težavo...  Wink Grin Grin
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #100 : sreda, 27.02.2008 : 12:05:40 »

\ Me skrbi, kaj bo tršica Xena rekla v soboto sram.


Pih, kako tipično - a zdaj se bomo na puberteto zgovarjal??! Če vam je zadnjič ne bi omenila (in podprla s pisanim tekstom) sploh ne bi vedeli zanje, a ne? Roll Eyes cc...

lp, Katarina
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #101 : sreda, 27.02.2008 : 20:33:16 »

Vidiš, Xena, kaj pa preveč govoriš...  Grin
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #102 : sreda, 27.02.2008 : 23:49:10 »

pa še celo piše  Undecided
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #103 : četrtek, 28.02.2008 : 09:27:54 »

Ha, ha, očitno sem res sama kriva. Od zdaj naprej samo še dimne signale pošiljam! Cool

lp, Katarina
Logiran
jončica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #104 : nedelja, 02.03.2008 : 00:54:04 »

pa se še jaz malo pohvalim, sem se že "fejst" povaljala z Bigico na "naši" zelenici , Grin Cheesy Špelca-Lona
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Še ena kužica iz Škofje Loke - Bigica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines