mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 16.06.2024 : 22:28:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: BASSET
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 49   Dol
Natisni
Avtor Tema: BASSET  (Prebrano 130998 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #105 : petek, 04.06.2004 : 18:19:21 »

Lunca!
Dobro,tako se govori-SE VIDMO
LP Neva
Logiran
Busy Bee
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 116


« Odgovor #106 : ponedeljek, 07.06.2004 : 18:55:08 »

Zdravo!

Res me je Bertel popolnoma okupiral. Včeraj je bilo 3 tedne od kar ga imava in smo se že kar navadili eden na drugega. Full je priden. Spi v svoji košari, čez dan pa na na blazini. Je 4x dnevno in ima že 11 kg.
Zelo rad grize, tako, da smo ostali že brez polnica za telefon in 2 parov copatov.
Ker se je malo vozil po ritki, sem mu dala tabletke proti glistam.
Vsak dan gre na sprehod in je kondicijsko že odlično podkovan.
Po stopnicah ne hodi in sva sklenila, da ga bova nosila dokler ne bo pretežek oz. prevelik.
Ko je resnično utrujen zaspi tudi sam, vendar v večini primerov se mora stisniti k meni ali Primožu.
Boji se drugih kužkov, na sprehodu se vsakemu, ki ga občuduje vrže na hrbet in noče naprej - in občudujejo ga itak vsi - tisti, ki ga pa ne, so pa tako ali tako malo čudni.
No sedaj gremo pa ven!
Bertel lepo pozdravlja očija in ostale sorodnike, človeški vrsti pa želi čim več toplih in sončnih dni! HOV, HOV, HOV!

Seveda želiva enako kot Bertel tudi midva.

Lep pozdrav vsem!
Barbara in Primož
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #107 : sreda, 09.06.2004 : 12:28:36 »

Busy Bee, me veseli, da Bertel tako lepo napreduje in da ste se navadili eden na drugega.Večina bassetov ponavadi najlažje zaspi če se tiščijo k lastnikom, tudi njegov oče ni nobena izjema.Kar se tiče grizenja, mu dajte kakšno igračko, ki jo bo lahko demoliral po mili volji.Ko je bil Lojz še majhen,smo 1x na mesec šli z njim v trgovino in obnovili zalogo igrač.To je bilo še najlažje,ker si  je tako sam izbral katere so mu všeč in z njimi se je potem tudi vedno igral,copate in čevlje pa je puščal pri miru.Sicer se pa Lojz še danes zelo rad igra,in ima še vedno ogromno zalogo igrač.Kar se pa tiče tega, da se boji drugih psov,omogoči mu čim več kontakta z drugimi psi(takšnimi,za katere si prepričana,da mu ne bodo naredili nič), nikakor pa ga ne smeš takrat vzeti v naročje.Če na sprehodu srečate kakšnega mladička mu pusti da se bo probal igrati z njim in sčasoma bo premagal strah pred drugimi psi.
LP
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #108 : ponedeljek, 14.06.2004 : 14:20:00 »

Lunca!
Upam da si že kaj zvedela o malčku iz Vipave in da je vse O.K.Javi mi kako in kaj.Če je bilo z moje strani kaj narobe v soboto mi prosim ne zameri,saj veš v kakšni kuhnji sem bila vse dopoldne.

LP   Neva
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #109 : torek, 15.06.2004 : 11:32:54 »

Eka,mislim da sem ti že neštetokrat povedala da si smotana.Poleg tega se poznamo že toliko časa, da bi lahko vedela,da nisem zamerljiv tip človeka.Kar se pa sobote tiče smo se mi imeli zelo dobro.Samo jaz sem pred izpiti vedno nervozna.
LP
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #110 : torek, 15.06.2004 : 12:32:07 »

Lunca!
Potem  je pa vse O.K.,ne bodi nervozna,saj bosta z Lojzom naredila izpit,kot sta že vsakega do sedaj.Mi bomo sicer v Portorožu in Novigradu,a bomo držali pesti za vaju.Torej se pomiri in razmišljaj o krščencevemu imenu,saj imaš le še teden dni časa.
Si kaj zvedela o Lojzovem otročičku?
ČAO                                                           Neva
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #111 : ponedeljek, 21.06.2004 : 09:07:21 »

Lunca!
najprej čestitke za uspešno opravljeni izpit,Lojza kušni namesto mene.Tudi v Novigradu ni bilo nobenega baseta,imeli pa smo kaj videti pri goničih.Hotela sva kar kupiti resavca,vendar naju je prehitel en italijan,tako da bomo počakali naslednje leglo,če pa se bo možakar premislil,pa dobimo že narejenega psa,danes nisem šla zase na kliniko,ker se mi Kika zdi malo sumljiva,bom že šla ko bo doma vse pošlihtano,čakam na vajin izbor imena!
LP Neva
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #112 : ponedeljek, 21.06.2004 : 12:06:32 »

Ja, naš frajer nas iz leta v leto čedalje bolj preseneča,ampak v soboto je pa res imel dan.Tako je Lojze opravil izpit B-BH še po novem pravilniku in to celo z najboljšo poslušnostjo v skupini.Glede na to, da je imel med treningi vedno kakšne izpade si moreš misliti, da me je kmalu kap zadela ko sem ga gledala kako izpit dela skoraj dobesedno z levo taco.Popoldne je potem imel še obisk sina in hčerke, ta dva pa sta iz njega izgleda potegnila zadnje atome moči,tako da je potem še celo nedeljo samo spal,pa mislim da tudi danes še ni čisto v formi.
Kar se tiče bassetov na razstavi, se mi je zdelo, da ne bo nikjer nobenega,saj je tudi Vera rekla da gre v tem času v Rusijo.Bomo pa nadoknadli na zaključni razstavi v Sloveniji.
Veseli me da sta pri resavcih imela kaj videti,zdaj se vsaj ve kje iskati novo kri.Držimo pesti za Kiko in naraščaj,da bo vse v redu.
LP
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #113 : torek, 22.06.2004 : 09:38:45 »

Lunca!
Jaz sem imela tudi namen svoje najmlajše,Luckya v veteranihi in seveda vzrejno skupino predstaviti na letošnji zaključni razstavi,vendar sem se takoj premislila,ko sem videla prijavnico in sodnika za VI.grupo-Jože Vester.Pri nas danes še ne bo nič,vsaj mislim tako,je Kika še preveč dirkalna in požrešna.
Čakanje res ubija,mislim pa,da bo več kot 6 mulcev.

ČAO      Neva
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #114 : torek, 22.06.2004 : 13:13:26 »

Eka, kaj me briga kdo sodi.Ta mali so dovolj dobri še za koga drugega, če bodo pa pri njemu slabo oceno dobili bom pa zagotovo vedela kakšna je situacija o poznavanju pasme v določenih krogih.Načeloma se mi gre za to, da se sploh pojavijo na kakšni razstavi,da jih ljudje vidijo,da novi lastniki "probajo " kakšno razstavo,potem bomo pa videli kje smo.
LP
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #115 : sreda, 23.06.2004 : 08:07:19 »

Lunca!
Saj ravno zato,da ne bi bili novinci preveč razočarani,pa saj vi lahko začnete že v Mariboru pri Štefanu Š.,bo veliko bolje,moji bojo pa se premladi,škoda.Mi pa še kar čakamo,mislim,da bo danes proti večeru .Včeraj smo bili že okupirani s telefoni,huje ko Telekom.Takoj,ko zrihtam prvega se javim.
Čao             Neva
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #116 : sreda, 23.06.2004 : 13:01:23 »

Veš eka,saj bi,pa nočem da bi bili zaradi psice preveč razočarani.Mislim,da se temu reče da je zelo povprečna psica dala izredno lepo leglo mladičev.Ne vem po katerem kolenu so vlekli gene,vendar na srečo nobeden od mladičev nima preozke glave v razmerju s telesom, kar je pri tej psici rahlo očitno.Edini samček, ki ji je podoben po glavi je pa na srečo ves sorazmeren.So pa na splošno vsi dovolj kompaktni,z velikimi šapami in zelo dolgimi uhlji.
plus tega bodo imeli malo več časa, da bodo potrenirali za razstavo.Plus tega so vsi v okolici Ljubljane,pa me prav zanima komu se ne bo dalo priti.
LP
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #117 : ponedeljek, 28.06.2004 : 11:47:19 »

Lunca!
Koncno smo dočakali naše mulce,so luštni ,Kika lepo skrbi za njih,Miko pa ima zaradi svoje zvedavosti in stiklivosti kar nekaj problemov.

SE VIDMO!                      Neva
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #118 : ponedeljek, 28.06.2004 : 12:36:20 »

Eka me veseli, da vas je Kika nehala vleči za nos in da je z podmladkom vse v redu.Kar se pa Mirota tiče je pa to najbrž običajno-končno je pri hiši spet nekdo, ki je manjši od njega
LP
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #119 : ponedeljek, 28.06.2004 : 13:24:19 »

Ravno danes sem cohljala trboveljskega Lojzeta in se spomnila na vas! Cheesy Cestitke za mladicke, pa kaksno fotko nalepite, da si se mi ogledamo dolgouhce. Smiley Kaksne barve so in koliko je fantkov, punck?
Lunca cestitke za BBH, mi gremo danes poskusit izpit za psa spremljevalca 1, ker smo za A se premladi. lp
Logiran

Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 49   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: BASSET
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines