mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 05:13:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 350850 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #1290 : sobota, 17.09.2005 : 22:10:57 »

ARIEB
Saj sem ti ze na erp-obala forum nekaj napisala, bom pa se tu Wink

Na treningu sem bila s Petro prejsnjo soboto (se pravi 1 teden nazaj), potem sem mislila it v ponedeljek, pa me je klicala AMBER, da so itak ovire mokre... zdaj pa se s to nogico Cry - upam, da bo do 30. ozdravela - oziroma se kaj prej Cool zato, da bomo lahko kaj povadili Tongue
Na predstavitvi bo Shocked kdo bo sploh nastopal, Bon, Vona, Blu - se kdo? Saj so vsi ostali obupali Huh Mogoce se Ally in Cuba?

Kam se pa jutri (v nedeljo) odpravljate?

Ory, pridi pokazat svojega novega malcka Smiley
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1291 : nedelja, 18.09.2005 : 19:18:23 »

Arieb...ko bodo(bom)lastniki odnehali mogoče bo sredina januarja Wink
Sploh pa tokrat ni bilo zaradi sladoleda...ampak zaradi nacevanja Wink

Če pride Christina,pa pridem verjetno tudi jaz Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1292 : nedelja, 18.09.2005 : 20:12:46 »

Oj, uboga Vona - jutri res pojdi k vetu in bo že dal kakšen nasvet, mazilo, povoj... POROČAJ! Do 30. bo že OK, boš videla Smiley. Kdo bo nastopal od "agijev" Shocked? Buaaa  Roll Eyes, Bon, Vona, Blu, mislim da tudi Amber... Ne vem, ker niti ne vem, kdo je na poligonu zadnje čase... Se prav veselim Biscuita in Ory na naši predstavitvi Grin

Oj, Kaja, kje pa si ti??? Upam, da je vse v redu in da gre za pomanjkanje časa. Glede na to, da teče beseda o agiju, daj vprašaj Aleša, kako Bagi napreduje, pa podaj poročilce Wink
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1293 : ponedeljek, 19.09.2005 : 08:55:18 »

Ojla..... Bagi je trenutno v fazi, ko se ji ne da vec skakat. Zdaj se trudiva okrog nje na vse pretege, da bi jo spet zacelo zanimati. Problem je v tem, da nasim sovrstnikom veselo padajo priboljski po tleh in potem Bagi namesto, da bi skakala pobira salamice.  Angry Eh, saj bo. Se nam nikamor ne mudi. lp
Logiran

Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #1294 : ponedeljek, 19.09.2005 : 12:27:12 »

Če se ne bo ravno zlivalo z neba tisti dan, potem se absolutno pripeljem dol in obljubim, da bom nabolj glasno navijala za Bončija in seveda vse ostale agilitaše  Grin! Pa še mali bo pridobil spet nove izkušnje..... probavam ga vozit povsod, tako da se ne bo ničesar in nikogar bal. Zaenkrat nama uspeva  Wink.
Upam, da pride tudi Bisko, da ga bo Billy malo nalajal, kar mu gre namreč odlično od rok  Grin (oziroma gobčka).

Kaja, nič obupat, ker je moja Orčica tudi imela obdobje, ko je samo vohala po tleh, potem pa kot bi odrezal začela delat in me popolnoma presenetila. Saj poznaš pse.... ko misliš, da veš vse o njih, ti dokažejo da nimaš pojma  Roll Eyes.

lp
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #1295 : ponedeljek, 19.09.2005 : 12:35:35 »

ARIEB: evo poročam - smo bili pri vetu, dobili antibiotike in ovratnik Shocked Shocked ki ima tulec dolg 40 cm! je dolg kot pol Vone (in Vona ni majhna Grin) ampak cez tega sigurno ne more prit do tacke Wink
ARIEB se vidimo danes na poligonu?

Ory, super, da smo te prepricali Cheesy upam da se vidimo... saj ce bo zlivalo tudi mi ne bomo dosti opravili Roll Eyes Biscuit upam da bomo uspeli na predstavitvi tudi tebe prepricat, da bo Bisko kdaj tekal in skakal z nami Smiley
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1296 : ponedeljek, 19.09.2005 : 14:05:18 »

Upam, da pride tudi Bisko, da ga bo Billy malo nalajal, kar mu gre namreč odlično od rok Grin (oziroma gobčka).

Mislim,da je 99% da Bisko pride in ni pa 100% da bo pustil Billy-ju da mu nagaja Grin

ARIEB: evo poročam - smo bili pri vetu, dobili antibiotike in ovratnik Shocked Shocked ki ima tulec dolg 40 cm! je dolg kot pol Vone (in Vona ni majhna Grin) ampak cez tega sigurno ne more prit do tacke Wink

Ory, super, da smo te prepricali Cheesy upam da se vidimo... saj ce bo zlivalo tudi mi ne bomo dosti opravili Roll Eyes Biscuit upam da bomo uspeli na predstavitvi tudi tebe prepricat, da bo Bisko kdaj tekal in skakal z nami Smiley

Lillit,upam da bo Vona do predstavitve lepo okrevala Wink Kiss
Uf,Bisko in jaz nisva še usklajen duo in bova vaši skupini samo v sramoto Undecided Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1297 : ponedeljek, 19.09.2005 : 16:45:42 »

Lilit, danes pridem, a ob 19, kot je bilo prvotno napovadano... A Vona tudi pride? Želim ji čimprejšnje okrevanje, in da bi jo ovratnik čim manj motil Huh

Vsem radovednim - če bo danes trening, bom poročala, kako je o skoraj mesecu dni pavziranja... Angry Shocked Roll Eyes
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #1298 : ponedeljek, 19.09.2005 : 18:27:32 »

Ne, Vona bo lepo pocivala in se "cajtala" doma.
Sem preverila urnik, pa se vedno pise ob 19h Huh verjetno gre AMBER prej po lastni volji, da bo se malo barvala ovire...

Ma bos videla, da bo Bon dobro delal - to je kot vozit kolo - nikoli ne pozabis Grin Grin Grin - moras samo malo izpilit, ampak osnove ostanejo Wink
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #1299 : ponedeljek, 19.09.2005 : 18:29:37 »

Lillit,upam da bo Vona do predstavitve lepo okrevala Wink Kiss
Uf,Bisko in jaz nisva še usklajen duo in bova vaši skupini samo v sramoto Undecided Wink

Biscuit hvala za zelje Smiley

Eh usklajenost... da bi ti videla, kako nasi vcasih gladko obidejo oviro... ali pa Vona, ki se vcasih ustavi pred tunelom in se filozofsko sprasuje, zakaj mora notri Grin
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1300 : torek, 20.09.2005 : 19:17:49 »

Ampak vseeno vas bova prišla samo pogledat Wink
Sva pa bila z Bisom včeraj pridna in sva vadila poleg brez povodca,ter ko se jaz ustavim se on avtomatsko usede...in je bila ura učenja zeloo uspešna Wink

Pa takrat ko sva vadila je na travnik kjer vadiva prišla mlada boksarka...in ker sem videla da se njen lastnik boji da jo bo Bis "pojedel"...sem to izkoristila kot priložnost,da Bisa sporobam koliko me uboga.In je moral hoditi poleg...in sem rekla da ne sme k boksarki...in mali frajer je šel mimo nje kot da je ni!! BRAVO za mojega Biskota Wink Kiss
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1301 : torek, 20.09.2005 : 19:43:47 »

Aja,pa vse to sva počela brez povodca Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1302 : sobota, 24.09.2005 : 08:40:16 »

Kje ste se pa vsi zgubili?!

Arieb in Liliit,žal vas na vašo predstavitev ne bom prišla,ker bom na štajerskem Undecided!!
Ko se boste zmenili za termine,pa resnično obljubim da vas pridem pogledat!!
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1303 : ponedeljek, 26.09.2005 : 16:28:27 »

Za kakšne termine?
Citat
Ko se boste zmenili za termine,pa resnično obljubim da vas pridem pogledat!!
Za 30.09. so nam drugi izbrali termin
http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=922
... ne vem pa, kako bo, ker nič ne treniramo...
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1304 : ponedeljek, 26.09.2005 : 21:11:43 »

Arieb,termine ko boste imeli agility Wink
Ker žal vas 30.9 ne bom morala priti pogledat,ker imam veliko obveznosti pa še treningi se mi pričnejo!!
Upam,da si bom vzela minutko časa za vas Wink
Logiran
Strani: 1 ... 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines