mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 20:15:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: BASSET
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49   Dol
Natisni
Avtor Tema: BASSET  (Prebrano 129661 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #705 : ponedeljek, 05.03.2012 : 16:07:40 »

Ne, vzgajajo ga oni, ker živijo kakoh 100km stran in jaz nimam nič pri tej nevzgojenosti huh
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #706 : ponedeljek, 05.03.2012 : 17:48:14 »

... še niso ˝uspeli˝ nabaviti hišnega boksa (ker vsi grdo izgledajo)...

seveda ne moreš teh očk in mehkih ušesk zapret v en običen boks, no.
mogoče bi bilo zanj primerno kaj tolele.

basseti imajo take očke, face in mimiko, da mehkosrčne nedosledneže zmuvajo k osle. mene bi tudi  Smiley.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #707 : ponedeljek, 05.03.2012 : 18:08:10 »

rava  pevka veselje
uau, kletka rulz Cool

Sicer pa tale bassetek čist paše v kompanijo z vsemi sladkimi bokserčki, ki imajo mehka ušeska in žnable, butasto gledajo, straaaaašno fletno dišijo in so sploh in oh čist cukrasti Evil
Logiran

kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #708 : ponedeljek, 05.03.2012 : 21:10:15 »

...ja in natančno na ta način je bil tudi kupljen, a veš. Lep, ooo koook je lep. Takega hočem in nič drugačnega. In ko sem jim povedala, kok taka mrcina lahko tehta (ko so ga že imeli pri hiši, seveda), jih je kar sezulo od osuplosti. Če niti tega niso vedeli, si lahko predstavljaš, da niso vedeli še marsičesa drugega. Razen da ima lepe učke, dolga ušesa in da rabi rolko za pod trebuh .
Rava tale kletka je pa za tiča, ne za psa Roll Eyes Grin
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #709 : ponedeljek, 05.03.2012 : 21:47:38 »

hehe, Kocka, isto štirioglato razmišljaš sem jaz, preden sem videla tisto pozlačeno čudo.
ampak za te očke ...  Roll Eyes

evo, tle pa še en bolj klasičen dizajn


Jana, pri bokserčkih lahko omenimo še tiste božansko mehcane gobčke in jezičke  ljubezen ljubezen
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #710 : ponedeljek, 05.03.2012 : 23:12:15 »

Ojoj, rolke in velikost in stumpani gobci, pa uheljčki njami dišijo, pa mladi bokserčki imajo bunkico na vrh glave, ki je za čohat 24/7/365 (hja, ker še ne vedo, da izgine, ko buča raste Cheesy), seveda vmes vlačiš meeeeehke žnable sem in tja, pa tolk simpatično grizljajo in skačejo kt fedrce ... in itak da jih ni za zapret kr v vsako luknjo, še postla in posteljnina morata bit v stilu, dokler ni vse v franžah ... pol jih pa mal pamet sreča predaja pevka
Pse in lastnike Roll Eyes
Vidim, da smo vsi na tekočem? Roll Eyes Tongue Grin
Logiran

kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #711 : torek, 06.03.2012 : 09:34:12 »

Evo rava, tole je bolj njihov stil Afro
Ma, sem jim že pri 4. mesecih predlagala naj ga hitro oddajo dokler je še čas, ampak saj veš - ko jim srce ne da stran ga dat...
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #712 : torek, 06.03.2012 : 13:25:59 »

Vem, da ga ne vzgajajo vzreditelji, to mi je popolnoma jasno, sem pa prepričana,da  pravi vzreditelj ne da iz rok takega podivjanca, vsaj kolikor jih jaz poznam NE.Edino, če se tam niso nič ukvarjali z mladiči,
Itak pa vedno govorim, da kupovanje psa ni trenuten navdih.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #713 : torek, 06.03.2012 : 20:14:06 »

eka, pes sploh ni rodovniški, zato sem pa napisala wannabe basset Smiley
In gotovo v leglu ni bilo narejenega preveč za načrtno socializacijo, sedaj pa tudi lastnika ne vzgajata dosledno in po preverjenih in delujočih metodah. In da je bil pes kupljen na podlagi videza in želje in ne na podlagi poznavanja karakternih lastnsti in zahtev pasme. Ko sem izvedela kaj so kupili, kje so kupili in da nimajo pojma o stvari je mene zadela kap. In sedaj se ne morejo toliko skup vzeti, da bi upoštevali nasvete, ampak delajo vse po svoje. In rezultat je en kup nevzgojenega psa Wink Sad
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #714 : sreda, 07.03.2012 : 07:15:03 »

Kar zna Basset Hound biti če mu preveč popuščaš!Sem napisala par strani nazaj.Ne bom rekla da so moji "ful,super truper" vzgojeni,tudi oni znajo narediti kakšno piz....jo na kubik,ampak zaenkrat kar ubogajo!Če ne drugače pa takrat ko se zaderem! Angry Takrat znajo biti kar naenkrat vsi trije v enem boksu!  Grin Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #715 : sreda, 07.03.2012 : 13:12:53 »

No, moja laična ocena je, da ima pes super karakter za nekoga, ki mu delo s psom ustreza - flegma, nonšalanten, neboječ, samostojen, radovoden, živahen in predvsem željan delat (za sled/lov oz. karkoli v tej smeri ne vem, tega ne znam ocenit), definitivno pa bi z veseljem delal poslušnost in trikce (sprobano), če bi se kdo načrtno in na pravi način ubadal z njim. Ker tega ni, se pač zaposli po svoje, itak.
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #716 : sreda, 07.03.2012 : 13:37:25 »

Vsak pes si najde svojo zaposlitev.Če ga ne zaposliš ti,se bo pa sam z zganjanjem neumnosti.Basseti niso pri tem nobena izjema.Moji uživajo v sledenju,zato ga dostikrat treniramo.Tudi poslušnost,kjer pa se moraš zavedati predvsem tega,da ga moraš pravilno motivirati.Hrana v večini primerov pali 100 na uro.
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #717 : sreda, 07.03.2012 : 14:20:42 »

Kocka,sorry, škoda da taki ljudje sploh imajo pse, res verjamem, da te je skoraj kap zadela, glede na njihova dejanja.
LP
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #718 : sreda, 07.03.2012 : 15:56:32 »

Veš, oni so se zfrnknili - so imeli prej 18 let kao španjela, s katerim ni bilo nobenih težav, priden, nikamor ni šel, nikoli nič uničil... zdaj so pa tole ubodli in se strinjam s teboj - res je škoda predvsem psa (pa tudi njih) ker jim živce para...
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #719 : sreda, 07.03.2012 : 19:50:46 »

Ja, res,če ga ne mislijo skulirat, je res bolje, da ga dajo nekomu, ki bi to naredil, dokler še ni prepozno.
Logiran
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: BASSET
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines